Аватарни игри 31

  • 26 132
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Ами аз съм ЗА комбинациите да са от игрите,аватара също.
Този приз "Старо куче медалист" не ми звучи добре Thinking

# 61
  • Мнения: 6 558
Да са от игри и търся/предлагам или само от игри.
Ловли, дай друго предложение, дайте да ги разчупим малко...и аз ще помисля ей сега. Crazy

# 62
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Да са от игри и подарявани в търся/предлагам Peace

Амиии...не знам с какво да го заменим това старо куче Mr. Green

# 63
  • Мнения: 6 558
Почетен член на аватарната група  Rolling Eyes Rolling Eyes и тук да се има предвид старото куче Joy
Най-дълго на аватарната сцена е потребител ....
Така може да го представя в резултатите, ама сега не ми идва този приз как да го кръстим. Crossing Arms

# 64
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Как си мина една година... ooooh!
teddybearm и menyanthe и те се изгубиха... Sad

Ветеран вместо старо куче? hahaha

# 65
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Почетен член е добро Wink

# 66
  • Мнения: 4 255
Ние всички сме почетни членове. За ветеран съм Peace Laughing

# 67
  • Мнения: 5 278
Добро утро, момичета Simple Smile
Много въпроси сте обсъждали - да кажа за това, което се сещам - за комбинация съм "За" да е наша носена, наша, подарена в Търся/предлагам или наша в Аватарни игри.  Може да има отделна категория за най-най любима комбинация, участвала само в Аватарните - в смисъл от всички победили примерно, или пък изобщо от всички, защото може да се класира някоя, която не е била на първо място  newsm78
За аватар - според мен носен от някоя от нас, а не да е точно от Аватарните  newsm78
За липсващите момичета - ако искате да прегледаме темите от началото на годината и на тези, които липсват от тогава, да им пишем с покана да участват в Коледния бал. То че няма да върнем всички е ясно, но поне за годишните награди  Rolling Eyes

Още не съм мислила тема и аватар - отивам  Mr. Green

# 68
  • Вестерос
  • Мнения: 38 254
Ветеран се сещам за Акаша и Диди само  Blush


Аз съм само за комбинации , с които сме играли в игри тук или оттатък без да сме ги подарявали, защото за мен подаряването аз я правя за друг човек и за мен ми е неудобно да играя с нея в игра. Не искам да правим и нови. А само стари. Може да не са от тази година. Просто 3 наши любими комбинации и един аватар, с който сме играли да е от друга комбинация наша.


Сега знам , че някой от вас носят комбинации и после ги подаряват, така че може и да не стане както аз смятам, защото аз лично много рядко комбинация правена за мен подарявам  Mr. Green Просто друга гледна точка да споделя  Flutter

Последна редакция: пн, 14 ное 2016, 10:03 от Tiffany Aching

# 69
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Ветеран се сещам за Акаша и Диди само  Blush
Дарче, Грийни, Сисето, Джина, Булгари са също сред тях Mr. Green
И колкото да не ти се иска и ти си вече ветеран (както и всички, които миналата година бяхме сред дебютантите Mr. Green) Hug
Ще е голяма групата на старите кучета Joy

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 549
Добро утро ! Лелее, докато се запиша в новата тема и тя стигнала 5 стр.  Crazy
За си облякох комбинацията ,която направи Булгари , по моя аватар. Много я харесах !
Хубава и успешна седмица ви пожелавам ! Hug

# 71
  • Мнения: 4 255
Що бе, Тифче? Аз, Сисето, Булгари, Джина, Грийни, Сосче сме не по-малко ветерани. Peace

А, Уомънита бе писала с мен!

Аз предлагам за бала тук да бъдем само с комбинации от игрите. Може да не сме ги носили, но да са пускани тук, да сме ги виждали, защото аз примерно, може да не знам какво сте пускали в търся/предлам.

Пък ако искате може да направим януари месец едни годишни награди, с няколко категории, в които да участваме с три свои комбинации, без значение дали от игрите Или не, а общия пост да пуснем е търся/предлагам и там да ни оценяват. Искате ли?

Последна редакция: пн, 14 ное 2016, 10:02 от ~Дар~

# 72
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Въобще да го махаме този ветеран, защото фактите сочат, че съм аз, все пак съм от самото начало на игрите.  Laughing

# 73
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Въобще да го махаме този ветеран, защото фактите сочат, че съм аз, все пак съм от самото начало на игрите.  Laughing
Теб ще те сложим като почетен председател (ветеран) на темата Joy

# 74
  • Вестерос
  • Мнения: 38 254
Въобще да го махаме този ветеран, защото фактите сочат, че съм аз, все пак съм от самото начало на игрите.  Laughing
Именно. За мен ветеран е от тема 1  Peace




Допълних си мнението по-горе вижте го

Общи условия

Активация на акаунт