Лидл - 93 Започна да става коледно :)

  • 107 031
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 19 698
Цитат на: cristi link=topic=950881.msg
34005301#msg34005301 date=1478504841
Аз се чудя за Килбеган и Мънки шолдърс. Не знаех, че изобщо се внасят в БГ.
Какво е това?
Ирландско и скоч. Много добри за техния ценови клас и много любими, но не ги бях виждала тук.

# 46
  • Мнения: 159
Благодаря ти много!  bouquet
Спести ми ходене до Лидл

Според интернета е точно това
Скрит текст:

Мале, то голяма измама Mr. Green

Голяма!  Naughty Добре че видях преди да се замъкна до Лидл и да купя че щеше после да има  #2gunfire #Cussing out Laughing

# 47
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Цитат на: cristi link=topic=950881.msg
34005301#msg34005301 date=1478504841
Аз се чудя за Килбеган и Мънки шолдърс. Не знаех, че изобщо се внасят в БГ.
Какво е това?
Ирландско и скоч. Много добри за техния ценови клас и много любими, но не ги бях виждала тук.

Килбеган си има от много време в Метро, поне от 1-2 г сигурно, ако не и повече.

# 48
  • Мнения: 19 698
Не бях виждала, благодаря за информацията  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 1 811
Бубанка да чете- какви са правилата - кога тази тема може да стане - как се казваше да не е отчетна- да не се подновява на всеки 50 стр, които изписваме за нула време? Мерси
Когато в заглавието обозначите период.
Може ли повече разяснения на лично, когато ти е удобно. Мерси

# 50
  • Мнения: 1 188
Да питам някой купувал ли си е 3в1 тостера, който е на промоция от днес за 39,99 лв.. Пускали ли са го и преди? Искам да го купя за подарък и не ми се иска да се изложа.

# 51
  • Мнения: 154
Oт няколко седмици насам нищо не мога да харесам в Лидл. Замислих се за коледните сладки, но се отказах. Чакам детските апрески и панталоните за сняг.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 5 689
Бубанка да чете- какви са правилата - кога тази тема може да стане - как се казваше да не е отчетна- да не се подновява на всеки 50 стр, които изписваме за нула време? Мерси
Когато в заглавието обозначите период.
Може ли повече разяснения на лично, когато ти е удобно. Мерси
Амчи тъй де, казвайте овреме, докато мога да сменя заглавието и оттам нататък да си поема Нилчето Hug

П.С. То май не мога аз да го променя така или иначе Embarassed

# 53
  • Мнения: 6 811
За уреда за бавно готвене има ли отзиви.
Аз съм много доволна, в края на предишната тема писах повече, ако имаш допълнителни въпроси, питай. Peace

Emi Daniel, благодаря за информацията за възглавниците, и аз се интерисувах. Ще ги погледна и на място ще преценя. Peace

# 54
  • Мнения: 3 924
В кой каталог има Коледни сладкиши? Извинявам се не можах да го видя в сайта  Peace

# 55
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Извинявам се, ако е обсъждано в старата тема и съм пропуснала, отзиви за кухненския робот, който пуснаха в събота? Тъкмо ми се счупуи миксера и отдавна съм хвърлила око на подобен.

# 56
  • София
  • Мнения: 851
Благодаря за темата Simple Smile
От актуалната брошура купих само комплект тавички с незалепващо покритие.
Опитах се да купя детска пижама, но в купчината намерих само 1 бройка от нашия размер. Минах на касата и като си прибирах нещата  в плика видях, че в комплекта има само ггорнище  Shocked  Касиерката беше много услужлива, прибра ми покупките при нея на касата и се върнах да търся друга пижама (или долнището на тази, която вече платих). Е, не намерих  Confused Върнаха ми парите.

# 57
  • Мнения: 69 075
Благодаря за темата Simple Smile
От актуалната брошура купих само комплект тавички с незалепващо покритие.
Опитах се да купя детска пижама, но в купчината намерих само 1 бройка от нашия размер. Минах на касата и като си прибирах нещата  в плика видях, че в комплекта има само ггорнище  Shocked  Касиерката беше много услужлива, прибра ми покупките при нея на касата и се върнах да търся друга пижама (или долнището на тази, която вече платих). Е, не намерих  Confused Върнаха ми парите.

Имаше само долнища и отделно горнища от пижамите - ти от кои взе. Имаше и комплекти - до 116 размер.

# 58
  • Мнения: 5 151
В момента какви цветя им в Лидл? Не букети, а саксийни?

# 59
  • Мнения: 5 374
Oт няколко седмици насам нищо не мога да харесам в Лидл. Замислих се за коледните сладки, но се отказах.
И аз така.
Доволни ли сте от вакуумиращите торби?

Общи условия

Активация на акаунт