Щастливи сме безкрайно знай, мами ще сме ние през МАЙ- ТЕМА 2

  • 40 999
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7
Честита Коледа момичета  Hug Да сте здрави и много щастливи!  bouquet

# 706
  • Мнения: 304
Честита Коледа и от мен Simple Smile

Имам нужда от помощ. Никога не съм имала проблеми с пърхут. Лелееее сега е ужас. От както забременях се боря с него Sad Вече чак ме сърби главата и всеки ден карам някой да ме проверява за въшки Sad Какво ли не пробвах и никакъв ефект Sad Приемам всякакви съвети Simple Smile Дано поне като родя да изчезне ...

# 707
  • Мнения: 581
 iii, аз преди да забременея имах проблеми с пърхот. Това, което на мен най-добре ми повлия е един шампоан на Давинес.... Другият шампоан, от който съм доволна е на Vichy, също противопърхотен, има за сух пърхот и такъв за мазен скалп. Но предпочитам Давинес-а, защото съдържа повече натурални съставки. Цената и на двата шампоана е около 23 лв, като Давинеса може да си го разредиш с малко вода преди употреба, защото е доста гъст. Пробвай, пък ако не ти помогне може да се консултираш и с дерматолог, ако е много нетърпимо положението. Дано съм помогнала  Wink

# 708
  • Мнения: 191
И при мен се появи пърхот като забременях, по съвет на свекърва ми започнах да си мия косата с домашен сапун и на финала да я изплаквам с комбинация от хладка вода и ябълков оцет. На мен поне ми помогна...

# 709
  • Мнения: 304
хммм от къде да си намеря домашен сапун  Thinking ?
И мъжо ми го каза това.

Това дали ще ми помогне? http://befit.bg/eshop/public/upload/productimage/2/3/230864-42709-4.jpg  И за него съм чувала.

Или пък тази серия http://www.enzo.bg/alpecin/ ?

ted_in_ka това ли е http://apteka.framar.bg/30010379/%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BD% … -250-%D0%BC%D0%BB ?

# 710
  • Мнения: 191
Варианта е ако имаш близки или познати в някое село, където си е практика хората да правят да ти донесат, има и обяви по сайтовете от типа olx.bg но там е малко рисково да не са прекалили със судето в сапуна и да не ти понесе. Но водата с оцета може и след измиване със шампоан да приложиш, това променя ph -то и пречи на гъбичката причиняваща пърхота да се множи.

Последна редакция: пн, 26 дек 2016, 22:48 от Guendolin1980

# 711
  • Мнения: 581
 iii, точно този е шампоана от линка. Аз с Низорал също съм пробвала, но ефектът беше временен.

# 712
  • Мнения: 7
Честита Коледа и от мен Simple Smile

Имам нужда от помощ. Никога не съм имала проблеми с пърхут. Лелееее сега е ужас. От както забременях се боря с него Sad Вече чак ме сърби главата и всеки ден карам някой да ме проверява за въшки Sad Какво ли не пробвах и никакъв ефект Sad Приемам всякакви съвети Simple Smile Дано поне като родя да изчезне ...
На сестра ми много и помогна шампоана на Ревалид нищо ,че не е точно за пърхот също така е малко скъп но е възстановяващ и успокоява скалпа и с комбинация с оцет може би ще има ефект и при теб. Дано скоро се отървеш от него стискам палци  Wink

# 713
  • Мнения: 304
Мерси много. Ще ги пробвам едно по едно и дано се отърва, че е ужасно Sad

Вижте с какво си развеселявам вечерта http://stratsimir.exsisto.com/ Смея се със сълзи какви имена има. Гледам мъжките и е ... олеле хахах  Joy Joy Joy

# 714
  • Мнения: 227
Честита Коледа и от мен! Здраве и сбъднати мечти желая!

За пърхут на мен специално винаги ми е помагал най-обикновен катранен шампоан от аптеката. Цената е нещо от сорта на 5-6лв. Още от първо измиване се усеща ефекта, успокоява много хубаво скалпа. За да се задържи ефекта съм го ползвала около месец поне.  Peace

# 715
  • Мнения: 191
Имам едно въпросче  към мамите от София, някоя от вас случайно да посещава училището за бременни в Шейново или да има желание да го прави? Това е програмата им за месец януари -  http://www.sheynovo-ag.eu/uchilishte.html

# 716
  • Мнения: 304
Честита Коледа и от мен! Здраве и сбъднати мечти желая!

За пърхут на мен специално винаги ми е помагал най-обикновен катранен шампоан от аптеката. Цената е нещо от сорта на 5-6лв. Още от първо измиване се усеща ефекта, успокоява много хубаво скалпа. За да се задържи ефекта съм го ползвала около месец поне.  Peace
Така ли се води "Катранен шампоан"? Или си има друго име, но с катран... Не съм чувала за него досега Sad

# 717
  • Мнения: 83
На мен много ми помага противопърхотния на Vichy

# 718
  • Мнения: 227
Честита Коледа и от мен! Здраве и сбъднати мечти желая!

За пърхут на мен специално винаги ми е помагал най-обикновен катранен шампоан от аптеката. Цената е нещо от сорта на 5-6лв. Още от първо измиване се усеща ефекта, успокоява много хубаво скалпа. За да се задържи ефекта съм го ползвала около месец поне.  Peace
Така ли се води "Катранен шампоан"? Или си има друго име, но с катран... Не съм чувала за него досега Sad

Казваш катранен шампоан и те ти дават, какъвто имат. Аз съм улучвала 2-3 различни фирми (явно зависи аптеката кой зарежда), но ефектът е сходен.

# 719
  • Мнения: 377
Момичета, някакъв съвет за болки в стомаха? Не са киселини, а попринцип имам здрав стомах, но днес много ме заболя стомаха. Преди 2-3 седмици пак ми се беше случило, но мисля, че беше за по-кратко и си ми мина от самосебе си. Днес ме заболя още към 11-12 часа и вече 6-7 часа ме боли. Бях закусила както всеки ден мюсли, чаша фреш, а на гладно вода със сушени сини сливи и киви. Само, че кивито беше много твърдо и не беше хубаво узряло, дали е от него? Не мога да си обясня от какво се получи и незнам какво да взема. Някакъв натурален лек за стомах знаете ли?

Общи условия

Активация на акаунт