Искам да кажа ... (94)

  • 50 904
  • 769
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 11 745
Уф бе, Жаки, само аз не знам от кое "село" си и кой е хотела....айде светнете ме де  Heart Eyes

И аз не знам. И на никой фейса нямам  Crossing Arms

пп. Пък и за плевенската среща никой не ме кани  Mr. Green

# 106
  • Мнения: 22 535
И аз не знам Жаки къде е, нито хотела.

руми, ами ще трябва да си организираме нещо. Simple Smile Ти кажи кога ще идваш към Плевен.

# 107
  • Мнения: 22 036
Жаки е казвала, че заради бизнеса, предпочита да не казва, което си е разбираемо.

# 108
  • Мнения: 22 535
Жаки е казвала, че заради бизнеса, предпочита да не казва, което си е разбираемо.

Предвид колко хора си изградиха бизнеса именно от форума...ми е странно.
Но всеки си знае...

# 109
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
И аз на зумба не се натоварвам  Naughty ...всъщност само корема натоварвам,щото ми е смешно. Несеризоно подхождам, особено като ни раздадат помпони  hahaha.
Жаклин не е споменавала кой и къде им е хотелът Peace. Ако съм на нейно място и аз бих  спестила....колкото положителни,толкова и отрицателни коментаторки ще има, вероятно.
Какво ще вечеряте да питам аз  Mr. Green,да си дойдем на думата. На младежа приготвям пиле с картофи, пък за нас смятам едни талятели със сьомга  Rolling Eyes.Ама сефте ще правя...със сметанов сос съм ги яла, но сметана нямам  Crazy...или да сменя соса,или да сменя сьомгата  newsm78.

# 110
  • До морето
  • Мнения: 7 158
...Искам тае бо, аеробика, тва онова, ама няма:)
...
Жаки, що не се захванеш да организираш каквото ти се иска?  newsm78 Сигурна съм, че ще се явят и други желаещи да участват,особено и по-млади девойки, покрай Мими...не може да няма някоя  скучаеща инструкторка,която да наемеш. Че даже аз замествам нашата понякога  bowuu.Може да предлагаш спортни кифленски уикенди в хотела  Sunglasses. Брой ме мен, Марипоса и още, който се навие...една за спорт, друга-за друго..някои на всичко коз  Laughing.
Една позната скоро беше на въздушна-йога уикенд  Flutter.Това ми е следващата идея  Laughing
Не желая никакъв сняг-нито малко, нито много  Crossing Arms.

Номинирам Гена за идея на годината!!!! Алелуя сестро!!! С 2 ръце съм за такива ивенти аз, само да отбия дребосъчкова. Иначе много обичам да ходя с приятелки на почивка, ма мойте напоследък са несериозни  Crossing Arms

# 111
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Hug глей как бързо се нави  Joy.Да се явява организаторката и да се почваме  Laughing.
Ама за манджата нищо не казвате  Crossing Arms

# 112
  • Мнения: 7 059
Аз избрах ей това http://bobbiecooks.blogspot.bg/2009/10/greek-style-aubergine.html напоследък сме се отворили на патладжани  Laughing само сушени домати не знам къде да намеря, не ми се обикаля, в Билла виждали ли сте?

# 113
  • Някъде там
  • Мнения: 16 294
То и у наше село има зумба и Kangoo Jumps и разни други танцувални и спортни групи, но ме питайте колко съм отишла,само с нагласата че ще пробвам си оставам.Или нямам време,или сама не ми се ходи.Ходих на народни танци но се смени часа на тренировка и сегашния не ми е удобен.И театър и кино си имаме,но друго си е големия град за тези неща,много по голям е избора,което е разбираемо де.
И в Пазарджик като в Пловидив, снега не се задържа,виж на село си пада повече и се задържа за по дълго и му се наслаждаваме.
Аз вчера нали питах за райските ябълки,никой не предложи нищо и си измислих да ги вкарам в едни мини чийзкейкове,заедно с тиква,десерта е осигурен,вечерята сега  Rolling Eyes ще мисля.





# 114
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Аз избрах ей това http://bobbiecooks.blogspot.bg/2009/10/greek-style-aubergine.html напоследък сме се отворили на патладжани  Laughing само сушени домати не знам къде да намеря, не ми се обикаля, в Билла виждали ли сте?
сушени мариновани в бурканче съм вземала от там, може и само сушени да има, а сигурно ще може и без тях  Peace.

# 115
  • Някъде там
  • Мнения: 16 294
В Лидъл има с сигурност но в бурканче мариновани,за билата не съм сигурна но мисля че има.

# 116
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 275
Предполагам, че в повечето вериги супермаркети има сушени домати.
Имам кайма вкъщи - ще го мислим със Златото какво ще е.

Хич не мога да отделя време за ходене по разни такива дейности. Половината наименования на спортни занимания даже не знам какво означават и ако искам да разбера, ще търся в гугъл Crazy

rummi_pl, да ти дам моя Simple Smile

# 117
  • Мнения: 7 059
Супер, мерси  Wink Ще може сякак и без тях, но се сетих че лятото ядох в една салата, мислейки че са чушки, сервитьотката ми разкри тайната  Simple Smile и много ми бяха харесали, затова..

По темата за спорта аз много обичам Тае бо, но в Бургас нещо не мога да открия моето място. Наскоро опитах йога, макар да предполагах, че няма да ми хареса и да..едвам изкарах до края  Embarassed инструктурката някакси хърчеше, докато диша/после разбрах, че това е висше умение  Laughing/ а най-практикуваната поза беше "куче гледащо надолу".

# 118
  • Мнения: 3 609
Оставете го тоя спорт, давайте да организираме един дамски уикенд на Жаки в хотела! Напълно сериозна съм. Два дни ядене, пиене на винце и сладки приказки! Ох! Пу, първа!!!

Аз заминавам на кино след малко с един приятел, йей йей!

# 119
  • Мнения: 13 070
Аааа, да бе при мен, вие да се забавлявате, а аз да си късам нервите с персонала и да се червя, мерси:) Другаде някъде съм навита:)
Не съм казвала подробности, имам си съображения, пишем шепа хора, но четат много.

Иначе, преди години пробвах да си направя група за Тае Бо, в предишния град, в който живеех бях редовна и често замествах. Аз ли ги озорих, те ли не искаха да се напъват, но не потръгна. Иначе имам гирички, ластици и други пособия за група от 15 човека:))

Сушени домати купувам от Лидл.

Общи условия

Активация на акаунт