Лежащи мами - 37

  • 50 596
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 442
Аз имам миомен възел и няма да го махнат при раждането, тъй като матката била много кръвоснабдена. Не се подлагай на Хайфу апарата в Плевен. Намаля се размеране и възела. Мен ме оперираха при Горчев в др клиника за 1350лв, но ето че възела пак  порасна.
Честито бебче на R_N. Жиеи и здрави да сте!

# 46
  • Мнения: 923
Всичко е много относително-вида и мястото на възела.Това какъв вид махане ще предприемеш също зависи  до голяма степен искаш ли да раждаш или не,защото всяка една намеса уврежда матката(аз и за това отказах махането преди инвитрото).Живи и здрави ми се иска поне 2 деца и ако едно алтернативно премахване би ми спечелило 1-2год  без рязане определено се замислям дали да не го направя.При мен възлите растът супер бързо и на тази възраст да го оставя си е живо самоубийство.

# 47
  • Мнения: 1 545
Ay se, моите се ридиха в  27-ма седмица и още не са ги изписали. Благодаря на Господ и на лекарите. И на никого не пожелавам такова нещо.

# 48
  • Мнения: 103
Ay se, моите се ридиха в  27-ма седмица и още не са ги изписали. Благодаря на Господ и на лекарите. И на никого не пожелавам такова нещо.
bimbaa в коя болница? Понеже мисля, ако започне при мен преждевременно раждане да искам транспортиране до София. Казаха ми, че в "Надежда" на Стаменов били най-добрите кувьози и апаратура. И дано всичко бъде наред при вас и скоро да се гушкате!

# 49
  • Мнения: 1 545
Болница Надежда е с по - нисък клас на оборудване от Майчин дом. В майчин дом лекарите имат всичко необходимо като апаратура и също имат най —богат опит. Освен това там имат единствения апарат в България за азотолечение. Ако се наложи преждевременно раждане аз лично препоръчвам Майчин дом. Дано не се налага де.

# 50
  • Мнения: 357
Момичета аз смених домашното легло с болнично.Днес бях на преглед при моя док и той видя че имам разкритие 9 мм.В момента съм на система кормагнезин 800.Биха ми и първата ампулка кортикостероиди.

# 51
  • Мнения: 1 545
Оххх, милата, коя седмица стана...сигурно заради това дето те боля корем миналата работа. Шибана работа, дано се овладее положението. Стискам палци и горе главата.

# 52
  • Мнения: 357
Благодаря ти бимба 25+3 съм

# 53
  • Мнения: 1 739
Ау, стиснати палци от нас, стискай зъби и с малки стъпки седмица по седмица към заветните 36!

# 54
  • Мнения: 1 545
Благодаря ти бимба 25+3 съм
Само запази спокойствие, каквото и да стане. И имай вяра. Нали знаеш, че с разкритие можеш да си караш доста време. И другото си знаеш, нали...че има здрави бебета родени в тая седмица. Но сега мисли как ще се стабилизират нещата и всичко ще е наред.

# 55
  • Мнения: 357
Офф в това е проблема,че не мога да се успокоя колкото и да се старая.Дано всичко да е наред поне още 4 седмички.Сега бебето тежало 900 грама много е малък още.Благодаря на всички ви за палчетата

# 56
  • Мнения: 131
Трябва предимно да си спокойна наистина,ако трябва и повечко ще полежиш в болницата да те наблюдават.Това е и моя вариант ако нищо друго не помогне - влизам и лежа.Така че мисли само позитивно и ще си добре.Успех и на другите момичета  Hug

# 57
  • Мнения: 1 545
Офф в това е проблема,че не мога да се успокоя колкото и да се старая.Дано всичко да е наред поне още 4 седмички.Сега бебето тежало 900 грама много е малък още.Благодаря на всички ви за палчетата
Мдааа, трудно е човек да не мисли...само за успокоение да ти припомня, че моите бяха под  900 гр. Така чв горе главата...каквото и да стане си в сигурни ръце. Дори бебо да се роди ще го изоратят тук и всичко ще е наред, но аз мисля, че щом си само на магнеьий ти е рано още за раждане. А и така на системи можел да изкараш много време. Така че хич не мисли за раждане...далаче ти е още...

# 58
  • Мнения: 196
Офф в това е проблема,че не мога да се успокоя колкото и да се старая.Дано всичко да е наред поне още 4 седмички.Сега бебето тежало 900 грама много е малък още.Благодаря на всички ви за палчетата

ay-se2008 и другите са ти го казали, успокоъсе и позитивно мислене и ще видиш, че нещата ще се успокоят и ще изкараш още. Кураж !!!

# 59
  • Мнения: 357
Доброутро момичета как сте?
При мен нещата са едни и същи,доки мина и поговорихме с него,каза че е сигурен че аз ще родя преждевременно Cry Cry Cryно поне до средата на декември трябвало да издържа,че да е минимална вероятността за здравословни проблеми с бебето.Много ме е страх момичета не искам бебето ми да има здравословни проблеми и цял живот да съжалявам и да се чувствам виновна за това Cry

Общи условия

Активация на акаунт