Кои жени са най - страстни ;-)

  • 17 192
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 479
Nie obichame udovolstviata - da si hapnem, da si piinem, i posle - hop v legloto

Не абсолютизирай  Naughty Laughing
На някои предисловия не са им нужни  Laughing

Rak li si i ti? Grinning Ili govorish po princip za jenite?  newsm18

# 31
  • Мнения: 3 447
Бе то е ясно, че всяка ще изкара свойта зодия (и по подразбиране себе си) най-страстна, ама нека все пак мъжете кажат Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 2 100
Говори се, че зодия Стрелец са най-страстни.

 newsm10 newsm26 coolcool
  Hands Thumbsup  :7uu:newsm24 newsm24 newsm24

# 33
  • Мнения: 7 837

Няма значение  Wink

Иначе кой какво казал за някоя зодия и т.н. радостни и доволни емотиконки, нищо не доказва  Grinning
Страстта е излъчване, не толкова поведение и мръснишки прояви в секса  Grinning

# 34
  • Мнения: 3 447
Страстта е излъчване, не толкова поведение и мръснишки прояви в секса  Grinning

Бих те допълнила, че страстта е отношение към живота въобще. Тя си личи дори когато готвиш.
А иначе да стиснеш някого за гъза newsm78 не е кой знае каква страст за мене.

# 35
  • Мнения: 479
Страстта е излъчване, не толкова поведение и мръснишки прояви в секса  Grinning

Бих те допълнила, че страстта е отношение към живота въобще. Тя си личи дори когато готвиш.
А иначе да стиснеш някого за гъза newsm78 не е кой знае каква страст за мене.
Абсолютно съм съгласна с теб.. Страстта си проличава във всичко, в което влагаш енергия и желание да се получи  Hug

# 36
Да ви кажа от своя съвсем скромен опит страстната жена си личи още щом я зърнеш.Едни от признацити са не много дългите крака т.е.колкото по къси толкова по страстна(както се казва голяма жена за парад,а малка за креват),окосменост но не навсякъде както смятат някои а най вече на предмишницата(м/у китката и лакътя) и също зависи много от характера.Общо взето е това и хайде стига съм ви светвал повече,че като се дигизирате ще почна да правя грешки!! Party Laughing

Последна редакция: сб, 29 апр 2006, 07:23 от na-nego

# 37
  • Мнения: 490
Най-страстни са косматите Mr. Green

И аз така съм чувала, но не е ли много страстоубийствено  Crazy да ми се оплитат космарлаци между пръстите  Sick


 Joy Joy Joy
Това твърдение 80% вярно, има си даже научно обяснение -щом има косми значи има високи нива на тостестерон Laughing, а кой от двата пола по принцип има от този хормон в повече? thumbsup
Ти пък чак да ти се увиват космърлаци между пръстите  hahaha hahaha hahaha
То такава жена да няма да е Филип Тотю я! Mr. Green
Всичко е от хормоните , а те понякога играят лоши номера Twisted Evil

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Бе к`ви зодии, к`ви космарлаци, к`ви пет лева, к`ви торби с цемент...
Вие за страст ли говорите или за плитките по триъгълника...
Нищо не мога да разбера...

# 39
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
....Едни от признацити са не много дългите крака т.е.колкото по къси толкова по добре(както се казва голяма жена за парад,а малка за креват...

Аааа, мерси от такав "хубост", аз предпочитам да се радвам на страстоубийствени дълги крака  Wink

# 40
 Mr. Green мислим да окончателоточкувам  Joy най-страстни са пияните жени smile3540 хъхъхъхъ hahaha kiss

# 41
  • Мнения: 8 917
Хайде, татковци, изкажете мнение. Каква зодия е вашата половинка, как изглежда ( за да обобщим накрая) и в какво се изразява нейната страст ... Hug

Доволните жени Peace Mr. Green

# 42
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Хайде, татковци, изкажете мнение. Каква зодия е вашата половинка, как изглежда ( за да обобщим накрая) и в какво се изразява нейната страст ... Hug

Доволните жени Peace Mr. Green


И аз това щях да напиша  Grinning

# 43
  • Мнения: 3 447
Хайде, татковци, изкажете мнение. Каква зодия е вашата половинка, как изглежда ( за да обобщим накрая) и в какво се изразява нейната страст ... Hug

Доволните жени Peace Mr. Green


И аз това щях да напиша  Grinning
Жените, които току-що са си купили 3 чифта нови обувки Mr. Green

# 44
  • Мнения: 7 186
Жените, които току-що са си купили 3 чифта нови обувки Mr. Green

Да си дойдем на думата... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт