Лидл - 92

  • 96 480
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 997
Да, така е, зависи, но наблюдавайки дрехите в Лидл през годините, специално дамските панталони и дънки са умалени.

# 61
  • Мнения: 3 459
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=48221

Това огледало дали си заслужава цената?  Rolling Eyes

За блузите с хелоуински мотиви - много са уголемени! Моята по принцип е 110/116, но и стоят до коляното.

Пижамата исках да я връщам, но моята се закелеши, много я блазни как свети в тъмното!  Mr. Green Макар че според мен това светене ще е до 4-5 пране макс.

# 62
# 63
  • Мнения: 48 071
Имам дънки от преди 44 номер, които не свалям...но и на мен последните месеци ми бяха тесни в краката и ги върнах  , напъхвам се, но не са комфортни и седят смешно
Нося си 44 номер иначе
Апарата за кръвно е хубав, етажерката за баня също, а дозатора- не е хубав

# 64
  • Мнения: 1 677
Вчера се сдобихме с хелуинска рокля, но .... цялата къща стана коледна - навсякъде брокат. Даже се отказах да я пера, както правя традиционно с всяка дреха, която се разопакова. Шапката към комплекта нищо не струва. Сигурно ще стане на 1-годишно дете, а размерът на роклята е М.
И все пак в джъмбо щях да оставя минимум 50лв. и да подритвам из хола още куп щуротийки, та поне съм финансово по-удовлетворена.

Запасихме се със сосове. Дано да харесат на домочадието. Сега като чета, ме е яд, че не грабнах мортадела. Довечера пак ще се ходи.

# 65
  • Мнения: X
Според мен пък детските лидълски дрешки са много уголемени, обикновено отговарят на горния размер така да се каже, при 86/92 си е чисто 92. Отделно , че мисля че им липсва един размер пак в детските, не може да има 74/80 и после 86/92, трябва да има 80/86.


Благодаря на тези, които ми писаха за сиренето. Определено го няма в постоянни асортимент, но не мога да го хвана кога се появява. Ще го търся в Алпийската седмица значи, като я пуснат  Wink

# 66
  • Мнения: 364
Отново благодаря за новата тема.  bouquet
Купих си от боите за лице. С нетърпение ги чаках, дано да са хубави.
Мен ми се  сториха скъпи , но нямам ориентир на други места какви са цените   на такива бои  за лице ,а  заради детето  , че  отдавна иска  и   ще взема -предполагам поне са качествени     тези .


ЗА  ББ крема  -  коментиран е в края на предната тема   и щях да пиша.
Аз си взех  светлия  , ще трябва и  тъмния тон и да смесвам  . Аз съм със смесена кожа към мазна  , но мие  много добре  .Може , че съм бременна  сега и кожата да се държи по различно , но  така или иначе никой крем  не може да замени фон дьо тен при мен -имат си различна покривна повърхност. Този  ББ крем за тези пари е  идеален .
Ще пробвам и дневния крем  .


Здравейте благодаря за новата тема.
Някой да си е купил декоративна тиква с лакомства за 6.99лв. ?Какви лакомства има вътре да не е полу празна де?
Снощи малкия много я искаше и аз се зачудих какво ли има в нея  , но днес ще взема да я купя  .

И едно одеяло с  ръкави -убедихте ме  Simple Smile , имам одеяла  такива, но реших че това щее   удобно за излежаване  с книга точно .

# 67
  • Мнения: 20 224
Искам да ви попитам за едно мини руло сирене с ананас и бадеми . Не мога да разбера на някоя от традиционните седмици ли го пускат, все го намирам случайно и по една бройка , има и с лук и три вида пипер мисля, но това с ананас и бадеми е върха и винаги има останало по една бройка. Ако сте попадали на друго подбно може и не от Лидл ще се радвам да споделите.
Това е крема-сирене и е постоянен асортимент.

Не е, преди беше в постоянния асортимент, сега само в тематични седмици. Последно беше в алпийската седмица.
И аз колко съм го търсила това с ананаса..., само един път попаднах на него и много ми хареса. Ако говорим да един и същи продукт де. Беше в кръгла кутийка, прозрачна отгоре.

# 68
  • Мнения: 8 313
Искам да ви попитам за едно мини руло сирене с ананас и бадеми . Не мога да разбера на някоя от традиционните седмици ли го пускат, все го намирам случайно и по една бройка , има и с лук и три вида пипер мисля, но това с ананас и бадеми е върха и винаги има останало по една бройка. Ако сте попадали на друго подбно може и не от Лидл ще се радвам да споделите.
Това е крема-сирене и е постоянен асортимент.

Не е, преди беше в постоянния асортимент, сега само в тематични седмици. Последно беше в алпийската седмица.
И аз колко съм го търсила това с ананаса..., само един път попаднах на него и много ми хареса. Ако говорим да един и същи продукт де. Беше в кръгла кутийка, прозрачна отгоре.

Преди беше такава и беше в постоянния асортимент. Сега е във формата на руло и го пускат през Алпийската.

# 69
  • Мнения: 60
Само дето на Икеа увеличението е 2,5, а на Лидълското 5 пъти.

# 70
  • София
  • Мнения: 6 147
харесвам лидлските дънки, купувам всеки път, когато пускат, ще отнеса поне едни и тази седмица
И аз така, даже се чудя дали да не отнеса и сини и черни.  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 5 159
Много съм доволна от лидълските дънки. Влизам точно и на ширина и на дължина в тях, а от друг магазин дължината все иска корекция. Явно съм стандартен немски размер  Laughing /шегувам се/.
Хелоуинските костюми имат ли до 164 размер?

# 72
  • София
  • Мнения: 3 881
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=48221

Това огледало дали си заслужава цената?  Rolling Eyes


Аз си купих от магазин за левче огледало с 10-кратно увеличение, за 5 лв. Е, не е на стойка, но какво от това.
Така  че, провери първо в другите магазини, струва ми се, че е доста висока цената.

# 73
  • Мнения: 1 090
Някой може ли да препоръча нещо от сирената? Да не е и прекалено миризливо, ако може  Laughing Ще ми се да опитаме нещо ново вкъщи, но последните пъти взимах някакви и само като го помириша и си представям как ще 'ухае' кухнята като го отворя. Сигурно миризливите са много вкусни, но не съм сигурна дали миризмата няма да ме отблъсне..

# 74
  • Перник
  • Мнения: 4 869
...ЗА  ББ крема  -  коментиран е в края на предната тема   и щях да пиша.
Аз си взех  светлия  , ще трябва и  тъмния тон и да смесвам  . Аз съм със смесена кожа към мазна  , но мие  много добре  .Може , че съм бременна  сега и кожата да се държи по различно , но  така или иначе никой крем  не може да замени фон дьо тен при мен -имат си различна покривна повърхност. Този  ББ крем за тези пари е  идеален .
Ще пробвам и дневния крем  .
...

Точно това си мислех и аз - че ще ми пасне идеално смес от тъмния и светлия ВВ крем. Моята кожа също е смесена. Снощи преди да си измия лицето осъзнах, че кожата ми се чувства като току що гримирана (в 7 сутринта си сложих ВВ крема и матираща пудра, свалих ги към полунощ), така че си ревизирам мнението - ВВ кремът   ми омазнява кожата значително по-малко от матиращия фон дьо тен, който ползвам в момента.  Peace За цената си е идеален, наистина.
Аз ползвам и нощен крем от Лидл - този с Q10. Имам чувството, че ми свива порите.

Общи условия

Активация на акаунт