"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-37

  • 30 895
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 884
Охоооо, изчезна и ся идеш с гръм и трясък, че и с черпня Heart Eyes
Коте Hug Heart Eyes Да си ми жива и здрава, с много късмет, много любов, много щастливи моменти и широки усмивки Остани си все така весела и позитивна
Весел празник


Ирко Hug Heart Eyes Биби Hug Heart Eyes Марго Hug Heart Eyes

# 46
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 963
Котееееееееееее  Hug Hug Hug

Дръж си жилото винаги в изправност  Wink Laughing Hug Hug


Гушки на све  Hug Hug Hug

# 47
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Марчооо  Hug Heart Eyes благодарско  ми нал тряя ме забиУлежите  Joy Joy Joy



Профче  Hug Heart Eyes
Котееееееееееее  Hug Hug Hug

Дръж си жилото винаги в изправност  Wink Laughing Hug Hug
Скрит текст:


Не се й съмнавяй  smile3503 newsm47

# 48
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Аа, надушиха се скорпионите Laughing

# 49
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Аа, надушиха се скорпионите Laughing

чи кък  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 50
  • Мнения: 15 884
Профче Hug Heart Eyes ква туршийка сглоби, та другите не искат от нея newsm78
Моя мъж иска сега зеле да слага, но тук зелето за нищо не става ooooh! Твърдо, безвкусно... та чак горчиво Sick
Аз до сега само лютеница съм правила Laughing ма убава Naughty па мама туршийки и сега кат се приберем за коледа, ше си помъкнем от мамините Party Laughing

Глава ме боли та две не видим ooooh!
Коте, купончи ше има ли вкъщи Party Да получиш хубави подаръци и после се пофалиш Naughty Тука сме се Нарциси и обичаме фалбите Flutter

# 51
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Мичонке партито съм го замислила за уикенда  Peace, че утре инак не моЙ се доберем до офиса  Joy Joy Joy па народа шъ ме чака с четери очи  Mr. Green Mr. Green
Торта вече ме чака вкъщи  Crazy детето издаде фронта  Joy Joy Joy за друго ни нам  tooth

# 52
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 963
Миче  Hug, ми то е всъщност маринованко в бурканчета.
Скрит текст:
чушки, патладжани и моркови /5кг, 3кг и 1 кг/ се нарязват на ситни кубчета /големина между грах и лешник/ и се попарват в марината от: 1,5 шишета оцет + 1шише вода + 1 непълна ч.ч.сол + 1 непълна ч.ч.захар и 1 ч.ч. олио. Чушките и патладжаните се вадят след попарването, което е около 3 минути. Морковите се оставят да поомекнат за 10-15 минути. Накрая в маринатата се попарват и една глава нарязан на филийки чесън и 1 ситно нарязана връзка целина. Сетне всички продукти се смесват заедно с каквото е останало от маринатата и се насипват в бурканчета, които се стерилизират 15 минути. Аз  направих половин доза и с нея напълних 12 бурканчета от лютеница Дерони, от средните. Става чудесна салата за ракийка, а за по-гладни хора с хлебец може и да се наядеш, че е като готова манджа. Понеже е ситно нарязано може и да се намаже на филийка или да се поднесе върху крутонче за стартер. Wink
Ама у дома хуните и вандалите чушки не обичали, патладжан не обичали, стерилизирано не обичали ...  ooooh!

# 53
  • Мнения: 15 884
Миче  Hug, ми то е всъщност маринованко в бурканчета.
Скрит текст:
чушки, патладжани и моркови /5кг, 3кг и 1 кг/ се нарязват на ситни кубчета /големина между грах и лешник/ и се попарват в марината от: 1,5 шишета оцет + 1шише вода + 1 непълна ч.ч.сол + 1 непълна ч.ч.захар и 1 ч.ч. олио. Чушките и патладжаните се вадят след попарването, което е около 3 минути. Морковите се оставят да поомекнат за 10-15 минути. Накрая в маринатата се попарват и една глава нарязан на филийки чесън и 1 ситно нарязана връзка целина. Сетне всички продукти се смесват заедно с каквото е останало от маринатата и се насипват в бурканчета, които се стерилизират 15 минути. Аз  направих половин доза и с нея напълних 12 бурканчета от лютеница Дерони, от средните. Става чудесна салата за ракийка, а за по-гладни хора с хлебец може и да се наядеш, че е като готова манджа. Понеже е ситно нарязано може и да се намаже на филийка или да се поднесе върху крутонче за стартер. Wink
Ама у дома хуните и вандалите чушки не обичали, патладжан не обичали, стерилизирано не обичали ...  ooooh!
Профи, мерси Hug ще го пробвам Peace Моя мъж с всичко може да замезва, само ракийка да има Laughing

Мичонке партито съм го замислила за уикенда  Peace, че утре инак не моЙ се доберем до офиса  Joy Joy Joy па народа шъ ме чака с четери очи  Mr. Green Mr. Green
Торта вече ме чака вкъщи  Crazy детето издаде фронта  Joy Joy Joy за друго ни нам  tooth
Joy Joy Joy Joy Начи детето голем предател hahaha hahaha

# 54
  • Мнения: 1 700
Коти Чистит ти Рожден Ден на патеричка вече  newsm59 newsm67 чаи та изтапосам с торта  party041 духна ли свещичката?

Викаш уикенда ши има парти-енимъл  bigdance2  Party
Профче тфойти хуни ядат ли нещо или респективно гладно ги държиш,за да ядат  newsm78 мойто пък магаре криву криву иска да излизаме вечер ма ми измръзна шушиту  cold е нема отървия докато беше лято свикна да излиза по 3 на ден  Tired Ся кът не може седи на врата удря по нея идва и ме гледа с милни очи да го извеждам и аз ко да прая турам го на каляската и айде  ooooh!
Мичонка тури сабалем за закуска от тойта лЮфтеница със сиренье  Hug
ши одя да припадам вече  smile3524

# 55
  • Мнения: 15 884
Тедо Hug немам тазгодишна Laughing и ланшна немам Laughing ма ше измислим нещо за утре Laughing
Ади и аз бегам да легам, ма преди тва ше погледам луната, че в тоя и вид ше я видим чак след 300 годин Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1 700
Тедо Hug немам тазгодишна Laughing и ланшна немам Laughing ма ше измислим нещо за утре Laughing
Ади и аз бегам да легам, ма преди тва ше погледам луната, че в тоя и вид ше я видим чак след 300 годин Mr. Green
и ти 300 години ще чакаш да я видиш? Анам  Майко   ooooh! до тогаз ще вампирясам  Mr. Green Ади припадай и ти

# 57
  • Мнения: 15 884
Тедо Hug немам тазгодишна Laughing и ланшна немам Laughing ма ше измислим нещо за утре Laughing
Ади и аз бегам да легам, ма преди тва ше погледам луната, че в тоя и вид ше я видим чак след 300 годин Mr. Green
и ти 300 години ще чакаш да я видиш? Анам  Майко   ooooh! до тогаз ще вампирясам  Mr. Green Ади припадай и ти
hahaha hahaha hahaha До триста в добро здраве, пък натам квото Господ даде Joy Joy Joy Joy

# 58
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Добро утро  Hug Hug Hug Hug Hug
Тия па тутанкамони, по пет века ще ми живеят  Joy Joy Joy
Значи, всяка сутрин си задавам въпроса  защо ставам толко рано  Thinking И веднага се сещам за сметките в края на месеца Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 15 884
Добро утро  Hug Hug Hug Hug Hug
Тия па тутанкамони, по пет века ще ми живеят  Joy Joy Joy
Значи, всяка сутрин си задавам въпроса  защо ставам толко рано  Thinking И веднага се сещам за сметките в края на месеца Crossing Arms
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Ирко Hug Heart Eyes мерсаж за кафето bouquet

Кат костенурките, че и повече Joy Обаче луна не видох така или иначе и ся требе да чакам следващото голямо доближаване Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт