Feelunique, Lookfantastic, HQhair - тема 15

  • 109 196
  • 741
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 795
Здравейте,

Поръчах в Lookfantastic до английски адрес на превозвач (Лерон), но ми канселираха поръчката, защото съм била ползвала цитирам "forwarding e-mail address". Приканиха ме да си избера друг адрес, който не е препращащ и щели да ми пратят поръчката. Не са дръпнали пари (слава богу).
Вече не доставят до България, така че не мога да поръчам директно тук.
Някой знае ли какъв им е проблемът с превозвачите и как да поръчам от тях?
"forwarding e-mail address" май няма нищо общо с адреса за доставка?! Да няма проблем с профила ти?
Няма проблем с пратките до БГ просто са махнали стандартната безплатна доставка и остава тази с тракинг, която е free над 75паунда. Аз съм ползвала Габко и не съм имала проблеми, но беше преди няколко месеца. Във Филюник  също са махнали безплатната доставка и има само с тракинг. Те със сигурност приемат адреса на Габко, защото мин.месец имах 3 поръчки до тяхния адрес.

# 586
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
"forwarding e-mail address" май няма нищо общо с адреса за доставка?!

Как да няма? Такива се водят именно адресите на превозвачите. От самия превод на словосъчетанието се подразбира дори.
С уточнението, че сигурно е пишело "Mail Forwarding Address", но Vrabcho_ го е написала неправилно тук, в темата.
То, няма какво друго да е.

# 587
  • Мнения: X
"forwarding e-mail address" май няма нищо общо с адреса за доставка?!

Как да няма? Такива се водят именно адресите на превозвачите. От самия превод на словосъчетанието се подразбира дори.
С уточнението, че сигурно е пишело "Mail Forwarding Address", но Vrabcho_ го е написала неправилно тук, в темата.
То, няма какво друго да е.

Ох, да точно така пишеше, обаче аз в бързината и по спомен съм написала глупост, извинете.
Мерси за инфото, не става и с друг превозвач. Предлагат ми да ми поръчат те (превозвачите), но не ми се плаща комисионна за асистирано пазаруване - продуктът е тежък и скъп. Затова ми се искаше да си го поръчам и само за теглото тук да им платя поне.
Не мога да поръчам до БГ, нещо не ми дава, но вероятно аз не се справям. Ще опитам отново и ако нещо зацикля пак ще ви питам тук.
Благодаря на всички за отзивчивостта. За пръв път поръчвам от LF и не очаквах чак такива трудности..SweatSweat

# 588
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Предлагат ми да ми поръчат те (превозвачите), но не ми се плаща комисионна за асистирано пазаруване - продуктът е тежък и скъп.
Интересно... Те нали ще направят поръчката пак до собствения си адрес, който се води ограничен? Thinking Как ще стане, тогава?

Опитай с адресите на всички възможни превозвачи, ако ти се занимава. Все с някой трябва да стане. Peace Успех!

# 589
  • Мнения: X
Не знам как ще стане, не съм се замисляла. Имат много адреси, до много държави, тяхна работа. Засега се отказвам от този начин на поръчване, ще търся други варианти.

# 590
  • Мнения: 1 795
Не знам как ще стане, не съм се замисляла. Имат много адреси, до много държави, тяхна работа. Засега се отказвам от този начин на поръчване, ще търся други варианти.



На мен ми дава да поръчам до БГ адрес  без проблем, още повече ако е скъп продукта (над 75паунда) би трябвало да пращат с куриер с доставка до вратата.

# 591
  • София
  • Мнения: 3 168
Пробвай с адреса на ГГБГ. Обикновено при такива ограничения само техният адрес минава. Все пак не гарантирам, че ще стане.

# 592
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Пробвай с адреса на ГГБГ. Обикновено при такива ограничения само техният адрес минава. Все пак не гарантирам, че ще стане.

Адресът на GGBG май е същият, като този на Leron, а потребителката сподели, че с него не се е получило. Peace

Но спирам с тези превозвачески истории, че настоящата тема е за друго. Peace

# 593
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Здравейте, някой може ли да ме упъти дали в Debenhams има някакви кодове за намаления – например, такъв за първа поръчка и т.н.?
Благодаря! bouquet

# 594
  • Мнения: 516
Здравейте, някой може ли да ме упъти дали в Debenhams има някакви кодове за намаления – например, такъв за първа поръчка и т.н.?
Благодаря! bouquet
  Black cat,абонирай се за имейлите им;почти постоянно дават 15-30% на различни категории като ги редуват.Може и да ти дадат discount code за първа поръчка,не знам.

# 595
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Благодаря ти. Peace Аз със сигурност ще се регистрирам и абонирам за онлайн бюлетина им, защото, така или иначе, искам да поръчам 1-2 козметични неща – просто ми беше любопитно дали дават някакъв код при самата регистрация. Може би "не", но след малко ще пробвам. Simple Smile

# 596
  • Мнения: 516
Благодаря ти. Peace Аз със сигурност ще се регистрирам и абонирам за онлайн бюлетина им, защото, така или иначе, искам да поръчам 1-2 козметични неща – просто ми беше любопитно дали дават някакъв код при самата регистрация. Може би "не", но след малко ще пробвам. Simple Smile
  Успех и весели покупки:)

# 597
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Момичета, по-бъгав сайт от този на Debenhams май не съм виждала в живота си! Angry Сблъсках се с поне 5 различни технически проблема и така и не успях да завърша поръчката си...
Някоя от вас успявала ли е да поръча до адреса на превозвач? На мен изобщо не ми дава да продължа, след като въведа адреса за доставка коректно – сякаш бутонът "Use this address" замръзва и колкото и пъти да го натискам, не преминавам на следващата страница.
Говорих с някакъв от support-а, но естествено, те в повечето случаи са дебили и не ми помогна с нищо. Close
Та, сега съм в патова ситуация – просто няма как да поръчам от сайта. По-късно ще пробвам от друг компютър, но се съмнявам да се получи.

EDIT: Ох, най-накрая успях да поръчам ... с 300 зора! Crazy

Последна редакция: ср, 31 окт 2018, 02:11 от Blаck Cat

# 598
  • Мнения: 2 838
Аз съм поръвачала миналата година от този сайт около черния петък. Използвах Габко за превозвач. Нямах проблеми.

# 599
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Аз просто не мога да въведа адреса – всеки път, като понеча, сякаш страницата блокира. Rolling Eyes

EDIT: Ох, най-накрая успях да поръчам ... с 300 зора! Crazy

Последна редакция: ср, 31 окт 2018, 02:12 от Blаck Cat

Общи условия

Активация на акаунт