Тема Незабравима (Unutulmaz) 256 ,"Kara Ekmek"

  • 60 628
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Malaga
  • Мнения: 575






Последна редакция: чт, 24 авг 2017, 19:06 от chuza

# 676
  • Русе
  • Мнения: 2 215
Отговорът на батко

Не са гащи, а бермуди,
а за тоя, кой се чуди -
шапката ми е от слама
Не кълват на ней мадами
Сам аз потника си пера
Жена не мога си намера
И чорапи кърпя даже
Някой нещо пак да каже!?


newsm62 newsm62 newsm62 Ти да видиш! А и да видя, няма да повярвам... Naughty

# 677
# 678
  • София
  • Мнения: 1 394
Опасно нещо са това снимките - старите и новите...

https://www.blitz.bg/stsena/pomnite-li-znoynata-krasavitsa-izigr … i_news538504.html

Боже и това доживях!!! Някой ще познае ли какво е?


Последна редакция: пт, 25 авг 2017, 18:59 от bganio

# 679
  • Мнения: 570
Не зная,Бганио,подсказвай. Rolling EyesА ''батко''май е в Троя newsm78.

# 680
  • София
  • Мнения: 1 394
На Троя прилича.

А това горе е табела за трите пола, въведена тези дни в Канада - мъж, жена и "Х". Може би е крайно време и у нас да се помисли по въпроса, ако в Брюксел още няма директива. Ако стане, то само смяната на табелите по тоалетните ще струва милиони, а пък да не говорим, че ще трябва да се правят и допълнителни такива помещения за новия пол. Иначе би било дискриминация. Направо не ми се мисли...Ние присто не сме готови за бъдещето, което ни предстои и което някъде вече е настояще. А и по форумите ще трябва нова опция да има в профила. Какво е това сега - мъж или жена! Ами ако някой не е нито едното, нито другото, да спре да пише ли...Изоставаме, изоставаме от най-последните тенденции. В Брюксел ми е пак надеждата. Ама като гледам тоя фундаментален въпрос не е бил обсъждан по време на онзиденшната среща  край морето между ББ и ЕМ. Четох някъде какво точно са си говорили 1:1 и направо не повярвах на ушите се...

https://www.blitz.bg/politika/neformalno-kakvo-si-kazakha-boriso … a_news539017.html

Последна редакция: нд, 27 авг 2017, 09:00 от bganio

# 681
# 682
  • София
  • Мнения: 1 394
Не зная,Бганио,подсказвай. Rolling EyesА ''батко''май е в Троя newsm78.


По-точно в Чанаккале.

http://www.nasamnatam.com/statia/Chanakkale_gradyt_na_Dardanelite-3062.html

Почти безплатна екскурзия до Троя за любителите на конните спортове под надслов "Нощем с Троянските коне"

28-30 август 2017 г. - Цена от 9,85 турски лири или 5 /пет/ български лева, ако приемате условията по-долу.
Цената вкючва:
- Денонощен транспорт с туристическо ремарке /БЕЗ климатик и видео – няма как за 5 лева!/
- Пътни, магистрални, фериботни, гранични такси и паркинг  - Не /границата и всичко останало се минава нелегално, а при преплуването на Дарданелите е осигурен опитен спасител – няма как иначе за 5 лв.!/
- 1 All exclusive и 1 Нich Bez (HB) пренощувка, без закуска, обяд и вечеря, и без местни алкохолни и всякакви други напитки) в Чанаккале в хотел под звездите*
- Илюзорно посещение и обяздване на коня на Брад Пит в Чанаккале
- Виртуална среща с известния турски актьор Серхан Яваш, пребиваващ в града по същото време.
- Имагинерна екскурзия до древния град Троя /заплаща се само месечна такса за Интернет/
 - Медицинска застраховка /не е необходима, ако представите фалшива бележка от НЗОК или личен лекар/
- Турска баня на голо с теляк и големи изненади под формата на незабравими телесни преживявания -  30 евроцента и малък бакшиш за теляка /по желание/
- Екскурзоводско прислужване по целия маршрут /включено в цената на екскурзията!/

Допълнителни мероприятия /не влизат в цената на екскурзията!/
- Вечеря за двама с известния турски актьор Серхан Яваш, ако платите вие и я няма мениджърката му да ревнува. Иначе вечерята ще е за трима, а плащате пак вие.

Парите за екскурзията се превеждат по банковата сметка на БГаньо, а ако таксата за превода се окаже по-висока от сумата, се носят на ръка и предават лично в джоба на организатора.

Последна редакция: нд, 27 авг 2017, 10:38 от bganio

# 683
# 684
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Ей, избиха се тия наши съседи!!! И във филмите им драми, и в живота! Въоръжени и опасни!
http://www.zarata.info/%d0%b4%d1%80%d0%b0%d0%bc%d0%b0-%d0%b2-%d1 … 0%bf%d0%be%d0%bf/

# 685
  • Русе
  • Мнения: 2 215


Добро утро! Малка доза кафе от мен , ако желаете. Party
Пкутиева, направо ме стресна твоята новина! #Crazy Значи...все още има хора, които приемат художествената измислица за реалност. Thinking Всъщност ревността, злобата, жажда за мъст, отчаяние са човешки качества. Бог знае каква е причината, но е жалко - млади хора са!
И добре, че нашите любимци са здравомислещи!

# 686
  • София
  • Мнения: 1 394
Да, здравомислещи и дано си останат такива и като влюбени, защото понякога любовта побърква хората. И по тоя повод една интересна категоризация, за каквато не бях чувал досега, но при мен съвпадението е почти 100%, като изключим най-най-най-първата ми любов в детската градина - едно малко сладко русо момиченце, което гонех из двора, за да докопам и оскубя плитките й. Кво да правиш, любов!

https://www.blitz.bg/lyubopitno/prez-zhivota-si-se-vlyubvame-tri … a_news540147.html

# 687
# 688
  • София
  • Мнения: 1 394

Честита ви първа есен!

Есен

Къде се скиташ, батко безпризорен
по плажове, на яхти, под коне
В релакса батко ти си неуморен
Теб да зърнем можем там поне

Защо остави мениджърка знойна
във офиса, обляна цяла в пот,
и тръгна със дружина малобройна
на тебе само, батко, да е гот

Нима заряза новите проекти
За теб достоен тъй не се откри
Сал по туристически обекти
ти чифт обувки не един изтри

Но стига вече - иде златна есен
Навън жълтеят първите листа
Проект намирай, батко, интересен
От теб да чуем искаме вестта.

# 689
  • София
  • Мнения: 1 394
https://scontent-frx5-1.cdninstagram.com/t50.2886-16/21346947_1916184148631554_1225428554087399424_n.mp4

Опитвам се да кача едно ново видео със Серхан, но не ми се получава нещо. С копиране на линка обаче става. Аз бих го нарекъл голямото завръщане от дълга отпуска...

И нещо за Йози, да не се обиди...

Блян без свян

От снимки неясни гадая
за твоите нежни черти
Компът във малката стая
твоя образ върти ли, върти

Лайкове чужди попивам
Смисъл дори не разбрал
С тебе се вечер приспивам
Сутрин ставам пак теб сънувал

Със твоите нежни овали -
дупе, бедра и гърди
гледал бих аз сериали
Земята докле се върти
 

Последна редакция: нд, 03 сеп 2017, 09:05 от bganio

Общи условия

Активация на акаунт