Кои жени са най - страстни ;-)

  • 17 171
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Eli4ko , пуснала си тази тема, защото ти напира отвътре да споделиш колко си страстна ли Grinning

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Dona, кво ще кажеш по въпроса, че косматите били най-страстни?  Laughing

# 17
  • Мнения: 298
Най-страстни са косматите Mr. Green

И аз така съм чувала, но не е ли много страстоубийствено  Crazy да ми се оплитат космарлаци между пръстите  Sick

# 18
Много тъпа тема пусната от някой за да си поизбие комлексите. Чакай да са пусна сега аз по една тема за това кои жени са най-красиви, кои са най умни, кои са най-работливи и т.н и в тях ще ви обясня,че това всъщност съм аз  Joy

# 19
  • Мнения: 479
Много тъпа тема пусната от някой за да си поизбие комлексите. Чакай да са пусна сега аз по една тема за това кои жени са най-красиви, кои са най умни, кои са най-работливи и т.н и в тях ще ви обясня,че това всъщност съм аз  Joy

Ami zashto pishesh? I za kakvi kompleksi stava izobshto vypros?

# 20
  • Мнения: 479
А по принцип  идеята на темата е мъжете да споделят техните наблюдения, дали има външни белези, по които се различават страстните жени и дали е от значение зодията. А жените ако искат могат да напишат как те виждат себе си. Това е

# 21
  • Мнения: 463
Чувала съм /от мъже/, че жените с малък бюст били много диви.

# 22
  • Мнения: 3 447
Dona, кво ще кажеш по въпроса, че косматите били най-страстни?  Laughing
Ти кво сега, намекваш нещо за начина, по който бърша прах в къщи ли Mr. Green Ама тва беше само хипотетично, бе душа, аз съм блондинка под прикритие и имам сал златен мъх там, дето при другите са гори Тилилейски Blush
А иначе има логика в лафа за косматите жени - тестостероня им е в повече, а нали той определя силата на мераците Sunglasses

# 23
  • Мнения: 3 569
Чувала съм /от мъже/, че жените с малък бюст били много диви.


Няма закономерност в тези неща. От опит го казвам.

# 24
  • Мнения: 3 164
.. Nie obichame udovolstviata - da si hapnem, da si piinem, i posle - hop v legloto Twisted Evil..

че кой не ги обича тез работи Laughing, хм?няма зодии няма правила-това е природа......а някой по-горе беше споменал за тестостерона......е, да, но по тая логика би трябвало и всички мъже да са супер потентни, а че има муньовци, виж в едноименна тема в клю-то Crazy

# 25
  • Мнения: 3 447
......а някой по-горе беше споменал за тестостерона......е, да, но по тая логика би трябвало и всички мъже да са супер потентни, а че има муньовци, виж в едноименна тема в клю-то Crazy
Ммм, не съм съгласна - първо, нивото на тестостерон е различно при различните мъже и второ, "муньовщината" е по-скоро черта на характера Grinning И се дължи на прекалена майчина намеса, май Wink

# 26
  • Мнения: 7 837
Nie obichame udovolstviata - da si hapnem, da si piinem, i posle - hop v legloto

Не абсолютизирай  Naughty Laughing
На някои предисловия не са им нужни  Laughing

# 27
  • Мнения: 194
виж девите-за тях спор няма-носи им се слава Crazy



  yesyes   newsm65  ... Хапсулютно си права ...

# 28
  • Мнения: 5 317
имай си със скорпионка-ще разбереш за много неща без да щеш Twisted Evil
Така си е! Mr. Green

# 29
  • Мнения: 522
Бе скорпиона си е скорпион!  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт