♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Женени ~♡ Тема 47

  • 75 348
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 32
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Привет сладурки  Hug Hug Hug



Слънчев ден на всички в тоз прекрасен ноемврийски ден  Flutter Flutter

# 33
  • Мнения: 9 540
Добро утро с добри хабери  Hug Hug Hug

От человека, который знает Эзге(он первым сообщил, что она будет в нашем сериале и, что она не для Омера):

1 твит: Смотря, что Ишил приехала ради Памира и нет проблем с Омером, я же говорил вам быть спокойными. В ноября приготовьтесь к полной (в большом количестве) любви ДефОм

2 Твит (с фоткой): Говорил же, будьте спокойны, что Эзги, которая вошла в сериал с персонажем Ишил пришла к Памиру

# 34
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Татлъм беним   Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

да се успокоим, че на този етап няма да има италианска бамбина на гости  hahaha hahaha hahaha не че не го разбрахме и от фрага това  Whistling  Mr. Green хади бакалъм да видим колко АШК  ще има през ноември  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 9 540
Нещо за рязко събуждане  Crazy Crazy

!!!!! ГЮПСА на хоризонта !!!!

https://vk.com/feed?z=video115507312_456239166%2Fccd1ff294e0114df96

И нещо за оправяне на вкуса  Heart Eyes Heart Eyes



# 36
# 37
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Добре че във VK ми иска регистрация ,та не мога да видя Гюпсе Joy Joy Joy

# 38
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Нещо за рязко събуждане  Crazy Crazy

!!!!! ГЮПСА на хоризонта !!!!

https://vk.com/feed?z=video115507312_456239166%2Fccd1ff294e0114df96

И нещо за оправяне на вкуса  Heart Eyes Heart Eyes





Не че изгарям от желание  Whistling ама пусто любопитство  Mr. Green Mr. Green
не мога да отворя да видя Василиса Прекрасна  Rolling Eyes Rolling Eyes

Оххх  Crazy Crazy много са ми хубави  Heart Eyes Heart Eyes, Темпи  Hug Heart Eyes добре че си ги постнала за противоотрова  Peace



# 39
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Аз изгледах 41-ва серия на КС и ми хареса. Съумяват да поддържат интереса и темпото на интригата. Много ми харесва новата линия - Клеопатра и Мафиота. Дори това, че я нарича така, ми харесва. Зерин не ми е любима актриса на мен, признавам си, но тук много я харесвам, за пръв път ми е истинска. Иначе все отчитам, че добре играе, но не се вживявам в персонажа й, не й вярвам 100%.
Много ми хареса също ретроспекцията с групата Пера. По принцип ми харесват лирическите отклонения с любовните спомени на Кемал и Нихан, страхотно изглеждат двамата един до друг, влюбени. Изиграват я тази любов така, че им вярваш.

# 40
  • Мнения: 9 540
Нещо за рязко събуждане  Crazy Crazy

!!!!! ГЮПСА на хоризонта !!!!

https://vk.com/feed?z=video115507312_456239166%2Fccd1ff294e0114df96

Не че изгарям от желание  Whistling ама пусто любопитство  Mr. Green Mr. Green
не мога да отворя да видя Василиса Прекрасна  Rolling Eyes Rolling Eyes


За теб и всички, желаещи да видят тази красота https://www.instagram.com/p/BMUTpqyjcyV/?taken-by=gupseo

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: чт, 03 ное 2016, 11:34 от tempestad

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Ашколсун бре, търся аз "Пакетна тема" - ама йок! Гледам още няколко сериала извън темата, но КС си ми е от фаворитите и си го следя  Heart Eyes Ноовият сезон на Ашка засега ми задържа вниманието, но вече не гледам на живо в петък.Харесва ми промяната в обстановката и новите лица - макар Мюжде да не ми е любимка - тук се вписва добре засега.

# 42
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!  Hug Hug Hug

Добро утро с добри хабери  Hug Hug Hug
От человека, который знает Эзге(он первым сообщил, что она будет в нашем сериале и, что она не для Омера):
1 твит: Смотря, что Ишил приехала ради Памира и нет проблем с Омером, я же говорил вам быть спокойными. В ноября приготовьтесь к полной (в большом количестве) любви ДефОм
2 Твит (с фоткой): Говорил же, будьте спокойны, что Эзги, которая вошла в сериал с персонажем Ишил пришла к Памиру

ooooh! ooooh!
Защо не мога да му повярвам на този на 100%  newsm78 newsm78
Тя да не се премисли и да завие в друга посока, различна от Памир  Wink Mr. Green Mr. Green Mr. Green
(все се сещам за Гало колко добронамерена щеше да бъде, според някои като този  ooooh!))
Ишил да взима Памир под ръка и след мах 2 епизода да са се изнесли от сериала  Naughty Naughty - към Лондон  Naughty Стига се е дразнил Йомко и да си го изкарва на Дафинка

# 43
# 44
  • Мнения: 8 098
Добър ден, прекрасни! Hug Hug

Гупсето, още вчера изскачаше от всякъде в Инстаграм! Crossing Arms  

Сладураната Елчин  Heart Eyes



Коментарът към тази снимка: Като го гледам ми се приядоха пресни ягоди с шоколад!



Красива снимка от една чудесна серия!



Двамата досадници страдащи от паник атаки! Joy 



Общи условия

Активация на акаунт