Лидл - 92

  • 96 451
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Това одеяло как точно се ползва newsm78 не е ли като халат нещо?
Като си легнал по гръб се завиваш с него, но си мушкаш ръцете в ръкавите и можеш да си боравиш с ръцете - да си държиш книга, да си пишеш на лаптоп, да си ядеш, ако си полулегнал на дивана и тн. Ако си седнал на бюрото, например, да си работиш нещо - точно обличаш като халат и си се засукваш. И при двата варианта, най-готино е, че е доста дълго и можеш да си завиеш хубаво краката. Изглеждаш нещо между шаман и Аз - Клавдий.  bowuu

# 46
  • Мнения: 316
Аз пак да питам за дамските боти,  от четвъртък - отзиви? Благодаря!

# 47
  • Мнения: 9 487
Не можах да стигна днес до лидл  Tired

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
И аз да попитам за палатките-от плат ли са?

# 49
  • Мнения: X
Искам да ви попитам за едно мини руло сирене с ананас и бадеми . Не мога да разбера на някоя от традиционните седмици ли го пускат, все го намирам случайно и по една бройка , има и с лук и три вида пипер мисля, но това с ананас и бадеми е върха и винаги има останало по една бройка. Ако сте попадали на друго подбно може и не от Лидл ще се радвам да споделите.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
А има ли разтворимо кафе в Лидл? Търсих един ден и не открих. Sad

# 51
  • Русе
  • Мнения: 7 065
А има ли разтворимо кафе в Лидл? Търсих един ден и не открих. Sad
Има. Горе на снимката е показан единия вид.
Моята дъщеря и тя се сдобила с тризъбец тази вечер. Изнудила мъжа ми да и вземе. Госпожата по АЕ казала задължително на Хелоуин да са облечени подходящо или да си носят разни аксесоари ooooh! Иди, та разправяй, че на 31-ви са във ваканция. Пък как за 01-ви ноември дума не обелиха учителките им, а само за 31-ви октомври ooooh!

# 52
  • Мнения: 148
Здравейте Simple Smile Искам да попитам,относно дънките които ще пускат в Лидл от четвъртък.44 рр на кой номер отговарят тук в Бг?
Някой ползвал ли е дозатора за сапун и какво ви е мнението?

# 53
  • софия
  • Мнения: 25 554
Искам да ви попитам за едно мини руло сирене с ананас и бадеми . Не мога да разбера на някоя от традиционните седмици ли го пускат, все го намирам случайно и по една бройка , има и с лук и три вида пипер мисля, но това с ананас и бадеми е върха и винаги има останало по една бройка. Ако сте попадали на друго подбно може и не от Лидл ще се радвам да споделите.
Това е крема-сирене и е постоянен асортимент.

# 54
  • Мнения: 4 841
Няма ли да пускат вече детските пантофи?!
В последно време нищо не мога да харесам в магазина, а преди купувах много неща. И разпродажбата беше ужасна.

# 55
  • Мнения: 8 257
Искам да ви попитам за едно мини руло сирене с ананас и бадеми . Не мога да разбера на някоя от традиционните седмици ли го пускат, все го намирам случайно и по една бройка , има и с лук и три вида пипер мисля, но това с ананас и бадеми е върха и винаги има останало по една бройка. Ако сте попадали на друго подбно може и не от Лидл ще се радвам да споделите.
Това е крема-сирене и е постоянен асортимент.

Не е, преди беше в постоянния асортимент, сега само в тематични седмици. Последно беше в алпийската седмица.

# 56
  • Мнения: 68 881
А, и още нещо. Този супер концентриран течен Формил (1 литър) как се слага в пералнята? Налива се в чекмеджето за препарат или трябва да се сложи в барабана на пералнята в някаква чашка? Ако не бъркам,  дозата е 35 мл за 1 пране. Това миниатюрно количество ми се струва , че ще остане по  ваничката и по тръбите между чекмеджето и барабана  newsm78

Брадата, благодаря за темата  bouquet

Течните гелове се слагат винаги в барабана! Не в чекмеджето, че ще ти полепнат по тръбичките и става кофти после. Дозата я спазвай, той е концентрат по спомен.

За спалните комплекти от бархет - аз ги пипнах, мекички са, препоръчвам. Имам друг бархетен, и още други детски, за това не взех и сега, но много се изкушавам, честно казано...

# 57
  • Вестерос
  • Мнения: 38 276
Здравейте Simple Smile Искам да попитам,относно дънките които ще пускат в Лидл от четвъртък.44 рр на кой номер отговарят тук в Бг?
Някой ползвал ли е дозатора за сапун и какво ви е мнението?
Аз нося между М и Л зависи и нося 40-42 от дънките, панталоните им.

44 може би е Л към ХЛ

# 58
  • Мнения: 8 951
Аз нося 44-46. Скоро имаше дънки 46 номер, но изобщо не отговарят, суууупер умалени бяха. Абсурдно беше да се пъхна в техния 46ти номер, затова и сега на 44 не се надявам изобщо.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 365
Много зависи от модела на дрехата Peace

Общи условия

Активация на акаунт