Пазаруване от Amazon - тема №54

  • 91 071
  • 753
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 710
Здравейте! Напоръчах неща от испанският Амазон. Сметката ми е 70 евро, въпросът ми е в тази сума влиза ли доставката или тя се заплаща отделно. Защото по мои изчисление са ми начислени само 7 евро общо за 4те продукта.
Доставката до България (или други страни) е 6,90€ за първи продукт плюс 0,50€ за всеки следващ. Без мебели, там са други цените. При поръчка над 100€ доставката е безплатна.

# 571
  • Мнения: 53
http://es.buyvip.com/homepage?rts=1478447436269&MobFlipSignI … f=qd_all_eb_1_116


Това ще ми е излишно, който има нужда да ми пише Laughing

# 572
  • Мнения: 3 070
Добро утро маниачки Hug
Този път благодарение на приятелка  Heart Eyes  bouquet и аз успях да си поръчам доста неща, много съм хепи, мъжо не чак толкова  Joy

Като си пуснах поръчките, тъй като ми беше първа във Вип изобщо и за 1 път вкарах данни на картата, /с която си поръчвам от др амазони/, реших да изляза от акаунта си за по-сигурно. Имах на същата мин потв имейл и за 2те поръчки  Peace

Така днес като се опитвам да вляза и да разглеждам ме пита следното :
¿Tienes una cuenta de amazon ? Entra con ella y conserva tus preferencias de pago y dirección de envío.
E-mail o número de móvil
¿Has olvidado la contraseña?
Contraseña:

Al identificarte, aceptas nuestros Términos y condiciones , nuestro Aviso de privacidad y nuestras Condiciones de Cookies y publicidad en Internet .
да се логна ли, ще се запазят данните от картата ми ли, сигурно ли е?  Praynig Praynig

# 573
  • Пловдив
  • Мнения: 46 969
А може ли да се вмъкне продукт?

# 574
  • Мнения: 770
Почти всичко хубаво е разграбено. Има ли шанс да се пуснат нови бройки? Аз чак днес видях за офертите.

# 575
  • Мнения: 53
Здравейте! Напоръчах неща от испанският Амазон. Сметката ми е 70 евро, въпросът ми е в тази сума влиза ли доставката или тя се заплаща отделно. Защото по мои изчисление са ми начислени само 7 евро общо за 4те продукта.
Доставката до България (или други страни) е 6,90€ за първи продукт плюс 0,50€ за всеки следващ. Без мебели, там са други цените. При поръчка над 100€ доставката е безплатна.


Благодаря за бързият и така радостен отговор bouquet

п.с. Стига да дойдат нещицата за без пари Laughing

# 576
  • Мнения: 4 387
А каква е предимството на тези ел.метли,видях че са без кабел и доста скъпи?
Каквото е на обикновените метли - леки са, не са достатъчно мощни за основно почистване, но стават да обереш трохите, примерно.

# 577
  • Мнения: 2 487
¿Tienes una cuenta de amazon ? Entra con ella y conserva tus preferencias de pago y dirección de envío.

Имаш ли сметка в Амазон? Влез с нея и запази твоите предпочитания за плащане и адрес за доставка.
  

Ани,  Peace

# 578
  • София
  • Мнения: 9 850
Почти всичко хубаво е разграбено. Има ли шанс да се пуснат нови бройки? Аз чак днес видях за офертите.

Преди малко ми даде да поръчам хлебопекарната, но докато се наканя и пак беше изчерпана. Следи кампанията, винаги има бройки, които "изпадат", защото някой се е отказал или не е поръчал в определеното време.

# 579
  • Мнения: 3 070
А коя е хлебопекарната?  Hug

# 580
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 800
А може ли да ден откаже част от поръчката във випа както в нормалния амазон? Също и дали може да се раздели поръчката на две с различни адреси (в различни държави) вече веднъж направена?

# 581
  • Варна
  • Мнения: 239
Част от поръчката може да се откаже, влизаш и маркираш артикулите, които искаш да откажеш. Ще начислят и доставка ако паднеш под минимума за безплатна доставка. Що се отнася до адресите няма да стане. С испанския ВИП комуникацията е много трудна.

П.П Има опция за следене на списъка с чакащи. Влизайки в него ще виждате дали са налични или не всички продукти, който сте сложили там. И ако продукта е наличен има бутон добави в кошницата.

# 582
  • София
  • Мнения: 9 850
А коя е хлебопекарната?  Hug
http://es.buyvip.com/#page=d&asin=B004GH8KUK&cAsin=B004G … qd_wp_dp&fc=1
Аз толкова време удържах фронта и накрая като напоръчах.... Дано дойдат Simple Smile

# 583
  • Мнения: 770
Почти всичко хубаво е разграбено. Има ли шанс да се пуснат нови бройки? Аз чак днес видях за офертите.

Преди малко ми даде да поръчам хлебопекарната, но докато се наканя и пак беше изчерпана. Следи кампанията, винаги има бройки, които "изпадат", защото някой се е отказал или не е поръчал в определеното време.
Променя се Agotado  ли?  

# 584
  • Мнения: 770
А за кафемашините Nespresso какво капсули в България купувате?

Общи условия

Активация на акаунт