Лидл - 93 Започна да става коледно :)

  • 107 063
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 843
В събота отидохме да пазаруваме и да си вземем играчките. Заявила съм 2, но в списъка беше посочена само 1. Охранителят каза да се обадя по телефона да проверя - можело да е станала грешка и играчката да е изпратена другаде. Обаче аз, уверена, че същата информация, която той ми показа, залепена на стъклото я има и в сайта не си записах номера, на който трябва да звъня. Сега търся в сайта, но не намирам нищо  ooooh!
Ще им пиша през формата за контакт в сайта, дано ме отрази някой...

Иначе си купихме 2 вида марципан - с ананас и с ром и стафиди. Мъжът ми го обожава, аз също не го отказвам  Mr. Green

Списъка за покупки в мобилното приложение го ползвам то скоро - горе долу ми е удобен.

 
Аз звънях на телефона от залепената на стената бележка и беше все заето, после звъннах на телефона от сайта, посочен в раздела на играта/промоцията. От там се разбрахме и вече всичко заявено си е при нас.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 892
Олекотените завивки от какъв материал са? Интересува ме по-скоро отвън дали са памук или микрофибър.

Минах през шатрата на бул. Сливница - пълна цигания, а народът като се заредил с огромни колички и купува ли, купува... Не мога да я разбера тая истерия българска...

# 17
  • София
  • Мнения: 1 365
Много рано пускат коледните неща  newsm78 ако не си купя сега, после се изчерпват и няма нови предложение Thinking

# 18
  • Мнения: 36 157
за съжаление до коледа всичко у дома ще бъде изядено - как да успея да скрия сладкиши за месец и половина?!?

# 19
  • Мнения: 69 268
Олекотените завивки от какъв материал са? Интересува ме по-скоро отвън дали са памук или микрофибър.

Микрофибър е отвън. Пише го в сайта. Аз имам подобна, но беше 20 лева, единична и си е микрофибър отвън и силиконови кухи влакна вътре.

Ето тук, в червеното кръгче пише "микрофибър"
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=49282

# 20
  • Вестерос
  • Мнения: 38 379
И аз тази седмица май съм пас. Ако взема нещо ще е останало от предните седмици  bouquet

# 21
  • Мнения: 69 268
Взех си само масло сутринта-ирландското е намалено в момента.
Видях и някакво ново, осолено, дали английско не беше-със зелен етикет Peace

# 22
  • Мнения: 5 108
И колко е в момента ирландското масло?

Иначе на фереро и рафаело нещата тази седмица са готини и стават за подарък - само като идея  Peace Взимаш такова, бутилка вино, картичка и топли чорапи с еленчета и готово  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 69 268
И колко е в момента ирландското масло?

Иначе на фереро и рафаело нещата тази седмица са готини и стават за подарък - само като идея  Peace Взимаш такова, бутилка вино, картичка и топли чорапи с еленчета и готово  Mr. Green

Като на маслото Пилос - сега ще погледна бележката  - 3,44 лв., а Пилоса е 3.30лв мисля ;
Ирландското мисля беше миналата седмица на промоция, но в петък рафта беше празен, та грабнах едно днес Simple Smile

# 24
  • Мнения: 13 533
За уреда за бавно готвене има ли отзиви.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 807
Здравейте Simple Smile, да ви попитам тези пантофки от тази седмица с твърда подметка ли си, защото вкъщи сме с паркет и много лесно се изжулва лака.

Благодаря за темата  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 421
 bouquet за темата

Търсих миналата седмица в нашия лидл марципан с коледни сладки или нещо подобно, но нямаше, а така исках да го опитам.

От дъските с нож и комплекта за подправки пускали ли са досега? има ли отзиви?

# 27
  • Мнения: 1 677
Тази седмица ще минат без мен.
Имам 3 точки за играчките. Ако някой може да ги употреби... в Пловдив /Тракия/ съм.

# 28
  • Вестерос
  • Мнения: 38 379
Колко точки трябваха за играта, аз не помня колко имах, но не стигаха май за играчка?

# 29
  • Мнения: 1 813
Брада, душа  Hug/бубанка да не чете Embarassed/- но аз мисля, че спокойно можем да си изпишем 50 страница, че и част от 51 и че няма да ни заключат. Тъъъкмо сядах да пусна новата тема и си викам този път няма да се излагам..---ама нищо де- гледам, че ти харесва Laughing Laughing

Бубанка да чете- какви са правилата - кога тази тема може да стане - как се казваше да не е отчетна- да не се подновява на всеки 50 стр, които изписваме за нула време? Мерси

И да не е пълен спам- точилото за ножове - отзиви?

Общи условия

Активация на акаунт