Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 11 806
Цитат
Може ли някой да разкаже, какви са тези стаи/загадки. Не мога да си го представя?

Има инструктаж предварително. Обикновенно влизаш в стая и трябва да намираш улики за да разрешаваш мистерия( убийство да речем) търсиш, свързваш 2 и 2 , работиш като екип. Времето е около 60-70 мин . Доста сплотяващо е.

И много интересно бих добавила. Simple Smile

Даа, препоръчвам с две ръце Myst, много е готино, стаята е много високо технологична, момчето което е собственик е страшно симпатичен. До Myst има При Яфата, та след това може да си похапнете и пийнете. Wink

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 1 472
Темата е за тиймбилдинг, но реших да споделя. За посрещане на Нова година се събираме компания от 25 възрастни и 11 деца. Трябва да си направим хубава веселба. Томбола, програма, късмети. Търся идеи. Въпроса ми, ако не е подходящ за темата се извинявам. Embarassed

# 32
  • Мнения: 442
sea.sea  и Bordeaux,  благодаря за инфото. Видях, че отскоро е отворен картинга, затова и не съм разбрала за него. Ама много професионално изглежда.Като си начинаещ като мен, как ще карам с тези състезатели?

Може ли някой да разкаже, какви са тези стаи/загадки. Не мога да си го представя?



То това му е хубавото, да караш на  професионална писта. J Ти за какво питаш за парти или за себе си?  На мен и на  други колеги също ни беше за първи път и кефа е страхотен. При организирани мероприятия,  сесиите не се смесват с останалите,  нашето си беше състезание само за хора от офиса. За безопасността се грижат хората на пистата, преди да излезете да карате има инструктаж, на който обясняват правилата и следят строго за спазването им. Много як спорт, има физическо и интелектуално натоварване и в същото време те разтоварва.

Мацето, какво става ако не успеете да разгадаете загадката? 

rosi_030, виж началото на темата, там имаше  коментар с интересни предложения.

# 33
  • София
  • Мнения: 23 178
Нищо не става,ако не разгадаете загадката - Пускат ви и си излизате,вместо вие сами да си отключите и да излезете. Simple Smile В някои стаи ви дават като излезете да се снимате с табелки "успяхме", "за малко" и разни ей такива. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 157
Ехее, Стефани,  звучи доста интересно. Наистина като за сплотяване на екип, но и за излизане с приятели ще е забавно. Може този уикенд  да отидем.

Мацето и  sea.sea , ще проверя тази стая Myst, пък и щом момчето, отговарящо за нея е симпатично, мотивацията ще е по-голяма, само да не се изложим с решаването.  Grinning 

# 35
  • София
  • Мнения: 23 178
Ехее, Стефани,  звучи доста интересно. Наистина като за сплотяване на екип, но и за излизане с приятели ще е забавно. Може този уикенд  да отидем.

Мацето и  sea.sea , ще проверя тази стая Myst, пък и щом момчето, отговарящо за нея е симпатично, мотивацията ще е по-голяма, само да не се изложим с решаването.  Grinning 


Аз точно в тази не съм била,ама честно ти казвам въобще не помня тези,в които съм била как се казваха,но винаги ми е интересно и забавно. Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 11 806
В Myst май няма как да не я решиш, дава жокери момчето на едно екранче Simple Smile или сам можеш да си поискаш, може да сменя трудноста по време на играта, ние се бяхме разбързали та ни затрудни малко Simple Smile и ние се снимахме след това Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 23 178
И аз,където и да съм била винаги са давали жокери.  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 300
sea.sea  и Bordeaux,  благодаря за инфото. Видях, че отскоро е отворен картинга, затова и не съм разбрала за него. Ама много професионално изглежда.Като си начинаещ като мен, как ще карам с тези състезатели?

Може ли някой да разкаже, какви са тези стаи/загадки. Не мога да си го представя?



То това му е хубавото, да караш на  професионална писта. J Ти за какво питаш за парти или за себе си?  На мен и на  други колеги също ни беше за първи път и кефа е страхотен. При организирани мероприятия,  сесиите не се смесват с останалите,  нашето си беше състезание само за хора от офиса. За безопасността се грижат хората на пистата, преди да излезете да карате има инструктаж, на който обясняват правилата и следят строго за спазването им. Много як спорт, има физическо и интелектуално натоварване и в същото време те разтоварва.

Мацето, какво става ако не успеете да разгадаете загадката? 

rosi_030, виж началото на темата, там имаше  коментар с интересни предложения.

Тази информация ми е добре дошла, понеже не съм професионалист... щом има инструктаж и се грижат за безопасността на хората с по-забавени реакции като мен, включвам го в списъка. Simple Smile

Мацето и sea.sea, както казах и преди стаите със загадки са в списъка ми, а жокерите са бонус информация. Няма да се излагаме пред красавецата там Grinning

# 39
  • Мнения: 398
Да се включа и аз с едно предложение за СПА тиймбилдинг, най-вече когато екипът е женски Grinning Масажи, сауна, парна баня, релакс за успокояване и слотяване на екипа  Simple Smile Laughing

# 40
  • Мнения: 198
От работата на мъжът ми заведоха клиенти-чужденци на картинг и бяха останали много доволни. Купона беше продължил след това до зори. Сега ще си правят там тим билдинг, ще го комбинират с вечеря.   

# 41
  • Sofiq
  • Мнения: 149
Здравейте,  има какво да се наичи от темата.
В офиса сме по екстремните неща. Ходили сме на рафтинг, гребали сме с канута, все  активни неща.
Това с картинга и пейнт бола е точно като за нас, ама какъв им е капацитета, не сме малко народ.
Разкажете повече, адреналина вдига ли се, че както казах това е водещото.

# 42
  • Мнения: 442
Адреналинът е в небесата, то си е като формула едно! 
Не знам за колко човека питаш, максималния брой в сесия е 14 човека, ние бяхме 19 и ни разделиха на два отбора по 10 и 9, сама си направи сметка.
Поне ден по-рано задължително се подава информация с имената и мейлите на хората, които ще участват, за да ги вкарат в системата. На място всеки подписва декларация, правят инструктаж и се почва.

# 43
  • Мнения: 300
Здравейте, тъй като всички предложения са интересни, решихме да изберем с тайно гласуване и в офиса измислихме следната система. Ще направя списък на предложенията и тим билдинга ще се проведе в мястото събрало най-много точки и във времето ще ги редуваме. Така ще опитаме различни неща и няма да има недоволни. 
Това е списъка за сега, ако някой има нови идеи, може да го допълни.

Пейнт бол
Картинг
Боулинг
Стаи със загадки 

Ако може малко помощ, каква точкова система да използвам? Simple Smile

# 44
  • Мнения: 157
Ха, тайното гласуване ми допада.  Самото то е като част от тимбилдинга, ще го открадна.

За системата,  може  да ги оценявате, от 1 до 10

Примерно:

Пейнт бол- 9
Картинг- 8
Боулинг- 7
Стаи със загадки – 6

Само да не се стигне до балотаж...  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт