159 американски мами ронят сини сълзи след червените избори

  • 114 545
  • 738
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 988
Имате ли опит какво е подходящо за изразяване на съболезнования?

Руми, картичка. Ако е нарисувана и/или надписана от детето е най-добре. Гифт-карта за ресторант е много мила идея, никой не би отказал, но не е необходима. Цветя за учителката в никакъв случай (цветя се пращат или за погребалната служба, или на вдовицата, не на децата), ако не сте познавали бащата, едва ли ще знаете къде да търсите информация за погребално бюро и пр. Картичка.

# 541
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Да, той не е от тук. Ще й нарисува картичка този уикенд.
Мерси за идеите!

# 542
  • usa
  • Мнения: 2 113
руми, ако не се познавате лично, не бих изпращала нищо лично. рисунка от детето е идеално за случая.

и не че искам да раздухвам огъня, но положението започва да мирише много познато - ще орежем всякви глезотии и слободии като изкуства, природи, въздух, своемислещи журналистически излияния, неясни образователни програми като `сусамови улици`, театри, претенциозни науки, които не спомагат за увеличаване на производството и изпълнението на петгодишния план и не ми се изброява повече... от сега нататък ще си харчим парите само за отбрана срещу лошия изток/запад/останал свят и ще помагаме на единствения си приятел израел/съветски съюз и ще си построим стена да ни пази от лошите... пфу!

# 543
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636

Момичета, някой ползва ли агенция за запазването на билети за БГ и защо? Винаги сме си търсили билетите сами и се чудя има ли ползва от агенция? Ще намерят ли нещо, което аз е вероятно да изпусна?

Джейн, ние последните няколко години само от агенции си купуваме билетите за Бг. Причините са като при Руми. Обикновено пращаме децата, пътуват с един човек натам, връщат се с друг, или пък са със стюардеса, имаме изисквания към прекачвания, престой летища и пр. От агенцията билетите са със същата цена, че дори ми се е случвало и по-евтини да са.


# 544
  • Мнения: 8 163
Бейби, кората на кивито може да се яде. Аз избирам плодчета без много космички или леко остъргвам космичките и махам "копчето" от горната страна на кивито. Пробвай.

Миз, страдам заради ставащото. Отвратителен човек, отвратителна политика. Орязва здраве и живот. Продължавам да протестирам, продължавам да финансирам организации като ACLU и Earthjustice.

# 545
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Кучетата си лаят а керванът си върви...изобщо не им пука кой е против тях или не, защото са яхнали властта и смучат колкото могат. Не мога да разбера защо не го импийчнат, а му гледат сеира. Явно имат полза от него.
Нямам думи за предложения бюджет, то беше и ясно че ще е такъв, не са се крили че не им пука за бедни и нуждаещи се. Само не знам какво да казвам на студентите си като ме питат дали ще има работа за тях като завършат след 3 месеца. Вече имаме две практики които ги затвориха - едната работеше с бежанци, а другата с деца на родители, които са под супервизия от щата.
Определено ме е страх от това което се задава и не виждам възможни цивилизовани решения под сегашното политическо управление (републиканци и демократи в това число).  

# 546
  • Мнения: 8 163
Определено ме е страх от това което се задава и не виждам възможни цивилизовани решения под сегашното политическо управление (републиканци и демократи в това число).  
Ох, Румка, и аз съм така. Но не искам да се предавам. Правя каквото мога, с каквото мога. И не разбирам защо тоя бездушен тип все още има фенове, които продължават да крещят "Lock her up, lock her up!"

# 547
  • usa
  • Мнения: 2 113
Кучетата си лаят а керванът си върви...изобщо не им пука кой е против тях или не, защото са яхнали властта и смучат колкото могат. Не мога да разбера защо не го импийчнат, а му гледат сеира. Явно имат полза от него.
Как да го импийчнат като техните избиратели гласуваха за него? Биха рискували да си разбунят базата и евентуално преизбирането си догодина. Нереално е да има опит за импийчмънт преди мидтърм изборите. А и им изнася циркът да тече и да разсейва публиката докато те си плетат кошниците

# 548
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Фея, мерси за отговора.  bouquet Като си взема приличен блендър, ще пробвам само с махането на копчето и цял плод вътре. Но ще трябва да е супер за да смеля кората, че тя е по дебела от тази на ябълки например.

# 549
  • Мнения: 2 674
Момичета, в коя тема бяха сложени агенциите? Аз понеже съм вярна на една жена, ама пусто не и помня името на фирмата 3 км ли беше? Някой може ли да помогне, че търсенето през телефон е доста трудно.

# 550
  • Мнения: 2 988
Цоне, виж тук.

# 551
  • Мнения: 1 591
Цонна, 3км фалираха преди няколко години

# 552
  • Мнения: 8 163
Фея, мерси за отговора.  bouquet Като си взема приличен блендър, ще пробвам само с махането на копчето и цял плод вътре. Но ще трябва да е супер за да смеля кората, че тя е по дебела от тази на ябълки например.
Ами. Много им е тънка кората даже. Просто е малко по-жилава.

# 553
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Да, права си Фея, ако са почти меки, така е. Аз ги ям обаче твърди, не ги харесвам когато вече са меки и тогава е още по жилава.

# 554
  • Мнения: 8 163
Да, права си Фея, ако са почти меки, така е. Аз ги ям обаче твърди, не ги харесвам когато вече са меки и тогава е още по жилава.
И ти като малката Фръцла - налиташ на киселко Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт