Как да се справя със себе си???

  • 1 315
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 352
Според мен просто прекалено много всичко ти е наред - млади баби помошници, добър татко,  никакви проблеми... Наслаждавай се на това което имаш в момента, защото времето лети толкова бързо и след наколко месеца вече няма да имаш бебе, а малко дете, после ще тръгнеш на работа и така ще те завърти отново живота. Опитай се да мислиш позитивно, гледай на нещата от веселата и хубавата страна. Ако нещо те дразни или ядосва просто си кажи - "ще го мисля това друг път" а до следващия път ще ти е разминало. Това прилагам аз като терапия и на мен много ми помага.
Желая ти успех и много щастие!

# 16
  • Мнения: 188
Аз имам две деца, а съм само на 26, водя забързан начин на живот, въобще докато се обърна си минаха 7години  Whistling. Преди около 2месеца, получих световъртежи  #Crazy, оказа се че е на нервна почва, от това че съм изморена, но и аз съм супер емоционална и нервна, освен многото лекарства които пих 1 месец, сега пия Шлемник байкалски, не се смейте  Laughing , и трябва да ти кажа, че съм супер спокойна, но и ти психически трябва да си помогнеш.

# 17
  • Мнения: 144
Момичетата  писали до тук са ти дали възможно на-подходящите  и изчерпателни отговори. Не мога да добавя много по-различни неща от тях. Само едно основно, което приятелка психоложка ми каза не отдавна по повод подобни на твоите проблеми - "Позволи си да се чувстваш добре и когато си без детето, това не е престъпление, не го лишаваш от нищо. Прави си подаръци - пазарувай, ходи на фризьор, прави любимите неща, за които уж след раждането вече нямаш време - награди се за това,което си и за важните неща които правиш (отглеждането на твоето дете). Грижи се за себе си и се чувствай добре, защото децата не искат нищо друго от родителите си и няма по-важно нещо за тях от това родителите им да се чувстват и да са добре"
На мен този съвет помогна много.  Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 7 191
отидете на почивка Simple Smile)) просто смени пейзажа.
сещам се - покрай новогодишните ваканции бяхме в едно село до Банско - Добърско, на нещо тип селски туризъм. Рай и тишина и спокойствие и идилия и полянки и три планини - сега сигурно вече са зелени, и всичко това на супер ниски цени, направо смешни

# 19
  • Мнения: 11 547
Ох,колко ми е познато всичко това...Няма какво повече да добавя след всички съвети,които са ти дали момичетата.При мен помагат точно тези дребни неща-нова прическа,дрешка,козметика.За съжаление в момента нямам възможност за истинска почивка,но ако за теб това е възможно,то откъсни се дори за ден-два от грижите за всичко и всички.  bouquet

# 20
  • Мнения: 3 034
Напълно нормално състояние, през което минаваме почти всички.
Намери си само твои си занимания и кътчета, които да ти действат кто анти-стрес терапия и се спасявай в тях понякога, когато усетиш, че не можеш повече...   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 11 710
Ако това ще те утеши,не си само ти!Изнервя ме това еднообразие,ама няма как!Всеки ден грижи за малката,домакинстване,най-хубавата част разходки,но въпреки това е еднообразие, понякога от сутринта ми е смотано ама какво да се прави!
Както една мама ти е казала,някои чак сега се връщат от там където ти си стигнала!С времето всичко ще се нареди!

Общи условия

Активация на акаунт