Есен е цветна, красива, септемврийче навън не се спира - тема 10

  • 61 762
  • 696
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 538
Леле ужас. Румка, дано да се оправите и да няма последици. Много кураж  Hug

# 676
  • Мнения: 9 868
морбили. Малко закъснение със слагането й. 2 от 6 лекари ми казаха,че гърчове те са в резултат на ваксината, останалите отричат и се правят на разсеяни и говорят глупости. Но писмено никой не иска да ми напише за последиците от ваксината, защото ще го уволняват. Трябва да се молим на лични лекар да пише, че му е сложен, а да не слагаме. Има случаи при следващо ваксина-изпадат в кома,или епилепсия. Много ужасно

# 677
  • Мнения: 5 259
 #Crazy
Ужас!!!
А той как е сега, оправя ли се, случват ли се още тези гърчове? Стискам палци утре на изследването всичко да се окаже наред!

# 678
  • Мнения: 9 868
Само се чудят как да се оттърват от нас, честно казано. Искаха да ни изписват утре на база на това, че няма Т и разстройство
. Я когато да ни приемаха, от инфекция не пратиха в детско, щото не сме за тях. От детско ни казаха да подпишем, че се отказва ме да постъпя в болницата. Като вдигна скандал ММ, и ни казаха директно, че в детско не ви искат, да се връща ме в инфекциозно . Това в голяма болницата в стара загора. Питахме ги в кой град да отидем-мълчание

# 679
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Румка, дано всичко отмине и да няма нищо сериозно. Настръхвам само като чуя ваксина...... Кураж!

# 680
  • Мнения: 5 259
Само се чудят как да се оттърват от нас, честно казано. Искаха да ни изписват утре на база на това, че няма Т и разстройство
. Я когато да ни приемаха, от инфекция не пратиха в детско, щото не сме за тях. От детско ни казаха да подпишем, че се отказва ме да постъпя в болницата. Като вдигна скандал ММ, и ни казаха директно, че в детско не ви искат, да се връща ме в инфекциозно . Това в голяма болницата в стара загора. Питахме ги в кой град да отидем-мълчание

Ох, това е адът на българските болници, направо да не дава Господ да попада човек там  Praynig

Кажи после как са минали изследванията и дано всичко е наред!

# 681
  • Мнения: 822
Румка, само ви мисля! Пиши като имате нещо ново. Надявам се всички да сте добре!

# 682
  • Мнения: 9 868
Привет, на едното оче има крусти. Ходих ме на консултация в очното отделение-казаха ми че такова нещо не са виждали през 40 години практика. Питах дали е възможно да е от ваксината-защото на листовката й пише-редки, но възможно инфекция на очите. Каза ми - да, защото ваксината е бомба със закъснител. Каза ми да чакам и да не правя нищо, щяло да мине от самосебе си. И да се моля, защото някой път медицината е безсилна. Благодаря ви, и довиждане. По-правилно не е ли - че някой път медицината не е безсилна, а доктор ите ся некадърници?

# 683
  • София
  • Мнения: 1 538
Румка, как сте?

Момичета, тази тема доста дълго я изписвахме. Имате ли идеи за заглавие на следващата тема?

# 684
  • Мнения: 5 259
Нещо, свързано с втория рожден ден  Laughing

# 685
  • София
  • Мнения: 1 538
 Joy Да, само да не стане така, че да я изписваме до третия  Laughing

# 686
  • Мнения: 5 259
Сигурно ще стане така. И това ще е по-добрият вариант. Другият ще е изобщо да не я доизпишем  Laughing

Аз мисля лятото ако се заседим в Стара Загора, да пробвам да се запозная с Румка, да не отива зян, че сме си писали в темата толкова време  Laughing

Иначе форумът едва ли ще просъществува особено дълго, като гледам скоростта, с която се опразва. От половин милион потребители навремето, сега пишат има-няма няколко стотин, за сметка на Фейсбук.

# 687
  • Мнения: 9 868
 Hug
Мамита, ние сме добре. Очето почти мина, нищо че ходихме на 3 очни, и 1 дерматолог. Всички вдигаха рамене и ни казваха, че такова нещо не са виждали. Едната дори ни каза да идем да се помолим и запалим свещ, защото съвременната медицина била безсилна в някои случаи. И толкова бяха шашнати хората, че и пари за прегледите не ни вземаха. А обиколихме клиники, кабинети ... Накрая - за 18 лв. 2 броя мазила, и сега сме почти като нови Wink Ти да видиш, ти да видиш

Освен силният глад, който ни гони, други проблеми нямаме. Като казвам силен глад - моят яде като за трима. 3 купички с попара, после продължава с пита с масли и сирене, и задесертва с "фафла" hahaha baby_neutral Joy

Гости приемаме - идвайте!  Hug Hug Hug

# 688
  • София
  • Мнения: 1 538
Румка, браво на вас. Дано всичко да е наред вече и да не ви се налага да се занимавате с болници и лекари.  Hug  Hug  Hug

Ние сме добре и дивеем. Аз съм на вълна - трепетно очакване на 11-ти май или крайният срок за промяна на кандидатурите за детските градини. Аз нищо няма да променям, но със свито сърце наблюдавам движението по списъците на двете детски градини, в които сме кандидатствали, за набор 2014 и 2015.
Успех на всички и дано да ни приемат.

# 689
  • Мнения: 5 259
Hug
Мамита, ние сме добре.


Много се радвам  Hug
Дано проблемите вече да са в миналото.

Успех на всички, кандидатстващи за ясла!

Общи условия

Активация на акаунт