Актуални цени на памперси

  • 4 324
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 362
В момента аз взимам на Молфикс от 3-6 кг 70 бр за 16.80 лв

# 16
  • видин
  • Мнения: 358
а какви са тези,които са за новородени изрязани на пъпчето и имат ли гел, защото съм чувала, че за новородени не се препоръчва да са със гел. изобщо не съм наясно с памперсите, много съм неориентирана, а времето наближава.

# 17
  • Мнения: 870
Ние започнахме с Памперс 2 и бях много доволна, след това като минахме на 3 взеха да ни пропускат, в момента сме на Мамия. При нас в един магазин Памперс Джъмбо Пак е 28.60

# 18
  • Мнения: 535
а какви са тези,които са за новородени изрязани на пъпчето и имат ли гел, защото съм чувала, че за новородени не се препоръчва да са със гел. изобщо не съм наясно с памперсите, много съм неориентирана, а времето наближава.

И аз май много не съм наясно с този въпрос - ако се почне направо с номер 2 на памперс или Либеро (т.е. от 3-5 или до 6) какво му е по-различното от тези за новородено  newsm78 ? В смисъл, че килограмите на бебето са си толкова - от 3 и при повечето новородени....

# 19
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
в този ход на мисли- някой ползвал ли е пампери на TESCO- има мега пак, онзи ден ги видях.
Памперсите с тази марка са пълни вътре с марката"Мечо Пух". Не знам дали ти говори нещо но изглеждат добре,нямат ластик на кръста но за сметка на това са с доста широка и ластична лепенка и са изцяло цветни.

# 20
  • Мнения: 870
Сигурно памперсите 2-5 кг. са по-малки като размер и са подходящи за бебчета, които са недоносени или просто по-малко кг. На някои мами казват да си носят Памерс 1 в родилното, защото са по-малка разфасовка и пакета се отваря и се ползва там, аз си бях взела Памперс 2 Value Pack, който не е от най-големите, след изписването не са ни връщали останалите памперси от пакета...

# 21
  • София
  • Мнения: 6 559
При нас всички размери Джъмбо пак на памперс са 27.50, за друго не зная, защото никога не съм ползвала.
Simple Smile това при нас къде е Simple Smile
Пазара на Дружба 1

# 22
  • Мнения: 46 518
Аз май нещо не съм наясно  newsm78  На 2-3-4 месеца бебето толкова много ли тежи - 7-14 кг  Shocked Знам, че си зависи от детето, но явно не съм много в час...

Не, не  Laughing
Имах предвид, че не съм ползвала тези за новородени, а директно по-големите- размера от 3 кила нагоре  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт