Яд

  • 10 894
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,накратко..
Връзка 5 години,много бурна,зверски компромиси от двете страни,но приключи с изневяра от негова страна .От близо вече 2 години сме разделени,той си има друга приятелка(с която е поддържал контакт от както сме били заедно),но звъни и пише през ден(нямали сме никакви сексуални контакти).Чакат бебе (декември се ражда),имат 20 години разлика във възрастта,карат се постоянно,но това си е тяхна работа и не се бъркам.Въпроса ми е трябва ли да ме е яд,че след толкова време той избира майка на детето му да бъде хлапачка,която е с него с чисто финансова цел? Трябва ли да ме е яд,че исках дете от него,а той тогава не се чувстваше готов и ме накара да направя аборт? С наближаването на това събитие не спирам да го мисля и да се чудя какво щеше да бъде,ако бяхме останали заедно .. До ден днешен аз си нямам никой,защото той не спира да ми обяснява,как каквото и да стане мен най-много ме е обичал.Започвам отношения с някой,а тези негови думи ме спират и всичко приключва.И ако някой ден те се разделят и той поиска да се съберем как трябва да реагирам ?

# 1
  • Мнения: 5 248
Здравейте,накратко..
Връзка 5 години,много бурна,зверски компромиси от двете страни,но приключи с изневяра от негова страна .От близо вече 2 години сме разделени,той си има друга приятелка(с която е поддържал контакт от както сме били заедно),но звъни и пише през ден(нямали сме никакви сексуални контакти).Чакат бебе (декември се ражда),имат 20 години разлика във възрастта,карат се постоянно,но това си е тяхна работа и не се бъркам.Въпроса ми е трябва ли да ме е яд,че след толкова време той избира майка на детето му да бъде хлапачка,която е с него с чисто финансова цел? Трябва ли да ме е яд,че исках дете от него,а той тогава не се чувстваше готов и ме накара да направя аборт? С наближаването на това събитие не спирам да го мисля и да се чудя какво щеше да бъде,ако бяхме останали заедно .. До ден днешен аз си нямам никой,защото той не спира да ми обяснява,как каквото и да стане мен най-много ме е обичал.Започвам отношения с някой,а тези негови думи ме спират и всичко приключва.И ако някой ден те се разделят и той поиска да се съберем как трябва да реагирам ?
сега за теории на вероятностите ли ще говорим ? Ако е искал с теб щял е да е с теб !

# 2
  • София
  • Мнения: 4 303
Защо пък яд? По-скоро трябва да си доволна, че си се отървала от него. Как пък няма  да си съсипя живота, заради някой, който си живее живота, имал връзка, докато е бил с мен (няма значение дали  сега е с нея, или не), но ми се обяснява колко ме обичали т.н. Отврат. Жена му чака бебе, а той се обяснява на бившата си колко я обича. Така е било и с теб, така ще е с нея, така навярно и ще бъде. А ти се огледай, създай си семейство (щом го искаш) и пак казвам радвай се, че си се отървала от този индивид!
П.С. За аборта и мен би ме било яд, но и ти си си виновна. Няма мъж, който ще ме накара да махна детето си, ако го искам (така разбрах). Още тогава би трябвало да ти светне червената лампичка, че този мъж не е за семейство.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 36 612
Въпроса ми е трябва ли да ме е яд,че след толкова време той избира майка на детето му да бъде хлапачка,която е с него с чисто финансова цел? Трябва ли да ме е яд,че исках дете от него,а той тогава не се чувстваше готов и ме накара да направя аборт?

Не. Трябва да почерпиш, че си се отървала.

До ден днешен аз си нямам никой,защото той не спира да ми обяснява,как каквото и да стане мен най-много ме е обичал.Започвам отношения с някой,а тези негови думи ме спират и всичко приключва.И ако някой ден те се разделят и той поиска да се съберем как трябва да реагирам ?

Това пък е най-голямата глупост. Блокирай го отвсякъде и го отсвири тотално от живота си. Защо му позволяваш да ти съсипва шансовете?!?

# 4
  • Мнения: 2 127
Това дали е с него с финансова цел ти няма как да го знаеш. Това, че не е искал дете от теб, си е изцяло негово право, не можеш да накараш някого насила да иска семейство с теб.
Сама го  написа, това си е тяхна работа. Като толкова те спира от това да си продължиш живота, спри всякакви контакти с него - изтрий му номера, фейсбука, скайпа и каквито още контакти имате един на друг и спри да се занимаваш с човек, който очевидно е продължил живота си без теб.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 14 434
И да те е яд, и да не те е, нещата не се променят, така че по-добре да не те е яд.
Иначе е нормално да те е яд.
Забрави го тоя образ и си намери друг. Бурна връзка, зверски компромиси, раздяла - не ти трябва пак същата история, дори да е възможна, а тя към момента явно не е. Забравянето не е лесно, но с времето обикновено се получава, намирането си е късмет, но също може да се получи. Успех!

# 6
  • София
  • Мнения: 38 523
Според мен, трябва даже да подскачаш от радост, че си се отървала от този ... .
Не трябва да те е яд, освободи душата си, прости на себе си и полети!
Със сигурност тогава ще срещнеш някой много по-добър.

# 7
  • София
  • Мнения: 17 285
Започвам отношения с някой,а тези негови думи ме спират и всичко приключва.

Е как може такова нещо!!

# 8
  • София
  • Мнения: 38 523
Смени си телефона, изтрий го, блокирай го! Промяната трябва да започне от ТЕБ.

# 9
  • Мнения: X
Този човек е завършен егоист и не те обича, освен това не те и уважава. Служиш само за чесалка на егото му. Колкото по-бързо прекъснеш всякакъв контакт с него, толкова по-добре за теб. Ще мине известно време и ще можеш да продължиш по пътя си. Сега само си губиш времето...

# 10
  • Мнения: 1 127
Защо допускаш да ти размътва мозъка, че те `обичал`и пр. Още повече да влияе на новите ти връзки.
На този човек мястото му е в миналото. Един голям шут от мислите ти и от контактите.
Не яд, ами радост трябва да изпитваш, че си се отървала от него.
Гледай напред, преследвай мечтите си!

# 11
  • Мнения: 2
Благодаря на всички,които отделихте от времето си да изкажете мнение.

# 12
  • Мнения: 5 346
Чувствата, които изпитваш все още към него те карата да бъдеш глупачка. Без извинение, наистина си глупачка, ако се надяваш, че ще се върне НЯКОЙ ден при теб, защото обича САМО теб. Да бе, да! 

# 13
  • Мнения: X
Златно правило при взаимоотношения с хора: не слушай какво говори, гледай какво прави!

# 14
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
А не смяташ ли,че заслужаваш нещо по-добро от този Мунчо?
Разкарай го от живота си.

Общи условия

Активация на акаунт