Не можем да се спрем на нито едно име за момиче :((

  • 12 950
  • 110
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 415
 Здравейте,

При повечето хора проблемът е да изберат едно от няколко имена, които им харесват, а ние не можем да си изберем нито едно...

За да намалим опциите решихме, че трябва да започва с гласна буква, да е късо и да не е популярно... Не е нужно да е българско тъй като и ние не живеем в БГ.... Просто искам да ни хареса поне едно име Sad((

Идеи?

Последна редакция: ср, 26 окт 2016, 22:53 от Eli..........

# 1
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Елия, Яра, Ана, Оливия, Елена, Ира, Адриа, Юлия, Аляра, Ая.
На прима виста по критериите.

# 2
# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ема

# 4
# 5
  • Мнения: 118
Ела, Елма, Елза, Елиза
Ада, Аида, Анет/а
Инес, Ирма, Ивет/а
Яна, Ясна

# 6
  • Мнения: 3 031
Ида също е хубаво.

# 7
  • Мнения: 573
Ирина, Аурора (щом не сте в България), Ася, Ева, Ема, Ина, Елея (галено Ели)

# 8
  • Мнения: 67
Анна, Аника, Ася, АнДжи,Алиса, Анет (много често срещано в Германия)
Елиза, Елла, Елена, Ева
Ира, Ирина, Ирена, Изабел/а, Ива
Иначе за хубавите имената за които се сещам са все със съгласни (Бети/от Изабел/ Моника, Мая, Стела)

Лека бременност  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 786
Агата, Агнес, Алма, Ан
Евда, Елис, Ела , Елва , Елма , Есен, Елора
Ив , Ива, Илза , Инга, Ина,  

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Ава (дъщерята на Райън Филип)  Blush
Олив
Ел, Елла
Ив

# 11
  • Мнения: 18 562
Аурора и на мен ми харесва. Ние го обмисляхме, но решихме, че е прекалено нестандартно и ще е странно,дори и за мен.  Grinning Има красиво звучена и е приказно.
Предлагам Джейн, Алиса-братовчедка ми се казва така;това ми е любимо име  Heart Eyes
Анна, Амели,роуз, Кейт, Илайза, Ема и Елиза от посочените са хубави. Другите, които са изброени не ми харесват изобщо. Обаче аз принципно не обичам трибуквени имена със странно и измислено звучене като Елея, Ния, мия, тия, тея, дея и Ида примерно.
Ние също трудно мислехме, че ще изберем, аз харесвам много малко имена.бях сигурна, че ще се видим в чудо.След като тези дни се потвърди,че ще е мома вече почти със сигурност избрахме името и беше лесно, което не го очаквах. Simple Smile
Ше следя темата, защото много са ми интересни такива теми и може да чуя някои хубаво и различно име.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Обаче как точно Джейн се вписва в изискванията за "започване с гласна буква, непопулярно, кратко"..

Аз харесвам също кратките имена, не тези, които са измислени като ния и мия (но и те не започват с гласна), защото съм с дълго име.

По-ужасно е за мен било да ти викат умалително, вместо да се казваш Ема например.
Какъв му е смисъла на Александра, като й викат Саше, на Виктория - Вики, на Анастасия - Ани, Анджелика и подобни "внушителни" имена - ми то никой не разбира как точно се казваш дълго време.

Амели наскоро се запознахме и Анабел познаваме, за Бг е  Sick
За чужбината...става

# 13
  • Мнения: 494
Инесса/Инес/Агнес/Агнеса/Агния

# 14
  • Мнения: 5 259
За да намалим опциите решихме, че трябва да започва с гласна буква, да е късо и да не е популярно...


Ева

Алина

Ава

Арета

Алана, Алена

Ерин

Арвен

Адел

Инес


Общи условия

Активация на акаунт