Банята - 27-ма тема

  • 125 832
  • 796
  •   1
Отговори
# 630
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Ще покажа, разбира се, но все още не е готова. Simple Smile Нека добие приличен вид и ще я снимам, обещавам!

Ако ви е интересно на какво се спряхме - сифоните са ни български, с тяло и решетка от неръждаема стомана, с 5 години гаранция, много красиви. Взехме си ги от студиото, с което работим по баните (както и всичко останало). Като гледам масово какво се предлага като качество по магазините в този ценови клас линейни сифони, смятам, че сме направили повече от отличен избор, много съм доволна!
Може ли името на студиото ,с което работите по баните?

# 631
  • Мнения: 1 787

Може ли името на студиото ,с което работите по баните?

В никакъв случай! Naughty Crossing Arms

Скрит текст:
Шегувам се, разбира се! Grinning Но тъй като не е съвсем ясно дефинирано къде точно е границата между препоръка и реклама в този форум, ще ти пиша на лични.

Последна редакция: пн, 27 фев 2017, 20:45 от Madeleine

# 632
  • Мнения: 349
Madeleine, моля те сподели и с мен с кое студио работиш и доволна ли си. Разбира се на лични  bouquet

# 633
  • Мнения: 1 787
anon, Peace!

Кавто мислите за този тип аплици за от двете страни на огледалото (в едната баня ще е такова разположението на осветлението):

Скрит текст:




Изобщо не са подобие дори на това, което искам - прекалено са simple и basic, но това е положението по онлайн магазините. Sad Явно ще трябва си "внеса" лампи, обаче ще е по-натам - засега ще се задоволя с нещо такова. При положение, че няма да са центрирани спрямо огледалото (вертикално разположено), а с една идея по-нагоре, надолу ли е добре да са насочени или нагоре? И топла или студена светлина ще е по-добре според вас специално за огледалото?

# 634
  • Мнения: 28 930
Маделине, наистина по добре внеси, тези много хотелски, старомодни... Hug

# 635
  • Мнения: 1 787
Нали, ужас!  Sad

Ама не може да стоим без лампи, кой знае кога ще пътуваме. Дайте някоя читава идея за временно закрепяне на положението, pls!  Praynig

# 636
  • Мнения: 28 930
Нали, ужас!  Sad

Ама не може да стоим без лампи, кой знае кога ще пътуваме. Дайте някоя читава идея за временно закрепяне на положението, pls!  Praynig
Не можеш ли да купиш огледало с вградени лед светлини, много са красиви, аз поръчах едно белгийско и моето е верткално 60/70, или лед панел над огледалото....тези аплици изглеждат много старомодно, бързо се развалят...дървеняшки са!

# 637
  • Мнения: 1 787
О, не, дума да не става!  ooooh!

Имам си едно определение за тях, но не искам някой да се засегне... Съжалявам, просто не е моето нещо това!  Sad

Ще продължавам да издирвам подходящи аплици, все нещо ще изкочи от някъде, надявам се!  Praynig

# 638
  • Мнения: 28 930
По принцип ако се намерят шик аплици е красиво, но при този избор тук.... Sad
Едва намерих и етажерки, кошнички за стената...грозни, некачествени, с някакви отвратителни покрития дето след година се белят и ръждясват...ужас

# 639
  • Мнения: 1 483
И аз не обичам вградено осветление в огледало, а му искат много пари за едното нищо. Нарочно не поръчах такъв шкаф. Мадлен,, тези аплици всъщност ми изглеждат прилични за баня, повечето в магазините са още по-грозни. Аз съм се спряла засега на някакви икейски, пак са грозновати, но поне са евтини Laughing

# 640
  • Мнения: 1 787
Хора, съвсем ме отчаяхте, честно!

Ако знаете колко съм си я мислила банята... сега едните лампи са на път да ми опропастят идеята.  Sad

Иначе за аксесоарите - няма да слагам нито висящи кошнички за сапунерки, чашки за четки за зъби, дозатори и т.н. Мивката ми е достатъчно голяма (80 см.), тези неща ще са върху нея. Знам, че се прецакват т.нар аксесоари, много са зле като качество на покритието, наистина.

Нагледах се на красоти по чуждите магазини, направо се чудя дали да не поръчам, без да съм видяла аплика на живо.

# 641
  • Мнения: 1 483
Ако не ти е нужна някаква специална степен на водоустойчивост и имат стандартен цокъл - поръчвай смело!
Помежду другото, аз също не харесвам всичките там чашки и сапунерки за стена и ще разчитам на плота за тези неща. Евентуално което не се събира - прибрано в шкафа. Не знам колко ръждясват тези аксесоари, но са ми грозни.

# 642
  • Мнения: 28 930
Ръждясват и са грозни...аз само стойката сложих, като не ми хареса я демонтиам и хвърлям....но е качествена, стомана на Симпълхюман!
Иначе шкаф за над мияката не харесвам, ужасен тюфляк за две четки за зъби...!
Огледало само поръчах, много красиво с три квадрата лед, дискретно, изчистено, ама 330 лв. ooooh! Като го монтирам ще снимам....!

# 643
  • Мнения: 1 483
А, две четки за зъби, колко боклуци бих събрала там, вместо да ми се подмятат по тоалетки и скринове.

# 644
  • Мнения: 1 787
Много ръждясват. Не знам от какво ги правят, но стават непоносими за много кратък срок.

За лампите специално попитах тук - казаха влагоустойчиви да са. Няма да се мокрят директно, но все пак влажността на въздуха ще е голяма, не искам да рискувам.

И аз ще си слагам плотове и в двете бани, голям ми е мерак.  Heart Eyes В едната под сифона на мивката, в другата ще е мивка върху плот. Не съм фен и шкафчетата за баня, пък и като цяло не държим кой знае какви вещи в баните, за да слагаме такива. Най-много да се сдобия с някоя етажерка, ако чак толкова се наложи. Simple Smile

Огледало съм поръчала само за едната баня, мисля, че беше 60х80 като размери. Много е красиво, с рамка с орнаменти, но все още не е при мен, за да ви го покажа. Цената му е доста под 330 лв. Това, за което издирвам лампи в момента, все още се чудя дали да е с рамка или без, иначе ще е същия размер.

Общи условия

Активация на акаунт