Искам да кажа ... (96)_14.11. - 20.11.

  • 49 815
  • 731
  •   2
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 18 680
И това го реши, защото детето има болка в тестиса? Какво да му обясни "моя", как да се обслужва самостоятелно ли? Тебе баща ти ли те учи?
Досега един откачалник прескачах в темата, станаха двама Confused

# 241
  • Мнения: 4 187
И това го реши, защото детето има болка в тестиса? Какво да му обясни "моя", как да се обслужва самостоятелно ли? Тебе баща ти ли те учи?
Досега един откачалник прескачах в темата, станаха двама Confused
Айде да не се обиждаме, искам да ти бъда полезен. На колко години е момчето.https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s … BBrkJJ_Ua2Je6fXTw

Последна редакция: вт, 15 ное 2016, 21:49 от sandokanchev

# 242
  • До морето
  • Мнения: 8 256
С Киндъл съм аз! Много си го обичам, най - добрият подарък, който съм си правила последните години.

Белинда, дай игнор, моля те  Rolling Eyes

# 243
  • Мнения: 6 943
Вкъщи сме с 3 Киндъла. Първите 2 са базовите и си ги подарихме - аз за Коледа, ММ - за рождения ми ден и много си ги обичаме. За прощален подарък колегите му решили да му подарят Киндъл пейпъруайт2, мен лично този тъч ме побърква, според съпруга ми бързо се свиква на него и му е удобен.
Сандоканчев, какво ще кажеш за пералните с марка Бош?

# 244
  • Мнения: 16 567
И ние с три Киндъла Пейпър уайт, много сме доволни, никой не е правил проблем работят си безотказно.
Имат подсветка, за мен това е много важно, защото чета вечер в леглото и ми е много удобно.

# 245
  • Мнения: 13 425
Лято, аз съм с Бош. Изключително доволна съм  Peace

# 246
  • Бургас
  • Мнения: 9 200
Благодарско за четците! ММ се издаде, че ми гласял четец за Коледа, та ще му дам вашите модели и ще го оставя сам да се доинформира за други.

# 247
  • Мнения: 7 137
Аз бях решила да си купувам четец, но сина ми ми качи на телефона UB Reader и си чета без проблем, много ми е удобно и засега отлагам покупката на четеца.По ваша препоръка подхванах Патриша Корнуел и ги започнах книжките от първата по ред на номерата, зациклих обаче на Крадци на лица, другите ги изчитах за отрицателно време.
Белинда, май твоя чийзкейк ще правя Grinning

# 248
  • Мнения: 1 972
Belinda, май ти спомена за лучена супа скоро? Ако не е трудна за изпълнение рецептата може ли линк?

# 249
  • Телиш/Плевен
  • Мнения: 14 698
Belinda, май ти спомена за лучена супа скоро? Ако не е трудна за изпълнение рецептата може ли линк?
Ето я. Hug В поста на Белинда можеш да видиш уточнението ѝ - не е сложила килограм лук, а по-малко.
И аз съм я правила, много ми хареса. chef

# 250
  • София
  • Мнения: 18 680
Белинда, май твоя чийзкейк ще правя Grinning

Много е хубав, няма да сбъркаш! Аз го правих пак миналата седмица, отгоре със сладко от диви малини, беше ммммммм Heart Eyes И после що дебелея? Не е тая шия от туршия Mr. Green

Супичката ми е от супичка-та, да Grinning Лале, голяма работа вършиш Hug

Искам и аз четец с подсветка. Моят вече е много стар и екранът му на нищо не прилича, то не го драх, не го мазах с пясък, мърлява работа...И това ще стане, ама не мога да се наканя...

# 251
  • Варна
  • Мнения: 7 263
Светалчо, чакам майка да уточни, кога ще е на работа джи-пито(смяна) и ще ходя с нея. И друг път е казвала за болките в краката, но според мен се отдава на възрастта и дотам. Последен опит ще направим чрез личния лекар и смятам да водя майка ми на частни прегледи. Само дето не знаем от какъв да започнем, защото краката могат да болят по много причини.  Rolling Eyes
Сякаш за съдов хирург първо трябва да питаме, въпреки, че видимо няма разширени вени.
Днес бях на родителска среща.  Rolling Eyes Много съм разочарована от едната учителка.
 

# 252
  • Мнения: 45 706
Стейси, на майка ми я болят доста краката. За един празник й купихме вана за масажи- не я ползва.
Съветвам за съдов и за ортопед,  newsm78 за да се види дали са шипове. Нека личната ви даде направление за единия, а после той да даде направление за другия специалист. Просто направете повече от една консултация.
Няма да погледна рецептата на белинда за чийзкейк.  Naughty Искам да си изкарам зимата със старото яке!

# 253
  • Мнения: 4 304
Шиповете май ги установява невролог?

# 254
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 973
Много е хубав, няма да сбъркаш! Аз го правих пак миналата седмица, отгоре със сладко от диви малини, беше ммммммм Heart Eyes И после що дебелея? Не е тая шия от туршия Mr. Green


Никога не съм правила чийзкейк. Ще пробвам тази рецепта. Онзи ден си направих една тава макарони на фурна. Много обичам, но само аз ги ям. Днес е останало едно парченце  Embarassed

Децата са родени април и май, но не помня да съм купувала по-голямо яке. То аз и дрехи май имах само два панталона за бременни. Другото бяха рокли, които стават и за небременни.

Как да махна лепило от лепенка с размера /нали ги знаете, едни такива големи/ на черен панталон? Изпрах панталона, лепилото си остана.

Общи условия

Активация на акаунт