VIP Brother 2016 - тема 9

  • 311 391
  • 4 949
  •   1
Отговори
# 4 860
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Да , щото големия банкер не е участвал в реалити формати...господин Черешко Тортилян. Толкова са  нелепи, че чак  ми става жал.

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

На мен на Торбалан ми е приличал винаги.  newsm43

# 4 861
  • Мнения: 69 110
Ей, наплашихте се от Ути....влага ще ви държи Rolling Eyes Rolling Eyes

Повреди ни тоз чиляк...

# 4 862
  • София
  • Мнения: 15 486
Лара е детски г*з, Береану е кисел г*з. Много ясно, че не си пасват Laughing

Аз превключих на БТВ. Не ми понесоха двамат мъжкаря и как Миглена си мълчи като мишленце Crossing Arms Исках да чуя твърди поведение и мнение от нея
Та те не и дадоха да гъкне.На нейно място ставам и си тръгвам.

# 4 863
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 886
Явно повечето уж сериозни коментатори са паднали до ниво халтури и предавания с нисък рейтинг. Ей го и Кошлуков, който беше определен от някоя от тукашните потребителки като "професионален пенкилер" Joy (аз съм колекционер на готини лафове Blush)

Например по форумите - правописа и т.н.

А бой, де!  newsm66  Laughing
Е, ся стана женски бой в калта и дърпане на сЮтЮени Joy
Но си стоя зад мнението, че се прекалява с нападенията за правописа. Едно е отчайващата неграмотност, съвсем друго е пропуснат пълен член или запетайка.

# 4 864
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Неграмотното писане по форумите е за ГинесТ.  Crossing Arms

# 4 865
  • Мнения: 5 452
Иванчо и Иринка
Скрит текст:

Никой не може да ме убеди, че това са нормални физиономии.
Иван изглежда като облъчен, а Ирина не може да скрие фалшивостта си.  Sick

Иван сега ще бие фотографа, щото жена му  не може да има толкова грозни крака Laughing
Питах се защо се е получила грозна снимка. Ирина може да е всякаква, но не е грозна. Явно е по-висока от него и прикляка, за да не стърчи.

# 4 866
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Почитателите на Кошлуков да не страдат. Пуснах за малко НоваТВ и чух, че ще гостува господинът.

# 4 867
  • Мнения: 2 650
 victoria, не съм казала, че Ирина е грозна, даже  спокойно може да замести  Николета в предаването на  мъжа ѝ - по-добре изглежда и  по -артистично ръкомаха. Просто на снимката краката ѝ изглеждат  зле и фотографът е добре да се скрие от Ванко, щото  вече много му се е насъбрало Sunglasses

# 4 868
  • Мнения: 2 650
Почитателите на Кошлуков да не страдат. Пуснах за малко НоваТВ и чух, че ще гостува господинът.

Че той къде ли не вече гостува.  Макар че...си мисля...много добре си е  да си  постоянства в "пееш или лъжеш", щото  дори да не го бива в пеенето, в лъженето е експерт!

# 4 869
  • Мнения: 69 110
О, самият Куши...пар екселанс дет се вика... Mr. Green

# 4 870
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 509
Кушлуков неуспелият политик - остаря, погрозня, изглупя:( Очевидно е на заплата в Нова по всички въпроси е компетентен парекселанс пенкелер!

# 4 871
# 4 872
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Пак Кошлука.  Stop

# 4 873
# 4 874
  • Мнения: 13 800
Оп, да взема и аз да се разпиша в темата, преди да я заключат!
Радвам се за Миглена, съвсем заслужено победи! И хората я харесаха, не защото мразеше или незаслужено тормозеше горките добричковци Wink, а защото показа силен характер, принципност и устоя на атаките им. И най-вече защото свали маските на всички свръхпретенциозни глупаци в къщата и се видя, че под тях има само злоба, завист, отмъстителност и клишета.
Не знам дали това беше предвидено по сценарий от самото начало, както някой по-напред предположи. Мисля, че по-скоро не. Конфликтите вероятно трябваше да вървят по линията млади-стари, напористи-хленчовци, интелигенти-фолкаджии. Миглена им обърка сметките. Нито със старите се водеше, нито с интелигентите (псевдо-) беше дружинка, нито срещу фолка воин Laughing Опитаха се в крачка да обърнат срещу нея играта, но удариха на камък, костелив орех се оказа и сценаристите просто яхнаха вълната. На мен сезонът ми беше много интересен. И поне в моите очи ББ се реабилитира тази година, а не го гледах от доста години насам.
Поздрави на цялата тукашна бигбрадърска компания за забавата, добрите репортажи и страхотните коментари! Обичам ви Hug

Общи условия

Активация на акаунт