Отговори
# 75
  • Мнения: 442
Мацето, толкова далечно ми се вижда сега май-юни. С този студ, лед, сняг навън, само за закрити места си мечтая.

Tsveta_D , от твоите уста в Божиите уши за пожеланията! Тези твои коледни занимания ги знаем, всички паднахме жертва на тях и сега трябва да презаредим.

# 76
  • Мнения: 102
При вас по кое време на годината се правят тиймбилдинги? Чака се да се стопли времето или шефа преценява кога има нужда? Ако питат мен, при нас би било удачно да се организира ей сега. В последните месеци имаме и напуснали и нови хора, а и сме поразсеяни след всичките празници, след които обикновено минава време, докато отново свикнем да се виждаме всеки ден с колегите.

# 77
  • Мнения: 442
Преди имахме рядко. Но откакто се реши да са еднодневни, имаме няколко пъти годишно.  Последният беше ранна есен, за който ви разказах, че бяхме на картинг и няма да ме изненада скоро шефа пак ни поглези. За това и аз събирам от идеите тук Simple Smile

# 78
  • София
  • Мнения: 23 178
От фирмата на ММ винаги ходят септември.

# 79
  • Мнения: 157
Тимбийлдингите не би трябвало да са „ако има нужда”, то винаги има нужда. Не е само за да накарат екипа да бръмчи на една вълна, то си е и вид стимул за служителите. Виждат, че шефа гледа на тях не само като на работни единици.

При нас, когато прецени ръководството да изпуснем напрежението.

# 80
  • София
  • Мнения: 11 806
Ние ходим винаги края на май/ началото на юни. Всяка година е и си го чакаме с нетърпение. Тази бяхме на Риу Правец, играхме голф, лежахме по басейните,спа. Вечерта вечеряхме в Клуб Хаус-а навън с гледка към езерото и завършихме вечерта в пиано бара им.

# 81
  • Мнения: 102
Маце, вашето май повече прилича на ваканция, много сте се излежавали Simple Smile. Такива неща само много големите фирми могат да платят, за колко дни ходите? Аз и на еднодневен бих била доволна.

# 82
  • София
  • Мнения: 11 806
Тази година за първи път бяхме като бели хора с по-малко активности и наблегнахме на почивката, макър че голфа беше мини турнирче. Иначе ходим за една нощувка. Ааа забравих имахме и дегустация на вино, абе кеф си беше тази година  Laughing Laughing Laughing

# 83
  • Мнения: 102
На мен този ваш вариант повече  би ми се усладил ако си прекарам така отпуската, да е поне седмица, че да има време да се насладиш на целия комплекс.   

А сега какво искате да правите, пак ли курорт или ще предпочитате нещо динамично?

# 84
  • София
  • Мнения: 11 806
Имаме отдел който се занимава с организацията и ни изненадва. От динамичното ни писна, всички игри изиграхме, нищо не ни изненадва вече.

Общи условия

Активация на акаунт