Зъби ли ще никнат или е нещо друго

  • 1 139
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Не е гърло.Днес я заведох да и вземат кръв да не би да е анемична.Но аз правя друга грешка храня я на 3 часа а не трябва докторката ми каза че на 3месеца вече трябва да я храня през 4 часа.На обед ще излезнат изследванията и ще ви пиша .Дано да е от режима на хранене.
През 4 часа???????Дете на 3 месеца???????
Е, извинете, ама такова нещо за пръв път чувам???? newsm78 Thinking

# 16
  • Мнения: 294
Взех изследванията не е анемична моята Веселина.Да на 4 часа защото я храня с мляко Хип и дори на кутията пише че деца на 3 месеца се хранят 5 пъти за деня по 130мл.вода и 4лъжици мляко.Явно самото мляко е по силно.Зависи и от детето явно ми огладнява по късно защото се засища.Ако греша някъде може да ми кажете приемам критика ?Мерси

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Много е малко детето да яде на 4 часа.Аз в момента се мъча да науча моя да яде на 3 часа и половина.Не гледай какво пише по кутиите на млеката.Според мен причината е друга Thinking
Погледни в устичката да не би случайно да има млечница.

# 18
  • Мнения: 294
Няма млечница видяла съм.Ето снощи последното и ядене беше в 10часа.Събуди се чак в 5часа гладна и си го изяде до глътка.А и пълната кръвна картина и е добре всичко и е в норма.А на 18 април бяхме на консултация беше надала 1250.В момента е 5500.Незнам какво да правя.

# 19
  • Мнения: 4 978
и аз мисля, че на бебка просто не й се яде толкова много и толкова често.
при нас се случи нещо подобно, защото четях какво пише накутията с млякото (при нас Фризопеп) и в края на 2-рия месец стигнах 150 мл вода + 5 мерителни лъжички.
всичко беше ок до един ден, в който малката просто не пожела да яде и в крайн асметка се оказа, че количеството е много за възрастта.
сега, 2.5 месеца по-късно сме на същото количество, стига ни все още, наддаваме добре - над 7 кг (утре ще разбера точно колко), а тръгнахме от 2600.

# 20
  • Мнения: 5 370
Светльо, ако следях какво пише по кутиите-моето синче трябваше да е слонче просто досега.
Правилото е просто-в зависимост от възрастта се увеличава по следния начин дозата-втори месец-120, трети-130, после 140. 150 и така. Всичко е строго индивидуално, разбира се, ама 150 за втори месец ми се виждат множко.
А иначе храненията са 6-7 доста дълго време. Поне аз не съм се стремила да го ограничавам и съм му давала и нощно шише докато си искаше.

Общи условия

Активация на акаунт