Искам да кажа ... (93)

  • 56 449
  • 749
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 22 036
Получих си доставките от ебей, в това число и прахосмукачката  ooooh!. огромна е, а и нямам идея как да я ползвам  Embarassed. Поне успях да я довлека до вкъщи. Сега я гледам и си мисля, че обувки бна тази цена щяха по-добре да ми се отразят. Отивам да си чистя матрака и ако не излезе чернилка, ще я връщам  Crossing Arms.

# 346
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 252
Добро утро и от мен!
Пия си кафето на спокойствие Simple Smile
Опържих куп бухтички със сирене, от коити има само няколко останали след закуската.
После ще готвя винен кебап - това си поръчаха Simple Smile

# 347
  • До морето
  • Мнения: 7 152
Добро утро, пека тутманика на Алечка, ма нещо хич не се надига, така ли трябва? Лошато е,че сложих последното брашно и нямам план Б.... chef

# 348
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Евил, аз още в самото начало ти писах, че те помня от отчетните. Simple Smile
Е, убий ме не помня  Embarassed
Начи... понякога си мисля, че оня немец със
сложното име Алц....ер ми е взел акъла Laughing
Извини ме  Hug

Благодаря за милите думи за моите диванета.

Down Under обувките са винаги за предпочитане,
а и никога не са достатъчни. Получих си и аз ботите
с леко изумения ток. Доволна съм.

# 349
  • Мнения: 14 378
Добро утро!

Марипоса, той и на мен ме ми се надига, важното е да се изпече добре, да не стане клисав. По принцип е лесна рецепта, дано да ви хареса!

Ние снощи дръпнахем един шопинг в мола. Аз си купих много яко яке, мъжът ми и други неща. Исках и дънки, защото моите са ми големи, обаче тежко се ядосах в тия магазини. Не съм аз за такъв тип магазини (HM, Waikiki, New Yorker) не си знам размера и се почва едно лудо ровене. Вземам по 2-3 размера от вид, защото не знам кой ще ми стане, гъзуря се из пробната, после трябва да се облека, за да взема други... Изнервих се още в първия и скоро се отказах. Да не говорим, че съм потресена от качеството. Ще си търся в някой малак магазин, в който продавачката ще ми помага. Поне със задоволство установих, че от размер 30 съм минала на размер 27  Party

Отиваме на къщата да рутим. Ще идват да вземат мерки за дограма. Обааче тук е - 4  Shocked Ще си пална печицата в кухнята (добре, че не я засилих за изхвърляне).

# 350
  • Мнения: 10 658
Добро утро! Ние щяхме да ходим уж някъде извън Сф и днес младежа каза, че ЦЯЛ ден ще е по пижама, не искал да излиза от вкъщи. Сега с ММ излизаме за плодове, да ми погледнат дистанционното за колата, евентуално до Икеа за някакви неща се оказа, че ми трябват и ще се прибираме. Ще търся някакви филми явно, а времето е супер готино поне отвътре така изглежда Simple Smile
Алечка и аз така с тия магазини. Каквото съм пробвала в Уайкики все не е добра кройката и детето също каквото е мерил не му е било удобно, мъжът ми там ни чака пред магазина 😁 От там нищо не съм успяла да взема до момента.
Хубав и слънчев ден от мен  Hug

# 351
  • Мнения: 39 648

 Поне със задоволство установих, че от размер 30 съм минала на размер 27  Party
 
Ти ме разби! Това за 3 месеца от диетата ли е? Евала, мацко!
Аз съм се разготвила- свинско с праз, и съм подготвила 3 рибока (лаврак) за обяд и салата.
Започнала съм и чистенето и прането.....

# 352
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Добр'утро!
Ей сега се излюпих аз  Embarassed.Мама Меца последна  hahaha.
Още пия кафе и се ослушвам от къде да я подхвана  ooooh!,че след снощната камина всичко е бамбербат  Thinking.Мъжете уж ще излизат по двора по пометат листа,амаааа не е сигурно  Laughing. И аз днес чакам едни кецове за ММ, Коледен подарък  Whistling.Обаче със сигурност ще ги обуе още утре  Mr. Green.Не ми търпи търпилото хич на мен.
Та,днес ще е санитарен ден у дома-личен и домашен  bowuu.Други планове нямам.Слънчево,ама хладничко.Чудим се дали да не уважим концертът на Слави,но предполагам лудницата ще е голяма,щом ще затварят булеварди. А и ако ми завие с неговата чалга  Stop.

# 353
  • Пловдив
  • Мнения: 23 881
Ние по принцип щяхме да ходим в Габрово. Съвсем безпринципно седим по пижами и не сме до никъде.

# 354
  • Мнения: 14 378

 Поне със задоволство установих, че от размер 30 съм минала на размер 27  Party
 
Ти ме разби! Това за 3 месеца от диетата ли е? Евала, мацко



Да, от 60 кг.  трайно съм 54 вече. Още малко и съм до идеалното тегло.

Мъжете къртят, а аз си взех едно столче, курдисах го по средата на градината и съм дзен  Mr. Green
След малко ще ида до кумовете, че малката им е с варицела и да ги разнообразя. Е и ще поработя нещо де, от кумова срама....

# 355
  • Мнения: 4 785
Много хубави дечица показахте всички!
Селесте, радвам се, че влизаш с такава добра новина в темата.

Аз ей сега осъзнавам какво ви е на тези, които имате деца, защото днес гледаме племенницата, няма годинка. Хем до сега много ни се получи първото гледане (тя ни вижда не повече от 3-4 пъти месечно), хем ни спря тока. Ей сега се добрах до кафето. Играхме си, аз викам е сега ще си изпия кафето с бг мамма, каквооооо?! То започна да иска в количката да излиза, излязохме, два часа се разхождахме, спа, прибрахме се преди малко, яде (тя пък как си похапва само  Crazy) и сега си играе. Добре, че мъжът ми се занимава, за да изпия все пак това прословуто кафе  Sunglasses Сега предстои... смяна на памперса. Нали се сещате, че всичко ни е за първи път, ама направо до тук се справихме отлично, дори не е плакала, нито е кисела (а често е), явно й харесваме  Mr. Green

# 356
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 252
Имай предвид, че с чужди хора (т.е. не собствените родители) се държат по-добре, особено, ако ги харесват  Crazy

# 357
  • Мнения: 11 725
Милата, сега си го представи 365 дена в годината, като не всеки ден мъж ти ще е наличен  Laughing
А след малко го умножи по две  hahaha

Сладури, браво на вас  Hug

# 358
  • Мнения: 9 577
Имай предвид, че с чужди хора (т.е. не собствените родители) се държат по-добре, особено, ако ги харесват  Crazy
Да, докарват се пред хората Simple Smile Аз като гледам племенника е голям майтап, защото супер много ме слуша, само се усмихва, но като види майка си и веднага прави една жална физиономия все едно съм го тормозила докато я няма Joy Разбират те, къде им минават номерата, много са умни. Heart Eyes

Последна редакция: сб, 29 окт 2016, 13:34 от Осмичка

# 359
  • Мнения: 39 648
Мър, то хубаво ТМ сега я занимава, ма довечера като си лягате да не каже че е "скапан" повече, отколкото от фитнеса!  Mr. Green
Гена и моите кецове са част от коледен подарък. Почвам от рано, за да хвана най- изгодните оферти.

Общи условия

Активация на акаунт