Светлината на моя живот - Тема 17

  • 50 176
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 2 592
НАДЯ bouquet страхотни гифчета Crazy dancing благодаря Kissing Heart
... мисля че имаше още танци с Чатури и Чоту на първата сватба на Сурия Heart Eyes и после в Сингапур на улицата
когато на Сурадж се схвана ръката и Сантош и Арун взеха да танцуват  пред него за да го разсеят newsm78

# 32
  • Сливен
  • Мнения: 446
здравей Софи Hug

сега ги видях танца на Чатури и Чоту е в епизод 25 на първата сватба на Сурадж и Сандия, а втория танц на Арун и Сантош за да развеселят Сурадж е в епизод 239 Hug Hug

# 33
  • Мнения: 8 441
Добър вечер  wavey wavey wavey
Надя Hug украсила си темичката ни с чудесни гифчета  smile3501 love001 благодаря  ти  smile3525
Софи Hug донесла си ни страхотни новички снимки на Дипика  smile3525много е красива ,мнооого  smile3521
Ето няколко колажчета от мен със снимките на Дипика и Анас  smile3521









# 34
  • Мнения: 205
Здравейте! lovekiss

Роси, пуснала си ни уникални снимки, особено тееези на Анас...! newsm08 omm Както каза Ени, докато беше при мама и тати той си се държеше като много примерно момче, върна се в Мумбай и се развихри... Party Нямам нищо против, даже точно обратното. Нека продължава в същия дух, знае как да зарадва фенките си... smile3521 А Дипика е супер сладка с новата прическа, аз много я харесах. Разбираемо е да иска малко промяна. А косата ще й порасне бързо... newsm03  Аз не можах да слея двете снимки, за които помоли, просто нещо не ми се получи както го исках. redecoration Но пък успях да слея снимката на чаровния Анас с първата снимка на Дипика с новата прическа. Мисля, че се получи доста сладко, надявам се да ви хареса. newsm76



Роси, обещавам да пуса гифчета и от сцената с нашите влюбени пред огледалото и от няколко други от първите сезони, които съм пропуснала, а са наистина уникални (например заспиването върху автобуса, първото палене на лампички от СурИя и още няколко...) Big Ups Иначе сега гледам да се движа в крак с епизодите по btv lady и видя ли нещо романтично, си го отбелязвам в списъка с гифчета. Two Hearts Ех, добре, че пуснаха сериала отначало. Супер готино е пак да мога да се насладя на тази уникална история... Two Hearts
А, и аз се присъединявам към Ени, и много, много ти благодаря, че никога не губиш оптимизма си и някак успяваш да вдъхваш надежда и на нас. Hug Не знам как се случва тази магия, това само ти си го умееш. Наистина много ти благодаря! newsm51 Страхотна си! hug
Робин, много се радвам, че колажа ти е харесал. Беше ме връхлетяло романтично настроение, докато го правех, та затова излезе сполучлив...  newsm62
Наде, супер си! lovekiss Пуснала си ни прекрасни гифчета! newsm76 Много ти благодаря, мила! smile3525
Ени, колажите са прелестни! Много ти благодаря, че ни зарадва с тези красоти! newsm51
Софи Hug Емилия Hug

# 35
# 36
  • Сливен
  • Мнения: 446
Роси Hug, Ени Hug, hapi23 HugСофи Hug и Радост Hug

Роси снимките са много хубави smile3525

Ени колажите ти са много хубави а също и аватара  и подписа ти са много хубави smile3525

Радост колажа ти е много хубав smile3525

Софи
  снимката ти е много хубава smile3525

Радост, Софи и Ени Hug Hug Hug, благодаря ви радвам се че гифчетата ви са харесали Kissing Heart lovekiss

# 37
  • Мнения: 8 441
Здравейте  wavey wavey wavey
Радост Hug много ,много ми харесва колажа ти ,направила си го много красив и ти благодаря ,че го сподели с нас  smile3525
Наде Hug ама много хубави ги правиш тия гифчета бе момиче  Hugблагодаря ти че украсяваш допълнително темичката ни с тях  smile3525
Софи Hug smile3525
Светлинки днес имам повод да ви почерпя ,че пораствам с една година  smile3521заповядайте да ви е сладко smile3521

Скрит текст:















# 38
# 39
  • Мнения: 628
Ени Hug, честит рожден ден, мила! newsm59 Пожелавам ти да си жива и здрава, много любов и много поводи за радост! ura party023 ura

# 40
  • Сливен
  • Мнения: 446
Робин Hug и Ени Hug

Ени благодаря ти радвам се че гифчетата ти са харесали smile3525 и честит рожден ден да си жива и здрава newsm59

# 41
  • Мнения: 2 592
ЕНИ bouquet ЧРД baloni newsm51
Пожелавам ти здраве и много любов  Two Hearts smile3521




 txtloves



 Two Hearts

 Two Hearts

# 42
  • плевен
  • Мнения: 1 174
ЧРД и от мен newsm38
Пожелавам ти щастие, радост,късмет и много усмихнати и весели дни.

# 43
  • Мнения: 2 592
Добър вечер  wavey wavey wavey

Ето няколко колажчета от мен със снимките на Дипика и Анас  smile3521


Heart Eyes Heart Eyes

Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap Hands Clap newsm74

# 44
  • Мнения: 11 766
Здравейте  wavey wavey wavey

Светлинки днес имам повод да ви почерпя ,че пораствам с една година  smile3521заповядайте да ви е сладко smile3521

Скрит текст:






Честит Рожден Ден Ени!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Пожелавам ти всичко най-хубаво - много, много здраве, щастие, любов и успехи!!!  txtloves Kissing Heart Two Hearts love001 Oha! ura nbirthday Радвам се, че си част от нашата прекрасна тема ...  newsm76 newsm76 newsm76 Бъди винаги усмихната и нека всяка твоя мечта стане реалност!!!  newsm51 Heart Eyes Flushed Flushed family И нека видим нашите любимци Анас и Дипика отново заедно като двойка в сезон 2 на "Светлината" или в друг сериал заедно!!!  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts newsm41

Общи условия

Активация на акаунт