Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 086 516
  • 36 877
  •   1
Отговори
# 24 960
  • Мнения: 2 616
Явно агресията е присъща не само на правоверните мъже, но и на чаршафосаните дами.
На това як кютек му викат: ВИДЕО
Горкото дете - явно им пречи да се млатят - изтърваха го и го забравиха...  ooooh!


 Joy Joy Joy Обаче нинджите се трепат умело - без да разкриват самоличността си и без да съдират блойното си снаражение.  Joy Joy Явно има натрупан многовековен опит в това отношение.  Joy Joy А това малкото наистина изглежда като кукла, попаднало в някаква гротеска.  Sick Grinning

Ти да видиш: Европейците все още отворени за бежанците  Sunglasses

# 24 961
  • София
  • Мнения: 24 839
По повод нашата подкрепа за Орбан- предложена е от патриотите, но чака одобрение от ББ.
Напоследък дружбата му с Меркел се поразклати, а Каракачанов в прав ред го каза- утре могат и на България да дръпнат черджето, затова трябва да се подкрепяме.

ПП. Около 92 процента от гърците, 78 процента от италианците и 66 процента от германците и британците изразяват неодобрение към подхода на ЕС по въпроса.

Извън Европа над 70 процента от анкетираните в Мексико, Канада и Австралия са изразили подкрепа за приемането на бежанци, а в САЩ и Япония този показател е 66 процента, допълва Ройтерс


Само абсолютно тъп, но добре платен журналист може да го напише.
Лошото е, че тук се намират такива, които ще прегърнат внушението и откровената лъжа, за да начукат канчетата на " националистите".
Но, ние сме си виновни, че проспахме момента, в който " патриотизъм" отпадна от речника, заменен от " национализъм= националсоциализъм".

Последна редакция: ср, 19 сеп 2018, 20:15 от absurT

# 24 962
  • София
  • Мнения: 7 806
Наш ББ, както винаги, мънка по въпроса с подкрепата за Орбан, но поне си каза истината за Фронтекс.
За мен "Фронтекс" е повече, за да отстоява правата на мигрантите, но в същото време в докладите си отразяват коя държава си спазва споразуменията", обясни той
от ТУК

# 24 963
  • Мнения: 15 960
ПП. Около 92 процента от гърците, 78 процента от италианците и 66 процента от германците и британците изразяват неодобрение към подхода на ЕС по въпроса.

Извън Европа над 70 процента от анкетираните в Мексико, Канада и Австралия са изразили подкрепа за приемането на бежанци, а в САЩ и Япония този показател е 66 процента, допълва Ройтерс


Само абсолютно тъп, но добре платен журналист може да го напише.

А, защо, съвсем логично. Тези, които не са усетили лично благодатта на отворените граници, са въодушевени от идеята.
Та какъв е проблемът от утре да започнат да пращат кораби и самолети и да приемат араби и негри?

# 24 964
  • Мнения: 2 616
ПП. Около 92 процента от гърците, 78 процента от италианците и 66 процента от германците и британците изразяват неодобрение към подхода на ЕС по въпроса.
Извън Европа над 70 процента от анкетираните в Мексико, Канада и Австралия са изразили подкрепа за приемането на бежанци, а в САЩ и Япония този показател е 66 процента, допълва Ройтерс

Само абсолютно тъп, но добре платен журналист може да го напише.
А, защо, съвсем логично. Тези, които не са усетили лично благодатта на отворените граници, са въодушевени от идеята. Та какъв е проблемът от утре да започнат да пращат кораби и самолети и да приемат араби и негри?
Канада и Австралия имат достатъчно опит с мигриращи орки и, освен ако не са интервюриали основно ляволиберални идиоти и джендърмеристи, такъв процент е нереален. Имам предвид и това, което наскоро ми разказа мой приятел от Австралия, а и доста клипове съм изгледал за настроението на обикновените хора, които не страдат от ляволиберастка зараза. Япония пък изобщо не си пада по мюслита! Grinning .

Buddhism at war with Islam: Dalai Lama is "alt right" 

 Sunglasses

# 24 965
  • Мнения: 4 383
Една статия на английски за 30-годишна сомалийка Leila Ali Elmi, която зае мястото си в шведския парламент миналата неделя, без да изрече една дума на шведски език по време на предизборната си кампанията. Тя е от партията на Зелените, била е 21 в списъка на Зелената партия в Гьотеборг, но благодарение на целия сомалийски анклав в Гьотеборг, е спечелила едно от двете парламентарни места с преференциален вот.

https://www.ingridochmaria.se/2018/09/17/ex-muslim-mona-walter-s … eden-in-50-years/

Тук едно видео, нейна предизборна реч, проведена на сомалийски език. Няма и дума за екология, а обяснява на аудиторията как ще се бори само и единствено за сомалийската общност в Швеция.
https://www.facebook.com/ulfgoran.moller.9/videos/289670428525320/


Това пък е списъкът на Зелената партия в Umeå. От 40 имена само 5 са шведски. Явно Зелената партия трябва да се преименува на Ислямската партия.  Whistling

Скрит текст:
Mohamad Karim
Faisal Mosleh
Amed Mostafa
Tasneem Naqvi
Narmin Mostafa
Feridon Mohebali
Dan Grönlund
Fadi Ardity
Mona Mujahidi
Omar Salih
Diaa Asshalaby
Hassan Mohamadamin -
Shareef Sawas
Hemn Abdulla
Handrerin Mujahidi
Assad Haidray
Basim Abositta
Hassan Manosur
Ahmed Ajjan
Mardin Maroof
Michael Teklemariam
Safin Mohamadamin
Iran Asgarian
Abeer Elwakil
Omar Mahggoub
Gabriel Farrysson
Hussein Shenino
Randa Salman
Arvin Mohamadamin
Niven Mosleh
Fahimeh Soltanipanah
Havres Mohamadamin
Fifi Fadel
Basem Ibrahim
Atef Hijazi
Mia Winroth
Emma Frennesson
Felicia Landgren Westerlund
Madeleine Hijazi
Pär Bylund



Боже мой, спечелила място в парламента без да каже една дума на официалния език в страната? Очевидно е избрана с гласове на чужденци. Какъв скандал е това! Какво казват шведите по въпроса? Невероятно до къде стигнаха в Швеция. Не след 50 години, след 20 са изгубили страната, а може и по-малко. Трябва да започна да чета шведски новини явно, интересни неща стават там.

# 24 966
  • Мнения: 10 064
Аха, ясно.  Peace
Ако не бяха на дневен ред санкциите срещу Орбан, щяха ли да се постараят с такава пускавица,
подобна на Това проучване, в което
крайно десните и техните привърженици са нещастни в любовта. #Crazy

# 24 967
  • Мнения: 9 152
 Не  съм прогностик, но не мога да си представя това проникване на ислямизъм в Швеция, Германия, Франция и др. да не рефлектира и на България в близко бъдеще.....Никога не съм си помисляла и / или представяла, че сянката на страшното "турското робство ", с което съм възпитана като ученичка в училище, че е победено и сме се освободили -веднъж и завинаги от него, ще броди така злокобно из Европа. И това ще е факт на същинския ми живот и за бъдещите поколения.
Излиза,  че едва ли не пролятата кръв на нашите предци за свободата на народа ни, е безсмислено пролята.

# 24 968
  • Мнения: 5 500
Имам чувството, че 99% от актьорите ни, с всичките им претенции за интелектуалци, са от този тип - "умно-красиви", либералфашисти, мислещи се и представящи се за бунтари, но в действителност крепители на статуквото. Жалка гледка.
Те наШте подражават на Холивуд.Явно все такива либерастчета ги подбират навсякъде.

Следя сега един скандал в Щатско и не знам да се смея ли,да плача ли.
Накратко за първи път се снима холивудска продукция с изцяло Жълт състав.Изкарали на интервюта актьорите-и извадили картата на онеправданите и подтиснати жълтури.Щото вече с негроидите и мексиканците се поизтърка плочата.
Та обясниха надълго и нашироко колко са подтиснати в Хамерика,колко са расисти хамериканците..
Цялата история придобива мега-гигантски размери, всичко китайско-корейско-японско в ЮТюб рони сълзи.
На бедните жълтури в САЩ се събират пари децата им да отидат да гледат филма-въобще страшна истерия.
А той филма е любовна история в холивудски стил.Нищо особено.Но покрай него се вихрят соросоиди на килограм.

Цветана Манева никога не съм я харесвала.Много слаба актриса и изключително неприятна персона.

# 24 969
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
.

Последна редакция: ср, 19 сеп 2018, 23:27 от OnDiNe_

# 24 970
  • Мнения: 2 616
Аха, ясно.  Peace Ако не бяха на дневен ред санкциите срещу Орбан, щяха ли да се постараят с такава пускавица,подобна на Това проучване, в което крайно десните и техните привърженици са нещастни в любовта. #Crazy

Нормално е крайно левите да са по-щастливи - при тях нали всичко, включително и жените и мъжете, е общо и любовта извира от всяка дупка...  Joy Joy Joy

Я вижте Китай каква брутална следяща система разработват с кредити за надеждност!  Sunglasses Мой приятел ми каза, че и сега камерите по света, които в огромната си част са китайски, са със заложен вътре чип, който може да бъде активиран и така Китай да следи местата, където са инсталирани.  Shocked А вижте и чичко Бил какво прави - включва се в милиардна програма за пускане на 500 сателита, които да следят и предават информация в реално време за цялата планета.  Sunglasses Биг Брадър отдавна е тук. Остава да ни сложат и чиповете и баркода.  Sunglasses

# 24 971
  • Мнения: 14 635
Всякакви интервюирани ''отворени за чужденци'' са такива само,когато ги попитат за ''пред хората''.Какво си мислят,само те си знаят. Mr. GreenМариачи какво споделят твойте хора от Австралия?Също от значение е в кой щат живеят.Така ми казаха мойте хора.Те още през 2010год. се жалваха,че от 3г. прииждат лодки,салове,легени и каквото може с афгани.И както знаем благодарение на недоволството на австралийците,властите им промениха законите и вече незаконното влизане в страната по вода се наказва с доживотен затвор.Ако на някой му е мъчно за афганите и са му малко,винаги може да отиде в Шведистан.Поне два пъти тук сме гледали клипа,късето шведски мюслита набиха репортерка и екипа и от австралийска тв.
Тая запетайка макАрон подиграва ли се с жертвите на тероризма?!Щял да им строи мемориал.Няма да спре терора,а ще прави място за сбирки,китки и сърчица ''не ни е страх''.
https://www.24chasa.bg/novini/article/7064022
Проучването за щастливите в любовта ми е интересно как е протекло?Първо питат с какви политически убеждения си и после другото или обратно?Дали е имало въпроси за любима храна?Очаквам продължение,че крайнодесните често страдат от запек.

# 24 972
  • Мнения: 2 616
Всякакви интервюирани ''отворени за чужденци'' са такива само,когато ги попитат за ''пред хората''.Какво си мислят,само те си знаят. Mr. GreenМариачи какво споделят твойте хора от Австралия?Също от значение е в кой щат живеят.Така ми казаха мойте хора.Те още през 2010год. се жалваха,че от 3г. прииждат лодки,салове,легени и каквото може с афгани.И както знаем благодарение на недоволството на австралийците,властите им промениха законите и вече незаконното влизане в страната по вода се наказва с доживотен затвор.Ако на някой му е мъчно за афганите и са му малко,винаги може да отиде в Шведистан.Поне два пъти тук сме гледали клипа,късето шведски мюслита набиха репортерка и екипа и от австралийска тв. Тая запетайка макАрон подиграва ли се с жертвите на тероризма?!Щял да им строи мемориал.Няма да спре терора,а ще прави място за сбирки,китки и сърчица ''не ни е страх''. https://www.24chasa.bg/novini/article/7064022
Проучването за щастливите в любовта ми е интересно как е протекло?Първо питат с какви политически убеждения си и после другото или обратно?Дали е имало въпроси за любима храна?Очаквам продължение,че крайнодесните често страдат от запек.
Нямахме много време да говрим по всички теми, но моите хора живеят в курортна област, а не в голям град, и там не се чувства наплив, та той е позитивно настроен поради факта, че именно последните години нелегалният наплив по море е силно редуциран, а пристигащи неблагонадеждни мигранти ги пращат на някакъв остров и според него правителството е взело мерки за ограничаване на достъпа на орки и държи нещата под контрол. Simple Smile Не съм сигурен обаче, че той е особено запознат с проблемите в големите градове, а те изобщо не са за пренебрегване от всичко, което съм изчел и изгледал за Австралия, включително от мюсюлмани. които изобщо не са впечатлени от идеите на техни съплеменници за шариатска област в Австралия.  Sunglasses Според данни поне 43% от мюсюлманите мъже и жени в Австралия в работна възраст не работят. Sunglasses Според преброяването от 2016 мюсюлманите към момента са били 2.6% от населението на Австралия.  Rolling Eyes

Ето това видео от 2018 на Lauren Southern за no go мюслимска зона в Сидни  Sunglasses

# 24 973
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
Ето това е, тъкмо да реша, че има проблясък и то само така ми се сторило:

http://epicenter.bg/article/Borisov--Reshenieto-na-MS-za-podkrep … -quot-/163931/2/0

Егати идиота значи, нямало"правна стойност"- по-тъпо обяснение защо няма не знам дали има. Направо съм бясна! Резил на n-та степен!

# 24 974
  • Мнения: 2 616
Ето това е, тъкмо да реша, че има проблясък и то само така ми се сторило:
http://epicenter.bg/article/Borisov--Reshenieto-na-MS-za-podkrep … -quot-/163931/2/0
Егати идиота значи, нямало"правна стойност"- по-тъпо обяснение защо няма не знам дали има. Направо съм бясна! Резил на n-та степен!

Банкянската мутра и съпътстващите я сателити са изключително вредни за България!  #Cussing out #2gunfire
Ако това е вярно, нямам думи:
Унгария започва строителство на два нови енергоблока на АЕЦ Пакш 2 . Минималната заплата в Унгария е 444,69 EUR. Унгарските майки имат 6 години платен отпуск за майчинство. Всяко унгарско семейство, което се осигурява, при трето дете получава 33 000 евро от държавата, плюс още толкова нисколихвен заем от 2,5% за 25 години. Браковете в Унгария за 8 години управление на Орбан скочиха с 40%. Населението на страната се е увеличило с повече от един милион души. Боже, благослови унгарците! ,така започва преамбюла на новата унгарска конституция, която не признава комунистическата конституция от 1949 година, тъй като тя е била основа за господството на деспотията . В новата конституция името на страната от Унгарска Република е заменено на Унгария . Забраняват се абортите, унгарците зад граница се лишават от избирателни права, женитбите са съюзи само между мъже и жени, обезпечава се правото на самоотбрана, закрепва се положението за принадлежност

Общи условия

Активация на акаунт