Къде в Пловдив? - 68 тема

  • 72 886
  • 789
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 333
Някой има ли идея дали природонаучният музей най-после е отворен за посещение след прословутия ремонт?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Някой има ли идея дали природонаучният музей най-после е отворен за посещение след прословутия ремонт?
Мисля, че работи.

# 17
  • Мнения: 2 983
Лепящ капан за мишки има и по левчетата - за 1,50 лв и железарските магазини.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Къде в Капана се намира ателие Лисичка?

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Благодаря за темата  bouquet

Прехвърлям си въпроса от старата тема тук:
Някой знае ли къде в Пловдив мога да намеря прозрачни коледни топки? Търся такива, които да могат да се украсяват отвън или да се пълнят с различен пълнеж.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 389
Благодаря за темата  bouquet

Прехвърлям си въпроса от старата тема тук:
Някой знае ли къде в Пловдив мога да намеря прозрачни коледни топки? Търся такива, които да могат да се украсяват отвън или да се пълнят с различен пълнеж.
Виждала съм такива в магазини за хоби материали. Провери в книжарница "Дали" на Джумаята, магазин "Палитра", "Кламер"...

# 21
  • Мнения: 6 207
Е, като се има предвид, че Мадам Тюсо в Лондон е 20 паунда Mr. Green При нас направо без пари ги дават. Въпреки това не знам дали аз лично ще ги посетя Laughing

Фигурите са сполучливи, отлични даже, световно ниво
Това което липсва обаче са декорите
Направили са трудното, а са претупали лесното - типично по български /отстрани лесно се дава акъл  Simple Smile/

Всички фигури са на един фон, червен плюш, който изцяло убива романтиката /не съм била дори лично, гледам от снимки по фейса от познати/
Магията на Мадам Тюсо /там вече съм била в няколко музея в различни градове/ е в декорите и тематичните зали и разбира се изключителните фигури. Когато влезеш обаче и видиш точно копие на овалния кабинет и Обама на него е едно, когато влезеш в една зала и на червени плюшени завеси видиш наказани няколко световни знаменитости е съвсем друго.
Предполагам че понеже изложбата е пътуваща и трудно се местят декори, толкова можело, толкова направили.



# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 41 074
Елфи, bouquet

Да попитам...трябва ми учител за уроци по математика,начален клас/4-ти/.Най-удобно ми е в Тракия да е.Ако някой има позната или е ползвал нечии услуги... Peace

# 23
  • Мнения: 149
Да си повторя питането и тук Simple Smile
Дайте ми идея,препоръка къде мога да ходя на курс/уроци шев и кройка.Искам да се науча да кроя и шия.Има много обяви,но искам да е някъде,където наистина ще се науча.Ако познавате някоя шивачка,която би ми преподавала-може и на лични.Обадих се първо в Ана Май,там трудно се сформира група за шев и кройка,защото всеки е на различно ниво-рядко ома някой като мен от нулата.Професията ми е съвсем различна ,по-скоро искам като хоби,но гледам сериозно на това.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Слънчоглед, благодаря! Ще ги посетя и трите  Hug

# 25
  • Мнения: 1 053
Елфита bouquet
И на мен също новия МОЛ не ми допадна,ако го посетя изобщо пак,това ще е за да отида на кино  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 717
Да си повторя питането и тук Simple Smile
Дайте ми идея,препоръка къде мога да ходя на курс/уроци шев и кройка.Искам да се науча да кроя и шия.Има много обяви,но искам да е някъде,където наистина ще се науча.Ако познавате някоя шивачка,която би ми преподавала-може и на лични.Обадих се първо в Ана Май,там трудно се сформира група за шев и кройка,защото всеки е на различно ниво-рядко ома някой като мен от нулата.Професията ми е съвсем различна ,по-скоро искам като хоби,но гледам сериозно на това.

И аз се интересувам от същото,но не успях  да намеря актуална информация поне в интернет.

# 27
  • Берлин
  • Мнения: 4 731
Благодаря за темата.

Знаете ли къде мога да дам в помощ няколко големи пакета с дрешки 3-10 г. - използвани, но в отлично състояние, изпрани и подредени? Някакви коледни благотворителни инициативи ли да търся?

# 28
  • Мнения: 2 774
да попитам искам да занеса някъде да ми изперат един юрган, че не се смества в пералнята ни, понеже не е от тези най-тънките олекотените. Нашите ни го подариха и е мисля някакъв със силиконова вата по думите им. Ще съм благодарна, ако ми препоръчате някаква пералня, хим. чистене около центъра.

# 29
  • Мнения: 2 409
Благодаря за темата.

Знаете ли къде мога да дам в помощ няколко големи пакета с дрешки 3-10 г. - използвани, но в отлично състояние, изпрани и подредени? Някакви коледни благотворителни инициативи ли да търся?

Здравей, виждам че имаш дрешки за подаряване - http://plushenomeche.org - в момента имат акция за коледни подаръци, но можеш да си избереш някой от центровете и направо да им звъннеш да ги питаш. Определено ще се зарадват.

Общи условия

Активация на акаунт