Тема Незабравима (Unutulmaz) 256 ,"Kara Ekmek"

  • 60 684
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Русе
  • Мнения: 2 324


Бганьо,  newsm09 newsm10 smile3501 smile3525

# 76
# 77
  • София
  • Мнения: 1 395

Това предполагам е от преднезабравимия период....

# 78
  • Malaga
  • Мнения: 575
Два календара с Батко Simple Smile Simple Smile



# 79
  • Malaga
  • Мнения: 575

Това предполагам е от преднезабравимия период....
От сериала "Zoraki koca" с Бурак Йозчивит.Ето едно клипче:

Последна редакция: чт, 29 дек 2016, 17:10 от chuza

# 80
  • София
  • Мнения: 1 395
Много я бива, ама много! Мога да я гледам до безкрай в такива роли. Сякаш специално за нея са писани, дори когато използва мимики и жестове, познати от други сценки и филми. При нея всичко става уникално. Обаче вместо нея, сега трябва да зяпам с жената разни лелки и чичовци, дето го играят влюбени..., като няма мачове де. И Йози играе, обаче не й личи. Това е разликата.

# 81
# 82
  • Русе
  • Мнения: 2 324


Последното ми кафе...за тази година. smile3503 Весело посрещане на Новата 2017-а и бъдете здрави, Незабравими! newsm51 ura ura ura bigdance2 bigdance2 bigdance2 Tada Tada Tada  cheers cheers cheers baloni baloni baloni

# 83
# 84
  • София
  • Мнения: 1 395
И най-последни за т.г. снимки от офиса на Серхо с мениджърката и насаме...Да взема да спретна и аз едно най-най-последно стихче, ама съм болен баш на Нова година...Приемам съчувствия до утре на обяд.

# 85
# 86
  • Мнения: 262
Честита 2017 година на всички почитателки и почитатели на "Незабравима"!   baloni baloni  baloni

Колко години вече след финала през юли 2011 г.!


Ще помним Серхан Яваш  с тази емблематична роля.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 395
Годината беше 2011, но месецът беше юни...Иначе е така - ще ги помним в тези две роли. Йози после игра и още, и още, Серхан - също, макар и по-малко, но аз поне нито ги гледах, нито ги разбрах...И как да ги оценя на оня незабравим фон. Ситуация като в Незабравима е наистина уникална и трудно се повтаря...

За много години на всички тук пишещи, четящи и въздишащи по недалечното минало...!

# 88
  • Русе
  • Мнения: 2 324
Годината беше 2011, но месецът беше юни...Иначе е така - ще ги помним в тези две роли. Йози после игра и още, и още, Серхан - също, макар и по-малко, но аз поне нито ги гледах, нито ги разбрах...И как да ги оценя на оня незабравим фон. Ситуация като в Незабравима е наистина уникална и трудно се повтаря...

За много години на всички тук пишещи, четящи и въздишащи по недалечното минало...!
А някои си правят "лек преговор" по БТВ... Party Вчера мина момента със страхотната песен на Кърач "Не ме оставяй"(Birakma beni), Еда и Харун говорят по телефона, той изпуска чашата с вино от моста, помните, нали? Някой беше направил превод на песента и момента, толкова го търсих да го споделя с вас...не го намерих. Sad


# 89
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, скъпи приятели, и честита Новата 2017 година! santa2
Работата с времето стана  Nature Snowman Nature Snowman...
И Серхан, и Йозлем ни прелъстиха и изоставиха- ни пост, ни снимки вече! Crossing Arms search dontknow
За роли дори и дума не отварям- какво се случва с такива таланти, идея си нямам! Thinking
Десетки продукции се снимаха, снимат се и започват да се снимат със стотици участващи актьори. Само нашите двама хубавци- нищо! Naughty
Но Нова година- нов късмет! thumbsup Дано се включат в нови проекти, че е жалко за нас, феновете, да ни лишават от удоволствието да ги гледаме! newsm18 newsm18
Заедно няма да снимат-ясно е и едва ли някой се заблуждава, че би се случило. Но нищо- два проекта- двойно  щастие за феновете! Peace


Страхотни! lovekiss

Общи условия

Активация на акаунт