Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 086 526
  • 36 877
  •   1
Отговори
# 28 530
  • Мнения: 12 302

Блак, това е жестоката истина - те му помагат, то ги трепе...

Израел доста е помагал и помага на палестинците, няма спор - и го прави без да има нужда от шахиди. Тяхното се казва самозащита и се води, например, със снайперистки огън.

# 28 531
  • Мнения: 2 600
Някак си не можем да си кривим душата за палестинците. И "самозащита" е оксиморон (докато нападаш, да се самозащитаваш). Все пак Израел, създаден от Великобритания и САЩ, са едно отдавна положено начало на мътене на води там. В стар български учебник по география, някъде из 30-те години на миналия век, в урока за Палестина пишеше, че там живеят 80 хил. християни, 100 хил. евреи и 1 милион палестинци. В случая какво са виновни палестинците, че точно европейци са им взели земята за да я дадат на някакво европейско малцинство и да я запълнят с европейци (юдеи като религия, но баш европейци от  времето преди ВСВ - бели, масово светли, че и сума ти руси и синеоки). Сега арабите си го връщат тъпкано, а Източна европа духа супата покрай Западна такава.

# 28 532
  • Мнения: X
Някак си не можем да си кривим душата за палестинците. И "самозащита" е оксиморон (докато нападаш, да се самозащитаваш). Все пак Израел, създаден от Великобритания и САЩ, са едно отдавна положено начало на мътене на води там. В стар български учебник по география, някъде из 30-те години на миналия век, в урока за Палестина пишеше, че там живеят 80 хил. християни, 100 хил. евреи и 1 милион палестинци. В случая какво са виновни палестинците, че точно европейци са им взели земята за да я дадат на някакво европейско малцинство и да я запълнят с европейци (юдеи като религия, но баш европейци от  времето преди ВСВ - бели, масово светли, че и сума ти руси и синеоки). Сега арабите си го връщат тъпкано, а Източна европа духа супата покрай Западна такава.


Не беше ли земята откупена от палестинцте?
Има разлика със ‘‘взета от палестинците‘‘.

# 28 533
  • Мнения: 2 600
Факт, че населението е подменено. Ние в тази тема ревем, че с тези прииждащи безконтролни тълпи се цели подмяната на населението в Европа, а смятаме, че същият процес в Палестина е ОК.

# 28 534
  • Мнения: 12 302
Не беше ли земята откупена от палестинцте?
Има разлика със ‘‘взета от палестинците‘‘.

Не знам да е откупена, сериозно. А и кой би им взел съгласието да бъде откупена, все пак са били протекторат, не независима държава. Да не говорим, че още веднага след като ООН поделя страната заради конфликтите с имигриращите евреи и съпротивата срещу масовата имиграция, евреите продължават да завземат територии - със сила.

Това кои племена са обитавали териториите на днешен Израел и дали и палестинците не са техни наследници наравно с евреите мисля, че не е въпрос, по който има единомислие.

# 28 535
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Така като си мисля за темата в последните постове - сякаш миграцията на хора от БИ в Европа е била заложена още в края на Втората Световна Война.

Ако ВСВ не се бе състояла ...

# 28 536
  • Мнения: 12 302
Така като си мисля за темата в последните постове - сякаш миграцията на хора от БИ в Европа е била заложена още в края на Втората Световна Война.


И при разпадането на Османската империя, и при Сайкс-Пико, и при декларацията Балфур. И още преди тях. И после след тях.
Просто си върви историята.

# 28 537
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Така като си мисля за темата в последните постове - сякаш миграцията на хора от БИ в Европа е била заложена още в края на Втората Световна Война.


И при разпадането на Османската империя, и при Сайкс-Пико, и при декларацията Балфур. И още преди тях. И после след тях.
Просто си върви историята.

Grinning Grinning Grinning

Мда... А ние хората сме исторически създания и живеем с последствията от онова, което се е случило преди нас! Виновни-невиновни, все тая!

Фактите не се интересуват от нашите чувства, това е!

# 28 538
  • Мнения: 14 635
Vapor оставам с впечатление,че оправдаваш дивашката ''съпротива на по-слабите,които се чувстват неоправдани''. Rolling EyesТова е терор,а не съпротива.А какво да кажем ние белите европейци?Мачкани,унижавани,репресирани?Какво,обърнали са палачинката и ни отмъщават за времето на кръстоносните походи ли?Тъп аргумент,който беше много актуален през 2013-2015г.

# 28 539
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Това видяхте ли?

 http://www.moreto.net/novini.php?n=391077&fbclid=IwAR3gXwkQK … EONS4YxgW6ChPnG1A

 Crazy Crazy Crazy глупостта достига епични размери ooooh!

# 28 540
  • Мнения: 14 635
Това видяхте ли?

 http://www.moreto.net/novini.php?n=391077&fbclid=IwAR3gXwkQK … EONS4YxgW6ChPnG1A

 Crazy Crazy Crazy глупостта достига епични размери ooooh!
Изроди,ненормалници,търсят под вола теле.Тези,които обвиняват Прада,директно казват,че африканците са маймуни. Mr. GreenПо-голям расизъм от това,здраве му кажи.Замислям се дали да спра да си купувам черни дрехи?Имам няколко черни хубави блузи.Харесвам си ги,сега заради такива тъпанари се дразня.Иначе ходя доста цветно,значи на гейовете мога да им угодя.За нищо на света няма да се откажа от прясното и кисело мляко-гордо расистко!Идват ми и други идеи.Ще нося само бели маратонки.Черни кубинки за кално време.Да им отива,където им е мястото.

# 28 541
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Силвърче,
докато го четох и в умът ми изникна песента която пееше Мая Бежанска...
"Обичам те мила с бели маратонки
и изтъркани джинси"      Wink

# 28 542
  • Мнения: 12 302
Vapor оставам с впечатление,че оправдаваш дивашката ''съпротива на по-слабите,които се чувстват неоправдани''. Rolling EyesТова е терор,а не съпротива.А какво да кажем ние белите европейци?Мачкани,унижавани,репресирани?Какво,обърнали са палачинката и ни отмъщават за времето на кръстоносните походи ли?Тъп аргумент,който беше много актуален през 2013-2015г.

Има ли значение какво оправдавам или не оправдавам? Така или иначе Европа с право или не, е разчертала зони в БИ след разпада на Османската империя и това е станало в 20 век, не по време на кръстоносните походи. Така или иначе колониалните политики също имат своето отражение. Всичко е натрупване, което изобщо не зависи от това дали аз или някой го оправдава. Случвали са се неща, случват се и ще се случват, като следващите често имат корени в предходните.
И какви кръстоносни походи за обръщането на палачинката? Те са съвсем пресни. Виж как се е обърнала палачинката за Израел - имали са царство преди новата ера и чак сега си го връщат.

# 28 543
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Това видяхте ли?

 http://www.moreto.net/novini.php?n=391077&fbclid=IwAR3gXwkQK … EONS4YxgW6ChPnG1A

 Crazy Crazy Crazy глупостта достига епични размери ooooh!
Глупости, но иди по магазините да търсиш каквото и до е в бяло.  Мисия невъзможна е да намеря чисто бяла чанта. Бяла блуза също е много трудно да се намери. Обувки, също забрави. Миналата година си намерих 2 бели чанти в България и веднага ги купих и двете, че при нас бяло каквото и да е няма от години. Но поне сега ми стана ясно, защо няма бели продукти по магазините.
Питам се, кога ще ми забранят да се изрусявам и ще ме обвинят в расизъм, защото съм много бяла. 😁😎😇
А в BG имате доста бели продукти, направете си извод какви сте. 😁😅😎😇

Последна редакция: пн, 11 фев 2019, 23:09 от Venetta

# 28 544
  • Мнения: 14 635
Стига бе,при вас всички са расисти спрямо бялото население!
Наистина у нас няма проблем с бели дрехи,обувки и пр.Не си падам по бели чанти,сега зорлем ще ме накарат да се нося цялата в бяло. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт