Лидл - 93 Започна да става коледно :)

  • 107 059
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • РУСЕ/ПЛОВДИВ
  • Мнения: 309
Давам отзиви за точилото за ножове - и според мен не става, не успява да ми ги наточи така, както другото като камък.
дъската за рязане и ножа - ножът не е нищо особено, а дъската си я ползвам 3 години, мн ми е удобна и сега ще я сменя с нова.

# 61
  • Мнения: 3 159
Моля за инфо за Инфрачервената лампа за нагревки.
Удачна покупка ли е ?

# 62
  • Мнения: 20 236
Аз се чудя за Килбеган и Мънки шолдърс. Не знаех, че изобщо се внасят в БГ.
Ирландско и скоч. Много добри за техния ценови клас и много любими, но не ги бях виждала тук.
Кое от двете ще препоръчаш, кое ти харесва повече?


за съжаление до коледа всичко у дома ще бъде изядено - как да успея да скрия сладкиши за месец и половина?!?
За съжаление и аз имам такива подозрения.  Crossing Arms

# 63
  • Мнения: 3 550
И аз загледах дъската, но на мен ми е много малка и се отказах. Затова пък се запасих с 2 шишета Мартини. На тая цена се чудя дали утре да не взема още 2  Mr. Green

Вакуумиращите торби, леле как ги забравих, от днес ли бяха?

# 64
  • София
  • Мнения: 1 691
Моля за инфо за Инфрачервената лампа за нагревки.
Удачна покупка ли е ?

И аз се интересувам.

Тамън се бях залетяла да си взимам резервни глави за четката за зъби и вчера, докато заменях на малкия едни светещи сандали на шатрата си намерих и 1-2 комплекта глави  Laughing
Между другото два дни подред взимам от топлата витрина кремвиршки, лелеее... много ми харесват.  Heart Eyes

# 65
  • София
  • Мнения: 194
Извинявам се, ако е обсъждано в старата тема и съм пропуснала, отзиви за кухненския робот, който пуснаха в събота? Тъкмо ми се счупуи миксера и отдавна съм хвърлила око на подобен.

Аз си купих миналата година от Лидл, ползвам си го с кеф, мощен е.
за мен лично има един недостатък - ако разбиваш белтърци на сняг - трябва поне 4-5 бр да сложиш , иначе не достига перката до дъното и не ги разбива изобщо
Ако имаш други въпроси - питай
 Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 13 275
Здравейте,
Извинявам се, ако въпроса ми не е за тук, но не знам къде мога да питам...
Имам уреда за пържене с горещ въздух, ползван е само 3-4 пъти и вече има малки отлепени парченца от тефлоновото покритие. Иначе си работи много добре и го харесвам, но вече не го ползвам заради нарушеното покритие.
Някой друг има ли подобен проблем? От някъде мога ли да си намеря резервна тавичка? Гаранциите обикновено не вкл. нарушено покритие...

Отивай в Лидл и прави рекламация. Тяхната политика е по-различна от тази на другите магазини. Щом за тиган са ми казвали да пазя бележката, защото на етикета му пише 3 години гаранция, какво остава за толкова скъп уред! А ако толкова не уважат гаранцията, попитай в сервиз Бушона, който поправя уредите на Лидл. Обикновено имат резервни купи за миксери, чопъри и т.н. Може и за фритюрника да имат.

Направо бях започнала да се чувствам неудобно, че върнах нашия фритюрник когато започна да залепва бързо-бързо. Но ето, че проблемът не е само при мен. То си и личеше, че покритието е като на евтин тиган и предположих, че щом след 4-5 използвания започна да лепи, след още толкова ще се обели. Sad

# 67
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Преди малко ми се обадиха от Лидл за играчката. В сряда ще можем да си я вземем от магазина. Много са бързи - сутринта им писах във формата за контакт в сайта. Само дето звънят от скрит номер, та малко се позачудих дали да вдигна.  newsm78

# 68
  • Варна
  • Мнения: 4 965
Здравейте Simple Smile, да ви попитам тези пантофки от тази седмица с твърда подметка ли си, защото вкъщи сме с паркет и много лесно се изжулва лака.

Благодаря за темата  bouquet

Не са от най-твърдата и изцяло гумена като миналогодишните. Едва ли ще изкарат дълго, но за пода са добри. На пипане са плат, а имат гумена основа на фигурките. Една снимка за най-лесно  https://s11.postimg.org/wj9j8rtur/20161107_160434.jpg




Последна редакция: пн, 07 ное 2016, 16:05 от eli70o0

# 69
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
little stranger благодаря, как се справя с тесто?

# 70
  • Мнения: 1 813
Oт няколко седмици насам нищо не мога да харесам в Лидл. Замислих се за коледните сладки, но се отказах.
И аз така.B
Че радвайте се, бе хора!Откога чакам да спестя някой лев!😉

# 71
  • Мнения: 69 267
Сърбят ги ръцете Laughing

# 72
  • Мнения: 1 780
Oт няколко седмици насам нищо не мога да харесам в Лидл. Замислих се за коледните сладки, но се отказах.
И аз така.B
Че радвайте се, бе хора!Откога чакам да спестя някой лев!😉

А аз чакам за си купя нещо "смислено" на промо цена и да му се радвам  Crossing Arms .

# 73
  • Мнения: 1 069
   Сега да Ви се оплача от сервиза на Лидъл. Нали съм бърза и припряна ножчето на чопъра съм го изхвърлила със вси обелки от зеленчуците. А без него и ден не мога. Та обаждам се в сервиза на Лидъл и от там ме нокаутираха - ножчето ми казват струва 16 лева, а  представете ли си пасатор и чопър комплект , купен преди 2 години/пазя касовата бележка/  със сума ти аксесоари е струвало също 16 лева. Това ако не е парадокс по български, здраве му кажи.

# 74
  • sofia
  • Мнения: 8 957
   Сега да Ви се оплача от сервиза на Лидъл. Нали съм бърза и припряна ножчето на чопъра съм го изхвърлила със вси обелки от зеленчуците. А без него и ден не мога. Та обаждам се в сервиза на Лидъл и от там ме нокаутираха - ножчето ми казват струва 16 лева, а  представете ли си пасатор и чопър комплект , купен преди 2 години/пазя касовата бележка/  със сума ти аксесоари е струвало също 16 лева. Това ако не е парадокс по български, здраве му кажи.
Не е парадокс. Цените на резервни части са калкулирани така, че да си купиш нов уред.
За резервна купа и нож ми искаха към 40 лв (друга марка, от скъпите), ако си ги купиш отделно - още по скъпо.

Общи условия

Активация на акаунт