Feelunique, Lookfantastic, HQhair - тема 15

  • 109 237
  • 741
  •   1
Отговори
# 510
  • In transit
  • Мнения: 11 837
Намери телефон на Булпост в София. (Мога да ти дам за Варна, ама няма да ти е от полза). Като им кажеш тракинг номера ще ти кажат кога ще я получиш. Странно, че не са ти звъннали по телефона. Моята дойде вчера и куриерът ми звънна да пита дали съм вкъщи.

# 511
  • Мнения: 3 949
Здравейте, досега съм поръчвала само от Feelunique, но сега мисля ще да пробвам и Lookfantastic. Има ли код за безплатна доставка или варианта е само, ако поръчката ми е над 75 паунда? Някак си не ми се дават 12 паунда за доставка  Crossing Arms

Също така къде идва пратката - в пощата или на адрес?

В момента виждам, че има и "FREE lookfantastic Luxury Cosmetic Bag when you spend £50 or more on your order". Хубави продукти ли пращат, заслужава ли си?

И от кой от сайтовете излизам най-изгодно да си поръчам продукти на Керастаз? Аз се спрях на LF, защото в момента виждам, че имат намаление.

# 512
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
До Англия е безплатна доставката. Можеш да използваш превозвач.
В HQhair също понякога има доста изгодни оферти на Керастаз.

# 513
  • Мнения: 14 491
Аз мисля, че и във feelunique вчера гледах намаление на керастаз

# 514
  • Мнения: 3 949
До Англия е безплатна доставката. Можеш да използваш превозвач.
В HQhair също понякога има доста изгодни оферти на Керастаз.

А горе долу колко излиза с превозвач от Англия до България? Видях, че и във ФЮ има намаление, но пак излизат по-скъпи а и тази козметична чантичка доста ме изкушава. Grinning

# 515
  • Мнения: 14 491
2 лв. на килограм

# 516
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Моят превозвач е 2,50лв до 1кг. Аз почти никога не съм надхвърляла килограм. Имала съм и големи пратки и тогава съм плащала максимум 4лв за доста голям кашон. Но тогава наистина бях поръчала много продукти.
Зависи и в кой град си и дали имат офис превозвачите, защото за по-малко населените градове изпращат с куриер, т.е ще имаш още една сума 4-6лв.

# 517
  • Мнения: 3 949
От София съм, така че с офисите не би трябвали да е проблем. 2 лв на кг наистина е без пари, ще разуча нещата и може да пробвам този вариант.

А за козметичната чантичка - хубав продукти ли пращат, само травел сайт ли са или има и пълноразмерни? Simple Smile

# 518
  • София
  • Мнения: 191
Намери телефон на Булпост в София. (Мога да ти дам за Варна, ама няма да ти е от полза). Като им кажеш тракинг номера ще ти кажат кога ще я получиш. Странно, че не са ти звъннали по телефона. Моята дойде вчера и куриерът ми звънна да пита дали съм вкъщи.

Благодаря, чух се с тях и я пилучих.

# 519
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
А за козметичната чантичка - хубав продукти ли пращат, само травел сайт ли са или има и пълноразмерни? Simple Smile
По-скоро са травел размер, а някои неща са само мостри.

# 520
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
А за козметичната чантичка - хубав продукти ли пращат, само травел сайт ли са или има и пълноразмерни? Simple Smile
По-скоро са травел размер, а някои неща са само мостри.

Аз съм получавала и по 50мл.

# 521
  • Мнения: 14 491
Някой ако е имал подобен проблем с feelunique да помогне - въведох си адреса на превозвача като адрес за доставка и не ме пуска да си завърша поръчката. Сменях сайтовете, влизах, излизах, махах нещата от кошницата, пак ги слагах и не става. Дава грешка R34

# 522
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
ФЮ май не изпращат до всички превозвачи. Преди време и на мен ми даваше грешка, писах им и ми отговориха,че вече не изпращат до Self storages.

# 523
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
здравейте, аз ползвам Габко. Нямам проблеми с ФЮ. Последната ми получена пратка на адрес на Габко е от февруари!

# 524
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
За FU и аз съм ползвала GabCo преди време, а доста пъти и GGBG. Но пък последните нали наскоро си смениха пак адреса в UK, та – не знам.

Общи условия

Активация на акаунт