Есен е цветна, красива, септемврийче навън не се спира - тема 10

  • 61 758
  • 696
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 5 259
Задължително изцеждай до облекчаване, за да не се получи запушване.
Аз два пъти получих мастит най-неочаквано тази зима и беше кошмарно. С 40 градуса температура и ужасни болки.
Дано майка ти да помогне и отбиването да се осъществи успешно  Hug

# 646
  • Мнения: 9 868
здравейте мамета,
ние сме си у дома вече.
Но заменихме температурата с бронхит. Или не знам какво е, но е с хрипове.
В тази болница е нещо ужасно - на никой не пожелавам такъв престой. Колко пъти им казвах, че детето ми не е добре, че кашля и има сополи. И ги молих да ми изпишат нещо, аз сама ще си го купя. И отговорът им все един и същ - аа, нищо му няма - щом няма Т и разстройство, не го мисли.

Баси тъпите парчета. И накрая се разревах и им казах да ме изписват, защото ММ от утре няма да е в града и няма да има кой да ни прибере. И те взеха, та склониха - нали няма вече разстройство и Т и повръщане, значи е здрав.
И ... след болницата, ама така - "излекувани" - веднага при педиатър в наше село.
И така ... аман от болници, и то не кви-да-е - ами подобни.

все съм чувала, че уморяват хората, но докато не го видях с очите си - в съседната стая как умря една жена, и как иписаха моето дете - с диагноза "клинично здрав" ...  #Crazy #Crazy #Crazy #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out Sick Sick Sick

# 647
  • София
  • Мнения: 1 538
Румка, хубаво е, че сте си вкъщи вече. Ужасни перипетии сте имали.  Hug

Весели празници на всички и много положителни емоции  Hug

# 648
  • Варна
  • Мнения: 457
Здравейте, боядисахте ли яйцата, моите станаха много хубави. Да ви кажа изключително трудно, но все пак постигнахме успех с отбиването, но от това препълване ме боли много едната гърда, много ме е страх да не стане мастит, според вас млякото ще спре ли само (без лекарства, мазила, стягане и т.н) и трябва ли да се изцежда още, ако е намаляло

# 649
  • София
  • Мнения: 1 538
Христос Воскресе!  Hug

# 650
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Христос воскресе!Бъдете живи и здрави  Hug

# 651
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Воистина воскресе  Hug

# 652
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Воистина воскресе! Бъдете живи и здрави!

# 653
  • Мнения: 367
Здравейте, боядисахте ли яйцата, моите станаха много хубави. Да ви кажа изключително трудно, но все пак постигнахме успех с отбиването, но от това препълване ме боли много едната гърда, много ме е страх да не стане мастит, според вас млякото ще спре ли само (без лекарства, мазила, стягане и т.н) и трябва ли да се изцежда още, ако е намаляло

Аз отбих на 1,5г. като спеше първите 2-3 вечери с татко си,а през деня й отвличах вниманието с нещо за ядене,детско или като се заиграем нещо.Не съм пила хапчета спря сама.Първите 3 дни имаше напрежение,цедях до облекчение.Масажирай гърдите или под душа с топла вода изцеждай.Успех 😊

# 654
  • София
  • Мнения: 1 770
Аз каката я кърмих до детската градина, нищо не помагаше, накрая отбих с Даум екзол, но то е за над 2г. Сега съм решила да пробвам лятото да намаляеам с малкия и да го отбия постепенни, да видим.

# 655
  • Мнения: 1 452
Момичета, напоследък малчо също ми се тръшка доста. Когато не му дам да прави нещо и примерно го вдигна на ръце, за да имам по-добър контрол, той започва да се ядосва и мята ръце и крака, дори ме дере. Когато си дръпна главата, за да оцелея, започва да бие себе си по главата - удря си шамари!! Това нормално ли е? Някоя от вас да има такъв проблем?

# 656
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Жулиета, моят е същият. Тръшка се за всичко което му кажа "не". Като го вдигна от земята ( той ляга и се търкаля като не става неговата) почва да ми лепи на мен шамарии......умирам от срам като сме навън. Той най редовно си не пляска. Случва се и като му се скарам да си тупа главата сам. Не съм го била за да е запомнил нещо подобно и недоумявам от къде му хрумва. Много е неприятно.

# 657
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
И при нас доста се тръшка дори без да му е отказано нещо.Почти на всичко ми отговаря с Не и си навива на ината.Удря шамари на баща си и ММ едвам се сдържа на моменти.
Явно бебешкия пубертет си казва думата.

# 658
  • Мнения: 9 868
И моят е боен. Отмина периодът когато си блъска главата в пода. Щипка, хапе, дращи,ръмжи-така бясни другите не са били. Като истинско зверче. Не ми пука като сме навън, станала съм баси гьона...

# 659
  • Варна
  • Мнения: 457
И моят беше най-пристрастеното кърмаче на света, но се наложи вече да го отбия, понеже... забременях пак. И така с 300 000 зора почти успях...и той взе, че се разболя.

Общи условия

Активация на акаунт