Светлината на моя живот - Тема 17

  • 50 158
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 766
Уаууу, ето едно уникално видео с Анас и Дипика от червения килим на наградите Star Parivaar Awards 2013!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Двамата са повече от уникални - не мога да им се нагледам!!!  newsm18 Heart Eyes Flushed Обожавам това видео и затова си позволих да ви го кача, за да си го изтеглите и вие - пък може да направите и някое гифче от него!!!  lovekiss lovekiss lovekiss Само погледнете Анас и Дипика - как готино и сладко се гушкат през цялото време - смеят се, гледат се закачливо, забавляват се заедно, държат се за ръце ... txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura Водещият им носи и някакво кексче и те си дават един на друг ...  newsm41 Flushed Heart Eyes Направо са незаменими - супер сладки, прекрасни, чаровни и усмихнати. Много ги обичам ... newsm81 People Cop Hands Clap loveuuu txtloves luvbed car003

























http://tranzit.dir.bg/load.php?id=DaT9E9ezRthJkNcc2773644

# 16
  • Мнения: 11 766
Ухааа, преди малко Анас пусна едни нови уникални снимки!!!  newsm44 newsm44 newsm44 Продължава с горещата си фотосесия гол до кръста ...  smile3534 Kissing Heart Two Hearts smile3521 txtloves love001 ura На първата снимка с тази синя тениска е супер готин, чаровен и усмихнат - обожавам усмивката му!!!  txtloves txtloves txtloves Heart Eyes Flushed 1swing car003 А за другите 2 горещи снимки без риза - нямам думи!!!  Crazy Crazy Crazy Красавец от класа ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Написал е коментар, че в Мумбай е още горещо - ама с тези негови снимки и тук в България стана горещо ...  smile3521 Heart Eyes Flushed grinning039 Heart Eyes lovekiss Two Hearts Two Hearts Two Hearts







Mumbai is still hot...😎🤔  txtloves txtloves txtloves

Мумбай е все още горещ  Crazy Crazy Crazy

# 17
  • Мнения: 11 766
Намерих и един уникален и изключително сполучлив колаж на Анас и Дипика направен от феновете им в Тайланд!!!  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura Супер много ми харесва и затова реших да го пусна и тук ...  lovekiss lovekiss lovekiss Двамата са облечени в тон и са толкова сладки - колажа се е получил отлично!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Heart Eyes Flushed newsm41 family Снимката е като истинска ...  Crazy Crazy Crazy Two Hearts hug txtloves luvbed

# 18
  • Сливен
  • Мнения: 446
здравейте светлинки

бихте ли ми казали всички  сцени с танци в сериала и в кои епизоди ги има?   Hug

# 19
  • Мнения: 628
здравейте светлинки

бихте ли ми казали всички  сцени с танци в сериала и в кои епизоди ги има?   Hug



Наде Hug, много трудна задача ни поставяш Laughing Сигурна съм само за 126, 191, 265, 410, 680 и 735 епизод- за другите чакам помощ от приятели Hug Laughing

# 20
  • Сливен
  • Мнения: 446
здравей и благодаря ти Робин Hug

аз току що намерих и останалите епизоди - 939, 1250 1384 и 1394, ако има други пропуснати епизоди и аз чакам помощ от приятели Hug

Робин много хубави аватар и подпис имаш Hug

# 21
  • Мнения: 628
Надя Hug, благодаря и няма защо Mr. Green Hug

Роси Hug, Ени Hug, много ви благодаря за снимките bouquet

А въпроса на продуцентите аз го разбирам като как ще се справи Сантош след като децата и (т.е. Сурия Heart Eyes) са мъртви Rolling Eyes Нещо от този род...Явно не се отказват, бе Crossing Arms

Радост Hug, колажът ти е невероятен, направо ми останаха очите в него! Crazy

Йес bouquet

# 22
  • Мнения: 8 417
Добър вечер светлинки  wavey wavey wavey
Роси HugРадост Hug мерси за всички новички снимки на Анас и Дипика  smile3525 smile3525
Мдаааа освен в Мумбай и в България стана мноооого горещо  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyАнасчо докато беше при мама и тати се държеше много прилично и пускаше снимки с приятели и от родното си училище а,сега като се прибра в неговия си дом нещо много му станало горещо и е взел да се разсъблича за всеобщо удоволствие на фенките му  smile3521Облчечен или съблечен няма значение Анас на всяка снимка изглежда много добре ,а Дипика с новата си прическа е много ама много красива и сладка  smile3521
Роска иачетох те с удоволствие  Hugи аз продължавам да се надявам ,че ще видим Анас и Дипика пак заедно независимо дали в Светлината или в някой друг проект  smile3521Роси мерси за позитивното мислене и ,че винаги успяваш и на нас да ни вдъхнеш такова хубаво и позитивно настроение  Hug love001мерси и за клипчетата и за линка  smile3525изтеглих си го веднага и си го изгледах с  кеф  smile3521Сураджи и Сандияджи са просто прекрасни -красиви ,харизматични и абсолютно префектни един за друг  smile3521И какво голямо ладу им дадоха  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joyобаче Сурадж и Сандийка на малко ,малки хапчици си го хапнаха  smile3521Много са сладки Анас и Дипика на тези награди и  този период  smile3521а после се появи този гръмоносен облак Рохит и се намести между тях  smile3511Но нищо добре поне ,че имат добри приятелски отношения Анас и Дипика ,а в някой друг период от време нищо не се знае  какво може да се случи  smile3503 smile3521
Надя HugРобин HugЕмилия HugЙес Hug
А въпроса за Сантош е не глупав ами направо тъп  smile3511Умниците първо убиха Сурадж и Сандия ,а сега се чудят как Сантош щяла да продължи  smile3511И защо само за Сантош се чудят ами трите малки деца който останаха кръгли сираци за тях нямали чуденка какво ще правят  smile3511Ами Арун  newsm78човека е със сто болежки ами ако вземе че получи инфаркт или инсулт и се залежи  newsm78той какво ще прави а  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 smile3511Оф спирам ,че пак ме хвана яд за гадния край на Светлината  smile3518
И като стана дума за края малко снимки от финала .но зад кадър  smile3521







а това красиво колажче е от една от българските ФБ страници на Светлината

# 23
  • Мнения: 40
МОМИЧЕТА bouquet има ли някъде  пуснат линк с
  всичката музика с която е озвучен сериала newsm78
не само заглавната песен  Rolling Eyes
Скрит текст:

Аз имам в колекцията си 2 песни - титулната https://youtu.be/EnOYmTjZP5Q и от мисия махабали https://youtu.be/fp4pOIjBOpY
Като MP3 могат да се свалят чрез този сайт -
Скрит текст:

# 24
  • Мнения: 2 592
МОМИЧЕТА bouquet има ли някъде  пуснат линк с
  всичката музика с която е озвучен сериала newsm78
не само заглавната песен  Rolling Eyes
Скрит текст:

Аз имам в колекцията си 2 песни - титулната https://youtu.be/EnOYmTjZP5Q и от мисия махабали https://youtu.be/fp4pOIjBOpY
Като MP3 могат да се свалят чрез този сайт -
Скрит текст:

Много ти благодаря bouquet Peace

 Hug


..РОКСИ  smile3525 темата е много хубава love001 smile3501
всичко което си пуснала е повече от прекрасно Heart Eyes smile3521
..от новите снимки Анас си остава все така секси Crazy но
 Депика не я разбирам защо си подстрига разкошната дълга  коса  Shocked newsm78

 

# 25
  • Мнения: 628
Скрит текст:
МОМИЧЕТА bouquet има ли някъде  пуснат линк с
  всичката музика с която е озвучен сериала newsm78
не само заглавната песен  Rolling Eyes
Скрит текст:

Аз имам в колекцията си 2 песни - титулната https://youtu.be/EnOYmTjZP5Q и от мисия махабали https://youtu.be/fp4pOIjBOpY
Като MP3 могат да се свалят чрез този сайт -
Скрит текст:

Много ти благодаря bouquet Peace

 Hug


..РОКСИ  smile3525 темата е много хубава love001 smile3501
всичко което си пуснала е повече от прекрасно Heart Eyes smile3521
..от новите снимки Анас си остава все така секси Crazy но
 Депика не я разбирам защо си подстрига разкошната дълга  коса  Shocked newsm78

 


Софи Hug, малко разнообразие, може да и е омръзнало на Дипика с една и съща прическа- косата пак ще порасне Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 592
РОБИН  bouquet съгласна съм че косата и пак ще порасне но колко години ще минат newsm78
..другото което ме впечатли са новите колажи които се пускат на двамата след края на сериала Crazy
наистина се допълват нищо че не са заедно Crazy Wink

# 27
  • Мнения: 11 766
Роси HugРадост Hug мерси за всички новички снимки на Анас и Дипика  smile3525 smile3525
Мдаааа освен в Мумбай и в България стана мноооого горещо  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyАнасчо докато беше при мама и тати се държеше много прилично и пускаше снимки с приятели и от родното си училище а,сега като се прибра в неговия си дом нещо много му станало горещо и е взел да се разсъблича за всеобщо удоволствие на фенките му  smile3521Облчечен или съблечен няма значение Анас на всяка снимка изглежда много добре ,а Дипика с новата си прическа е много ама много красива и сладка  smile3521
Роска иачетох те с удоволствие  Hugи аз продължавам да се надявам ,че ще видим Анас и Дипика пак заедно независимо дали в Светлината или в някой друг проект  smile3521Роси мерси за позитивното мислене и ,че винаги успяваш и на нас да ни вдъхнеш такова хубаво и позитивно настроение  Hug love001мерси и за клипчетата и за линка  smile3525изтеглих си го веднага и си го изгледах с  кеф  smile3521Сураджи и Сандияджи са просто прекрасни -красиви ,харизматични и абсолютно префектни един за друг  smile3521И какво голямо ладу им дадоха  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joyобаче Сурадж и Сандийка на малко ,малки хапчици си го хапнаха  smile3521Много са сладки Анас и Дипика на тези награди и  този период  smile3521а после се появи този гръмоносен облак Рохит и се намести между тях  smile3511Но нищо добре поне ,че имат добри приятелски отношения Анас и Дипика ,а в някой друг период от време нищо не се знае  какво може да се случи  smile3503 smile3521



а това красиво колажче е от една от българските ФБ страници на Светлината


Здравей Ени!  Hug Много ти благодаря за прекрасните снимки и за хубавите думи!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Радвам се, че коментарите ми ти харесват и по някакъв начин ти действат позитивно!!!  lovekiss lovekiss lovekiss Винаги се опитвам да бъда позитивна - въпреки, че понякога е трудно!  newsm51 Но да се надяваме, че отново ще видим Анас и Дипика заедно като двойка - в Светлината или в друг сериал!  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts family Те са просто уникални заедно ...  Crazy Crazy Crazy Обожавам наградите Star Parivaar Awards 2013 - Анас и Дипика са си супер близки - толкова лъчезарни, весели, гушкат се, забавляват се заедно ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Ени - Напълно съм съгласна с мнението ти!!!  newsm10 Важното е всичко между Анас и Дипика да е наред и да са си все така близки приятели каквито ги виждаме - засега нямам как да очакваме друго, но както казваш живота е непредвидим. Какво ще стане в бъдеще никой не знае ...  smile3503 Kissing Heart Two Hearts А ние добре се разгорещихме тук покрай Анас и неговите горещи снимки ...  smile3521 smile3521 smile3521 Знае човека как да ни зарадва ...  smile3534 Two Hearts Heart Eyes Ние нямаме против - да пуска още и още снимки да му се наслаждаваме!!!  txtloves txtloves txtloves Дипика също е супер сладка с новата прическа ...  newsm08 Two Hearts txtloves Благодаря ти и за прекрасните снимки зад кадър от финала - там Анас и Дипика са толкова усмихнати - забавляват се заедно, наслаждават се на всеки един момент!!!  luvbed Kissing Heart Two Hearts loveuuu txtloves Oha! ura Въпреки, че и на двамата вътрешно им е много мъчно за финала на сериала ...  smile3518 Но пък са супер сладки - Дай Боже в бъдеще пак да ги видим заедно като двойка - в продължението на Светлината или в друг сериал!!!  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Благодаря и за хубавия колаж от финала  newsm76 newsm76 newsm76 Сурадж и Сандия ще са винаги заедно и ще се обичат за вечни времена и както си обещаха любовта им няма да избледнее  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts txtloves luvbed Винаги ще се обичат, ще се подкрепят и ще сбъдват мечтите си във всеки следващ живот!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts И това ако не е уникална и безкрайна любов - няма втори като тях ...  txtloves txtloves txtloves Heart Eyes Flushed newsm81 People Cop Hands Clap kiss

# 28
  • Мнения: 11 766
..РОКСИ  smile3525 темата е много хубава love001 smile3501
всичко което си пуснала е повече от прекрасно Heart Eyes smile3521

..другото което ме впечатли са новите колажи които се пускат на двамата след края на сериала Crazy
наистина се допълват нищо че не са заедно Crazy Wink



Радвам се, че темата ти харесва Софи!  Hug Hug Hug Благодаря ти за хубавия колаж!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Определено и на мен ми прави впечатление, че на много снимки Анас и Дипика застават по идентичен начин - имат еднакви пози, жестове, навици!!!  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura

Hapi23 - благодаря ти за хубавите песни!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Заглавната и аз си я имам ...  txtloves txtloves txtloves Но тази от Мисия Махабали я нямах и супер много ме зарадва с нея ...  newsm44 newsm76 Two Hearts Flushed 1swing

Робин, Софи - гледам, че обсъждате новата прическа на Дипика!  Hug На мен лично много ми харесва ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Споделям мнението на Робин - това си е малко разнообразие особено сега, когато е в почивка!  Heart Eyes Косата й ще порасне до няколко месеца!!!  smile3503 Two Hearts Two Hearts Дипика е прекрасна всякак - пък и не се е подстригала късо, просто е скъсила малко от косата си!!!   newsm08 След малко ще пусна още няколко снимки с новата й прическа от днес ...  newsm51 Two Hearts lovekiss

Надя - интересна и трудна задача!  Wink Радвам се, че с Робин сте намерили доста от епизодите, в които има танци!!!  smile3501 Когато ми остане време и аз може да погледна ...  newsm76 newsm76 newsm76

По отношение на песните в сериала - аз имам голяма част от тях, но трябва някой път, когато имам време да ви ги кача някъде ...
lovekiss lovekiss lovekiss

# 29
  • Мнения: 11 766
Ето едни нови уникални снимки на Дипика от днес!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Тук отново е с новата си прическа - много е красива, сладка, чаровна и усмихната!!!  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura Прическата определено много й отива ...  newsm08 newsm76 Two Hearts Пускам отново и уникалната снимка на Анас от вчера ...  txtloves txtloves txtloves Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss Ако може Радост, Ени, Тара и останалите, които ни радват с колажи да направят един от първата снимка на Дипика и от тази снимка на Анас ...  newsm51 Kissing Heart Two Hearts txtloves luvbed Flushed family Мисля, че би се получило супер ...  Crazy Crazy Crazy







Общи условия

Активация на акаунт