Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 086 544
  • 36 877
  •   1
Отговори
# 20 115
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Между другото,

направи ли ви впечатление Курц какви ги мъти по отношение на детските надбавки за работници от Румъния и България?

Ans Lohnniveau anpassen
Bei der Familienbeihilfe steht im Programm, was Kurz schon lange fordert, nämlich eine "Indexierung auf Basis des Lohnniveaus des Wohnsitzes des Kindes. Rumänien habe nur 18,3 Prozent des österreichischen Durchschnitts-Bruttolohnes, Bulgarien gar nur 13,8 Prozent. Entsprechend solle Kindergeld in diese Länder um 86,2 Prozent bzw. 81,7 Prozent gekürzt werden.

Не било честно румънци и българи да взимат толкова високи детски, щом децата им живеят в Румъния, съответно България, където средните заплати били много по-ниски. Трябвало детските да бъдат намалени с 86, 2 и 81,7 %.

Не стига, че горките деца са останали без бащино присъствие, защото бащите, подгонени от безработицата и недоимъка са принудени да работят за жълти стотинки на Ханс и Юрген, ами сега дай да им спрем и детските.
Докато вземат властта и стават говнари.

то не е честно и немскитв фирми д плащат по ниски заплати на работниците си в България и Румъния, а да слагат цените в тези 2 държави същите като в герм. на едни и същи продукти.

Егати и дискриминатора и после някой ще ми се пъчи и ще ми казва, че германците не били дискриминирали! Като ги почнеш всичките им държавници и стигнеш до ута и ханс- все един дол дренки са!!!!!!!!.

Иска ми се да видя пълна блок акция на немските стоки в държавите които биват дискриминирани от германските управници! Нашето семейство отказа преди години да пие немска бира както и малко по малко намалихме до абсолютен минимум пазаруването на продукти пройзведени в германия. Много би било полезно за една седмица поне точно сега българите и румънците да не пазаруват каквито и да било продукти направени в германия!!!

Последна редакция: пн, 19 фев 2018, 15:51 от Baby*

# 20 116
  • Мнения: 2 600
Хайде, хайде, сами се набутахме там и всичките мигранти, успешни или не, сами са тръгнали още от 1990-та. От Варшавския договор към ЕССР  Wink  само дето за Русия е нямало как да ни сочат с пръст като втора категория етнос/раса, щото и те са в голямата си част православни и славяни   Simple Smile  Без да съм комунист и русофил, ама ето - това стана.

# 20 117
  • Мнения: 2 420
И за всички тези, които безкритично подкрепят АфД и Ко.
Румънци и българи биват слагани на един кантар с лежанците.
Точно от привържениците на АфД.
Имам съмнителното щастие да чета във фейса какви ги мъдрят приятелчетата на една позната АфД-ейка.


# 20 118
  • Мнения: 2 600
Мирела, една много голяма част от сънародниците ни в Германия например не са етнически българи, с имена от Иванка Иванова и сина й Ахмед до например Мери Сюлейман. И ако и ние да  различаваме сънародниците си и да се делим, то  западноевропейците могат да направят разлика между едните и другите български граждани най-вероятно точно толкова, колкото и ние можем да разпознаем  арабин / чернокож/ азиатец, дали е образовеан и дали е християнин от мюсюлманин, без да сме лично запознати с човека. Как да се направи разлика между Ахмед от Афганистан и Ахмед от България /само по име/. На всичкото отгоре тъпото преименуване от Тато им служи точно за това - те сами си сменят имената с български, още преди ЕС. Говореше се, че страни като Чехия и Унгария са ги спирали заради мюсюлманските имена още преди десетина години.

# 20 119
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Мирела, една много голяма част от сънародниците ни в Германия например не са етнически българи, с имена от Иванка Иванова и сина й Ахмед до например Мери Сюлейман. И ако и ние да  различаваме сънародниците си и да се делим, то  западноевропейците могат да направят разлика между едните и другите български граждани най-вероятно точно толкова, колкото и ние можем да разпознаем  арабин / чернокож/ азиатец, дали е образовеан и дали е християнин от мюсюлманин, без да сме лично запознати с човека. Как да се направи разлика между Ахмед от Афганистан и Ахмед от България /само по име/. На всичкото отгоре тъпото преименуване от Тато им служи точно за това - те сами си сменят имената с български, още преди ЕС. Говореше се, че страни като Чехия и Унгария са ги спирали заради мюсюлманските имена още преди десетина години.

Точно така. Айде да не се правим, че не знаем с какви "българи" и "румънци" е пълна Германияи какви неща правят там.

# 20 120
  • Мнения: 22 867
Oрбан: Християнството е последната надежда на Европа, за Орбан добре, друго не съм и очаквала, но не намирам ББ дали го е подкрепил за глобалния алианс или само се е пъчил на похвалата за най-добре пазената граница? newsm78

# 20 121
  • Мнения: 10 064
Мирела, една много голяма част от сънародниците ни в Германия например не са етнически българи, с имена от Иванка Иванова и сина й Ахмед до например Мери Сюлейман. И ако и ние да  различаваме сънародниците си и да се делим, то  западноевропейците могат да направят разлика между едните и другите български граждани най-вероятно точно толкова, колкото и ние можем да разпознаем  арабин / чернокож/ азиатец, дали е образовеан и дали е християнин от мюсюлманин, без да сме лично запознати с човека. Как да се направи разлика между Ахмед от Афганистан и Ахмед от България /само по име/. На всичкото отгоре тъпото преименуване от Тато им служи точно за това - те сами си сменят имената с български, още преди ЕС. Говореше се, че страни като Чехия и Унгария са ги спирали заради мюсюлманските имена още преди десетина години.

Точно така. Айде да не се правим, че не знаем с какви "българи" и "румънци" е пълна Германияи какви неща правят там.
Вероятно това е причината за това предложение на Курц.
Последните няколко полета за германски град и от него повече от половината места бяха
заети с преименувани българи.
Преди доста време в ГРАО-то в моя град се бях позачудила, защо, аджеба, тия искат наново
да се сдобият пак с българските си имена. Една засукана госпожица дори се разплака, че почти
няма изгледи това да стане, тъй като баща й е починал с турското си име.
Позната служителка от институцията ме светна каква е причината.

# 20 122
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Скрит текст:
Мирела, една много голяма част от сънародниците ни в Германия например не са етнически българи, с имена от Иванка Иванова и сина й Ахмед до например Мери Сюлейман. И ако и ние да  различаваме сънародниците си и да се делим, то  западноевропейците могат да направят разлика между едните и другите български граждани най-вероятно точно толкова, колкото и ние можем да разпознаем  арабин / чернокож/ азиатец, дали е образовеан и дали е християнин от мюсюлманин, без да сме лично запознати с човека. Как да се направи разлика между Ахмед от Афганистан и Ахмед от България /само по име/. На всичкото отгоре тъпото преименуване от Тато им служи точно за това - те сами си сменят имената с български, още преди ЕС. Говореше се, че страни като Чехия и Унгария са ги спирали заради мюсюлманските имена още преди десетина години.

Точно така. Айде да не се правим, че не знаем с какви "българи" и "румънци" е пълна Германияи какви неща правят там.
Вероятно това е причината за това предложение на Курц.
Последните няколко полета за германски град и от него повече от половината места бяха
заети с преименувани българи.
Скрит текст:
Преди доста време в ГРАО-то в моя град се бях позачудила, защо, аджеба, тия искат наново
да се сдобият пак с българските си имена. Една засукана госпожица дори се разплака, че почти
няма изгледи това да стане, тъй като баща й е починал с турското си име.
Позната служителка от институцията ме светна каква е причината.
С коя аеролиния е било това?

И не, не са причина българите с етнически имена. Просто така им е по лесно, да обвинят най-бедните държави и да настроят собствената си нация да гледа в обратна посока, докато те си правят каквото си искат. Тази песен се повтаря на нов глас, на друга географска ширина, и масата която все пасти яде, все се хваща на този трик.

# 20 123
  • Мнения: 10 064
Ryanair - вероятно си се досетила. Peace
От Варна нямаше този проблем с българския превозвач.
Вярно, че манипулират гражданите си и ги настройват враждебно срещу нас.
Вече два пъти съвсем ясно ми го показаха на паспортния контрол - усмихнати и любезни, докато си дам картата. Връщат ми я доста намусени.

# 20 124
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Скрит текст:
Ryanair - вероятно си се досетила. Peace
От Варна нямаше този проблем с българския превозвач.
Вярно, че манипулират гражданите си и ги настройват враждебно срещу нас.
Скрит текст:
Вече два пъти съвсем ясно ми го показаха на паспортния контрол - усмихнати и любезни, докато си дам картата. Връщат ми я доста намусени.
и глупавите маси лапат ли лапат пастите!

# 20 125
  • Мнения: 10 064
Да, де!
Внушават на германеца, че главните им играчи нямат никаква вина за кашата, която им забъркаха.
Там е работата, че безрезервно се вярва на мита за мързеливите източноевропейци.
Не, че от техните няма такива.

# 20 126
  • Мнения: 2 420
Мирела, една много голяма част от сънародниците ни в Германия например не са етнически българи, с имена от Иванка Иванова и сина й Ахмед до например Мери Сюлейман. И ако и ние да  различаваме сънародниците си и да се делим, то  западноевропейците могат да направят разлика между едните и другите български граждани най-вероятно точно толкова, колкото и ние можем да разпознаем  арабин / чернокож/ азиатец, дали е образовеан и дали е християнин от мюсюлманин, без да сме лично запознати с човека. Как да се направи разлика между Ахмед от Афганистан и Ахмед от България /само по име/. На всичкото отгоре тъпото преименуване от Тато им служи точно за това - те сами си сменят имената с български, още преди ЕС. Говореше се, че страни като Чехия и Унгария са ги спирали заради мюсюлманските имена още преди десетина години.

Точно така. Айде да не се правим, че не знаем с какви "българи" и "румънци" е пълна Германияи какви неща правят там.
Вероятно това е причината за това предложение на Курц.
Последните няколко полета за германски град и от него повече от половината места бяха
заети с преименувани българи.
Преди доста време в ГРАО-то в моя град се бях позачудила, защо, аджеба, тия искат наново
да се сдобият пак с българските си имена. Една засукана госпожица дори се разплака, че почти
няма изгледи това да стане, тъй като баща й е починал с турското си име.
Позната служителка от институцията ме светна каква е причината.


Вероятно, ама не!
При детските става въпрос за работещи румънци и българи. Не за социалните паразити с бг имена.

# 20 127
  • Мнения: X
Да, де!
Внушават на германеца, че главните им играчи нямат никаква вина за кашата, която им забъркаха.
Там е работата, че безрезервно се вярва на мита за мързеливите източноевропейци.
Не, че от техните няма такива.


Странно защо обаче продължава да вярва и в мита за работливите "бежанци".

# 20 128
  • Мнения: 5 500
По въпроса за миграционните квоти и миграционният договор на ООН, мнението на унгарскотоправителство е, че „защитата на границите е това, което е важно, а не задължителната квота. Защото, ако ние запечатаме нашите граници, тогава никой няма да мине без разрешение, което означава, че няма да има кого да прразпределят““, заяви Орбан. Той добави, че според докладите на НАТО, към 2020 г. около 60 милиона човека ще тръгнат в направление на Европа.
http://free-bg.net/index.php/2015-10-20-19-40-46/3762-2018-02-19-11-39-42

---

Пет жертви при ислямистка терористична атака в Русия. ИД пое отговорност – видео
http://free-bg.net/index.php/2015-10-20-19-40-46/3764-2018-02-19-15-39-03
На 18 февруари, по време на вечерната служба по повод Прошка в православна църква „Св.Георги Победоносец“ в Кизляр (Дагестан) ислямист стреля по възрастни жени, като уби на място четири от тях, а пета почина по-късно в болница. Терористичната джихадистка групировка Ислямска държава (ИД) пое отговорност за терористичната атака.

Според някои свидетели, терористът се е опитал да влезе в храма, но служителите видели че се готви да стреля с носената от него ловна пушка и затворили вратата. Тогава той започнал да стреля по жените, които се намирали пред църквата. Някои медии съобщиха, че докато стрелял крещял „Алаху акбар“.

# 20 129
  • Мнения: 5 500
Вероятно, ама не!
При детските става въпрос за работещи румънци и българи. Не за социалните паразити с бг имена.
Точно.
На Макрон му пречеха бълг.и румънските шофьори,сега пък на Курц му пречат че взимат детски.

А междувременно гледай на какво учат германските деца  #Crazy #Crazy #Crazy
http://free-bg.net/index.php/2015-10-20-19-40-46/3767-2018-02-19-17-34-08
Секс в детската градина - „Мурат си играе на принцеса, Алекс има две майки, а Софи сега е Бен“

Общи условия

Активация на акаунт