Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 806
Ходихме вчера на стая със загадки, 6 човека, много забавно беше. Страхотен тийм билдинг без да има нужда да наемаш агенция да го организира. Wink Ние ходихме в Myst, има сайт Всички стаи където може да четете мнения

Последна редакция: чт, 10 ное 2016, 23:19 от Мацето

# 16
  • Мнения: 442
Ааа, не е интересен само за мъжете картинга,  жените да не би да имаме по-малък състезателен дух! Малко ни трябва за да яхнем метлата Simple Smile) (в случая карта) . Шегата настрана - лично аз не очаквах, че мога да се забавлявам толкова много докато натискам газта и си изливам цялото натрупано напрежение. Голяма емоция беше, но след това се чувствах страшно разтоварена.

Сесиите за децата са отделни, на пистата не се смесват с големите.  Някои  така умело карат, че могат да ни сложат в малкия си джоб, но се следи за безопасността. Няма блъскане. И за големите и за малките, правилата се спазват стриктно.

Къде ходите на пейнтбола?

# 17
  • Мнения: 398
Ние пък сме ходили все на уикенди някъде по хотели извън града, сигурно за това и рядко имаме тиймбилдинги. Идея си е да се опитат някои от предложенията тук. Стаите звучат интересно,но ако всички обичат главоблъсканици. Като ги знам наште, подозирам, че половината сигурно ще чакат в кафето. Тия динамичните май по-биха допаднали.

# 18
  • Мнения: 157
Много интересна тема.  Винаги като се опре да се измисля нещо за цяла група  и при нас идеите се изпаряват.  Стаите за загадки обаче ще трябва да се комбират с нещо друго, че ми се вижда малко времето.
Предложението за картинг обаче е сезонно, ще трябва да се следи какво казват Емо Чолаков и Минчо Празников за времето и да стискате палци да познаят Simple Smile
Пейнтбол са ми разказвали за някъде на Горнобански път, ама не знам дали все още съществува.

# 19
  • София
  • Мнения: 23 178
Пейнтбол мисля,че има и във "Вятърните мелници".

# 20
  • Мнения: 398
Това не е ли извън София?

# 21
  • София
  • Мнения: 23 178
Това не е ли извън София?

Да,но е сравнително близо до града. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 398
Това не е ли извън София?

Да,но е сравнително близо до града. Simple Smile

По-близо няма ли? Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 696
Картинг пистата в Ринг мол е на закрито, така че става и за зимата.  Peace

# 24
  • Мнения: 157
Картинг пистата в Ринг мол е на закрито, така че става и за зимата.  Peace

не знаех, че има закрит картинг. Някъде до мола ли се намира? В тази посока само до Икеа сме ходили и то отдавна. "Вятърните мелници” в тоя студ, си е  екстремно начинание.

# 25
  • София
  • Мнения: 23 178
Картинг пистата в Ринг мол е на закрито, така че става и за зимата.  Peace

не знаех, че има закрит картинг. Някъде до мола ли се намира? В тази посока само до Икеа сме ходили и то отдавна. "Вятърните мелници” в тоя студ, си е  екстремно начинание.

Вътре в самия мол е,ако не се лъжа. Нищо - "Вятърните мелници" - за по-топлите сезони.  Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 696
Да, пистата е в самия мол https://www.facebook.com/SofiaKartingRing/

# 27
  • Мнения: 157
sea.sea  и Bordeaux,  благодаря за инфото. Видях, че отскоро е отворен картинга, затова и не съм разбрала за него. Ама много професионално изглежда.Като си начинаещ като мен, как ще карам с тези състезатели?

Може ли някой да разкаже, какви са тези стаи/загадки. Не мога да си го представя?

# 28
  • София
  • Мнения: 11 806
Цитат
Може ли някой да разкаже, какви са тези стаи/загадки. Не мога да си го представя?

Има инструктаж предварително. Обикновенно влизаш в стая и трябва да намираш улики за да разрешаваш мистерия( убийство да речем) търсиш, свързваш 2 и 2 , работиш като екип. Времето е около 60-70 мин . Доста сплотяващо е.

# 29
  • София
  • Мнения: 23 178
Цитат
Може ли някой да разкаже, какви са тези стаи/загадки. Не мога да си го представя?

Има инструктаж предварително. Обикновенно влизаш в стая и трябва да намираш улики за да разрешаваш мистерия( убийство да речем) търсиш, свързваш 2 и 2 , работиш като екип. Времето е около 60-70 мин . Доста сплотяващо е.

И много интересно бих добавила. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт