Ще гласувате ли?

  • 80 746
  • 1 418
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Няма да гласувам, защото не подкрепям никого.

# 16
# 17
  • Мнения: 14 654
Гласувах и аз, досега не съм пропускала да си упражня правото на вот. И да не беше задължително, пак щях да гласувам.

# 18
  • Мнения: X
Гласувахме. Включително за референдум.

# 19
  • Мнения: 2 760
Да, вече гласувах.

# 20
  • Мнения: 200
Изненадана съм от големия брой гласуващи , противно на очакванията .

# 21
  • Мнения: 24 607
Няма да гласувам, защото не подкрепям никого.
Имаш възможност да задраскаш квадратче" Не подкрепям никого" Peace
Ще отида да гласувам по-късно днес

# 22
  • София
  • Мнения: 12 374
Да, ще гласувам и за президент, и за референдума.

# 23
  • Мнения: 10 629
Гласувахме и двамата, имаше опашка, много студенти. Приятно ми беше да видя, че много хора са отишли да упражнят правото си на вот.
В секцията обаче не си даваха особено зор и доста хора си тръгваха. Подозирам, че до вечерта опашката ще стане още по-голяма и много хора няма да останат и да чакат.

# 24
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Тъй като още не съм отишла да гласувам, да ви попитам, вярно ли е, че ако не отида днес, нямам право да гласувам на балотаж? Защото мъжът ми каза, че не могло, чул по телевизията сега, а аз съм се хванала да чистя и не гледам, та ако някой има идея, моля да каже, за да знам, ако не мога, да зарязвам чистенето и да тръгвам да гласувам
Просто не знам дали днес ще успея, а съм почти сигурна, че ще има балотаж.

# 25
  • софия
  • Мнения: 25 756
Всеки път казвам, че няма да гласувам, защото нищо не се променя и всеки път ходя, и гласувам. По един и същи начин, въпреки че всеки път имам колебания и двоумления. Не мога. Не мога да не гласувам. Всеки път имам надежда, че видиш ли, този път ще има смисъл. Всеки път не съм много съгласна с предложението на конкретни хора, но в крайна сметка го подкрепям.

# 26
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 857
Гласувах и за президент,  и за референдума.  Съжалявам само,  че отпадна въпросът за броя на депутатите в парламента.

# 27
  • Мнения: 1 748
Гласувах за президент. Отне ми час и половина да чакам  Close
Имаше хора с деца, които след половин, един час се отказваха и си отиваха  Close
Ей така се манипулира вот - прикрито зад калпава организация.

На всичко отгоре два пъти се опитаха да ми пробутат бюлетина за референдум  Close Аз си настоявах, че не искам, но има хора, които не са се интересували толкова и я вземат по инерция.

# 28
  • Мнения: 4 479
Гласувах.
Имаше опашка и много млади хора.

# 29
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
Отидох с малкия и аз да гласувам.Опашката ме отказа и ще се пробвам следобед.Имаше сигурно 50 човека пред мен.

Общи условия

Активация на акаунт