Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 086 518
  • 36 877
  •   1
Отговори
# 32 070
  • Мнения: 15 960
Пуснали ги от ареста, понеже били непълнолетни. Поне за убийство задържат ли ги непълнолетните?

# 32 071
  • Мнения: 10 064
Те хубаво ги пуснали, ами прибраха ли им аксесоарите (ножовете, де), че докато ги надзирават с по
един подпис на ден от Детска педагогическа стая, не се знае колко золуми още ще стъкмят.
Едва ли седят кротко в лагера като наказани. Те самите не осъзнават, че са извършили престъпление.

# 32 072
  • Мнения: X
Не съм разбрала някой да е бил осъден за престъпно бездействие. Как ще го докажат? Ще каже, че е изпитал страх за живота и здравето си и отпада.
Не помня вече състава на престъплението, но ми се струва, че трябва да можеш да се намесиш без опасност за твоя живот или здраве.

Разбира се, че никой не иска някой да рискува живота си, но къде е тук опасността??? Той трябва само да иде встрани и да се обади на полицаите??? Нито ще го видят, нито ще знаят, че е той. Анонимно обаждане. Извинявай, но след като те са успели да дойдат до тук, все някак са се справили с езиците през държавите откъдето са минали, а и повечето за толкова знаят английски.
Ако нашите власти се придържат поне малко към закона, този, сеирджията, си е точно за съдене по този параграф.

Да, така е, но нали разбираш, че онзи не е бил невинен свидетел. Сигурно си е чакал реда, но не го е огряло.
Идеята ми е, че дори да се опитат да го съдят по този параграф, ще ударят на камък, защото е достатъчно да каже, че се е страхувал и затова не е сигнализирал. Според мен да го съдят за съучастие, няма какво да се лъжем, ако е имал възможност, е щял да я изнасили и той.

# 32 073
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Не съм разбрала някой да е бил осъден за престъпно бездействие. Как ще го докажат? Ще каже, че е изпитал страх за живота и здравето си и отпада.
Не помня вече състава на престъплението, но ми се струва, че трябва да можеш да се намесиш без опасност за твоя живот или здраве.
Разбира се, че никой не иска някой да рискува живота си, но къде е тук опасността??? Той трябва само да иде встрани и да се обади на полицаите??? Нито ще го видят, нито ще знаят, че е той. Анонимно обаждане. Извинявай, но след като те са успели да дойдат до тук, все някак са се справили с езиците през държавите откъдето са минали, а и повечето за толкова знаят английски.
Ако нашите власти се придържат поне малко към закона, този, сеирджията, си е точно за съдене по този параграф.
Да, така е, но нали разбираш, че онзи не е бил невинен свидетел. Сигурно си е чакал реда, но не го е огряло.
Идеята ми е, че дори да се опитат да го съдят по този параграф, ще ударят на камък, защото е достатъчно да каже, че се е страхувал и затова не е сигнализирал. Според мен да го съдят за съучастие, няма какво да се лъжем, ако е имал възможност, е щял да я изнасили и той.
Разбира се, че трябва да го съдят за съучастие. Аз просто казвам, какво е най-малкото, което би следвало да предявят към него. Те и тримата са за затвор и то доживотен. Иначе извинение винаги могат да им намерят. Знаем как става.
*************
Един евангелистки свещеник дава на заем € 10 000,00 на един мигрант, за да доведе семейството си в Германия. Тъй като мигрантът нямал възможност да върне парите, които по всяка вероятност са църковни пари или тoва са пари от данъка, която вярващите плащат на църквата, та за да се покрият липсите, свещеникът помогнал на мигранта да прекара марихуана от Leipzig за Chemnitz. Свещеникът е участвал и при определянето на цената на дрогата. Понеже свещеникът си е признал греха и е издал другите участници, са му дали много по-малка присъда от исканата от прокурора или той е получил 2 години и 6 месеца затвор.
https://www.tagesstimme.com/2019/10/22/haftstrafe-pfarrer-half-m … sport-von-drogen/

Последна редакция: ср, 23 окт 2019, 01:51 от Venetta

# 32 074
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Omg, някой знае ли повече?

Murder probe as bodies of 39 people found in lorry in Essex

https://f7td5.app.goo.gl/FoMvLw

Sent via @updayUK

# 32 075
  • Мнения: 3 632
Май никой не знае нищо повече. Навсякъде повтарят едно и също.
https://twitter.com/AgendaFreeTV/status/1186932942217416705

# 32 076
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
В началото предположих, че са прекарани мигранти. Камионът с бг регистрация, шофьорът - северноирландец, арестуван. Германците говорят за убийство, англичаните - за инцидент. Затова си помислих, че пак са се издушили в камиона.

На изнасиленото момиче дадоха ли му име?

# 32 077
  • Мнения: 10 064
Камионът е дошъл от България и сега се опитват да идентифицират 39-те тела.
Все още не се знае какви са.
https://www.24chasa.bg/novini/article/7724310

Ако някой открие нещо ново, да пише.

пп: Още не съм чула за име на изнасиленото дете.
По Нова тв трябваше сутринта да говорят за дома, в който е настанено, но не успях да гледам.

Последна редакция: ср, 23 окт 2019, 13:36 от delpel

# 32 078
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Нека да говорят за дома, но да говорят и за тези, които са дошли тук - кои са, какви са и на какво са способни. Днес е едно ничие момиче, утре ще е нечия обичана дъщеря. Всички го знаем.

Залагам все още на тела на бежанци, платили на нашите трафиканти, които от алчност и не особена човечност и съчувствие към тях (не ги виня и няма да им е сефте) са ги издушили в камиона. Според мен 25-годишния ирландец е поел камиона някъде на тяхна територия. Ама как са го хванали - не е ясно.

# 32 079
  • Мнения: 3 632
OnDiNe_,
не знам дали знаеш, но 27 октомври има местни избори в България.
Никой нищо няма да каже  до тогава, абсолютно никой.

По другата тема:
The truck is a Scania with the words 'Ireland' and 'The Ultimate Dream' on the windscreen.

# 32 080
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Не трябва ли поне предизборно да го раздухат - поне и с користни цели? Наистина не разбирам защо точно предстоящите избори да имат общо с това?

# 32 081
  • Мнения: 10 064
Сега ги тресе друга треска, а и си права, че детето е ничие и няма кой да заблъска и затрещи
в защита на чуждо дете.
Джамбазки предизборно обещава закриване на центровете до "Военна рампа", "Враждебна" и "Овча купел" и
изнасянето им вън от София.
https://www.dnes.bg/politika/2019/10/21/djambazki-iska-zatvarian … campaign=RSS_2019

По другата тема -  Не знам откъде излезе за регистрацията на камиона, но май ще се окаже че изобщо не е
българска.
https://www.24chasa.bg/novini/article/7724571

# 32 082
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Мерси за инфото. След малко и аз ще проверя какво ще намеря. Бая време им отнема да прочетат какво пише на тези регистрационни табели...Че хич не се вижда на снимките...

Имам един познат, според който повечето такива неща са инзценирани - наистина дълбоко се занимава и колкото повече го слушаш, толкова по-логично звучи. Обяснявал ми е за Breitscheidplatz и една от последните катастрофи с джип - каза, че е инсценирана, обоснова се и на другия ден лумнаха зелени протести срещу джиповете. Направо ме е страх да го питам.


Джамбазки да не ги мести от София, ами от България. Откакто е кандидат за кмет само София му е в устата, егати популиста.

# 32 083
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Не трябва ли поне предизборно да го раздухат - поне и с користни цели? Наистина не разбирам защо точно предстоящите избори да имат общо с това?


Какви користни цели? Не разбрахте ли, че който и да дойде на власт, все така ще е. Нищо чудно, да вземем да рИвем за и ББ ако го махнат.
Какъв е смисълът на изнасянето на лагерите извън София. Нали ще ги приемат и все някой ден ще са в София. Даже няма да чакат този някой ден, а ще висят постоянно в София и другите големи градове, и кой знае какво още ще направят.
Колкото до момичето има ли значение дали е ничие или на някого обичната дъщеря? Момичето е човек и е било изнасилено. Това би следвало да е достатъчно, за да бъдат осъдени изнасилвачите и зрителите.

# 32 084
  • Мнения: 2 600
Номерата на камиона умишлено са закрити. Няма значение, какво пише на тях. Нали всяко чудо за 3 дни. Първите 3 дни България по всички заглавия, а какво ще излезе на 4-тия ден, никой няма да се вълнува вече.
https://www.24chasa.bg/novini/article/7724221

Общи условия

Активация на акаунт