Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 086 959
  • 36 877
  •   1
Отговори
# 15 675
  • Мнения: 1 945
И защо не затворят родителите на децата които ги надъхват .
Там е корена ...Ох, верно бе ..те са вече белгийци не знам кое си поколение и нямат доказателства за подготвяни
атентати .
Абе да се оправят . Поне в Германия да се усетят навреме ...Белгия и тя като Швеция е кауза пердута

# 15 676
  • Мнения: 15 960
Нина, ти не можеш да повярваш , а питаш ли ме мене, че аз знаех във какво ще се превърне , докато други шматки
говореха за пари и работна ръка
http://www.bg-mamma.com/?topic=868510.msg31602710#msg31602710
http://www.bg-mamma.com/?topic=868510.msg31605627#msg31605627

Припомних си някои толерантни съфорумки и бодрото им включване. Mr. Green

# 15 677
  • Мнения: 1 945
Припомни ли си Ли Лу .. "хуманната " широкоскроена душа посрещаща ги на гарата Smiley
и Ана Бел хвърчаща в наса ...

# 15 678
  • Мнения: 15 960
Хаха, точно, "след 2-3 месеца ще сме забравили за бежанците"... Mr. Green

# 15 679
  • Мнения: 2 849
И защо не затворят родителите на децата които ги надъхват .
Там е корена ...Ох, верно бе ..те са вече белгийци не знам кое си поколение и нямат доказателства за подготвяни
атентати .
Абе да се оправят . Поне в Германия да се усетят навреме ...Белгия и тя като Швеция е кауза пердута

Белгия от 60-те няма политика за прием на мигранти, напротив не приема, но те идват по други линии:
- бракове с белгийци от чужд произход
- събиране на семейства
- от други страни на ЕС, например от Франция
- от бежански квоти, за които гледат да приемат минималното и по-малко като задължение, въобще не подскачат от радост за бежанци.

Отдавна са се усетили, за тероризма последните няколко години, още преди атентатите, но много зависи и от съответната община и кмета там. След атентатите им просветна съвсем и на кметовете социалисти даже. Поне сега има и програми на национално ниво.
Но проблемът си е сериозен, тези хора живеят сред нас.

# 15 680
  • Мнения: 1 945
Да, постоянно чета за предотвратени атентати или заловени радикализирани мюсюлмани в Белгия.
Със това явно ще се занимава полицията от тук нататък .
Аз не съм оптимистка въобще за Западна Европа .
Елементарната математика ( имам такъв сборник от задачи, който изобщо не е елементарен)
показва , че проблема ще нараства със геометрична прогресия .
Освен ако не се появи човекът . Търси се човекът ! Satisfied

# 15 681
  • Мнения: 8 567
Да, постоянно чета за предотвратени атентати или заловени радикализирани мюсюлмани в Белгия.
Със това явно ще се занимава полицията от тук нататък .


И ще слагат бетонни колци по улиците.
Докато границите зеят отворени... от джамиите извиват в хор АА... ooooh!

# 15 682
  • Мнения: 2 849
Да, постоянно чета за предотвратени атентати или заловени радикализирани мюсюлмани в Белгия.
Със това явно ще се занимава полицията от тук нататък .
Аз не съм оптимистка въобще за Западна Европа .
Елементарната математика ( имам такъв сборник от задачи, който изобщо не е елементарен)
показва , че проблема ще нараства със геометрична прогресия .
Освен ако не се появи човекът . Търси се човекът ! Satisfied
Миналата година четох интервю с бившият шеф на службата за борба с тероризма във Франция, в което той казва, че в краткосрочен план ще има успех борбата срещу тероризма във Франция. Държавата ще действа силово и ще залови, потуши (потенциалните) терористи ще ги подтисне, но в дългосрочен план след 10 години ще има нов бум на терористични актове, защото на тези хора им се събира недоволство и ще избухнат пак с нова сила. Не беше оптимист.

# 15 683
  • София
  • Мнения: 3 424
Кой човек, бря?
Оня с мустачките ли визираш?
Тя историята има навика да се повтаря, докато не се научат някои уроци, та...

# 15 684
  • Мнения: 1 945
Еми ще избухват -отвътре ги кара алах ..в кръвта им е .
Живот като в руска рулетка ли ще живеем ? Или да чукаме на дърво, да плюем в пазви,
да си носим икони със Богородица и да казваме "опазил ни Бог" .
Освен ако не се появи човека до десет години Satisfied

# 15 685
  • Мнения: 10 071
Преди известно време една съфорумка ни обясняваше да сме спокойни, че предотвратените атентати са в пъти повече от извършените.
Та да си представим колко от възпрените терористи ще се откажат от мисълта да убият неверници,
като се има предвид колко от извършителите са били заподозрени и пак са извършили терористичен
акт.
Май има нещо сбъркано в тази превенция.

# 15 686
  • Мнения: 8 567

Миналата година четох интервю с бившият шеф на службата за борба с тероризма във Франция, в което той казва, че в краткосрочен план ще има успех борбата срещу тероризма във Франция. Държавата ще действа силово и ще залови, потуши (потенциалните) терористи ще ги подтисне, но в дългосрочен план след 10 години ще има нов бум на терористични актове, защото на тези хора им се събира недоволство и ще избухнат пак с нова сила. Не беше оптимист.

Събира им се, защото и те самите се събират, създават си общност, в която важат техните си порядки, просто ползват нечия територия и постепенно я разширяват, днес е в едни квартал, утре в два...
А властите пипат с меки ръкавички, сакън, да не обидим мюсюлманите.
След като го подозират, да вземат и да го разследват, има всякакви технически възможности вече, после му  отнемат гражданството и с цялата рода - вън.

# 15 687
  • България
  • Мнения: 6 221
Хаха, точно, "след 2-3 месеца ще сме забравили за бежанците"... Mr. Green
Тъкмо точно този "бисер" си снимах  Mr. Green:

Направих си папка за "мъдри мисли"- тази е под номер 3.  Mr. Green

# 15 688
  • Мнения: 1 945
Кой човек, бря?
Оня с мустачките ли визираш?
Тя историята има навика да се повтаря, докато не се научат някои уроци, та...
Не го знам дали ще има мустаци .Няма да има мустаци ...гладко обръснат ще е .. Не харесвам този с мустаците -не съм расистка .
Трябва да има всякакви хора на този свят , но всяка жаба да си знае гьола ..
Ей там при своите си братя мюсюлмани
да ги експедират .

Последна редакция: пн, 21 авг 2017, 23:30 от ***vasilena***

# 15 689
  • Мнения: 14 644
Тази вечер гледах коментатори по темата.Арабин спец по близкоизточните въпроси каза,че атентатите в западнаЛа Европа ще продължат.Абе истерик!Вместо да ни излъже,успокои,той  си казва всичко в прав текст не,че не си го знаем.
Много е полезен линка към първата тема.Изпокриха се оптимистите,пишман хуманистките.
Човек от нпо,но не свързан с мигранти ми каза,че удавниците от лодките щурмуващи Европа са .....предимно християни.Мюслитата им помагали да се удавят. Cry

Общи условия

Активация на акаунт