Къде в Пловдив? - 68 тема

  • 72 882
  • 789
  •   1
Отговори
# 30
  • Берлин
  • Мнения: 4 730
Благодаря за темата.

Знаете ли къде мога да дам в помощ няколко големи пакета с дрешки 3-10 г. - използвани, но в отлично състояние, изпрани и подредени? Някакви коледни благотворителни инициативи ли да търся?

Здравей, виждам че имаш дрешки за подаряване - http://plushenomeche.org - в момента имат акция за коледни подаръци, но можеш да си избереш някой от центровете и направо да им звъннеш да ги питаш. Определено ще се зарадват.

Много благодаря

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 366
Благодаря за темата.

Знаете ли къде мога да дам в помощ няколко големи пакета с дрешки 3-10 г. - използвани, но в отлично състояние, изпрани и подредени? Някакви коледни благотворителни инициативи ли да търся?
Виж в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=838168;topicrefid=4
Също така има контейнери за дрехи из града към БЧК мисля, че са. Има такъв на паркинга на Кауфланд в Тракия.

# 32
  • Мнения: 5 615
да попитам искам да занеса някъде да ми изперат един юрган, че не се смества в пералнята ни, понеже не е от тези най-тънките олекотените. Нашите ни го подариха и е мисля някакъв със силиконова вата по думите им. Ще съм благодарна, ако ми препоръчате някаква пералня, хим. чистене около центъра.
Рефреш мисля,че перат,но на нас така ни бяха ароматизирали един килим,че 10 -тина дни го отмирисвах на тератаса.Ако така правят и с прането.....

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Контейнерите само за детски дрехи ли са или за всякакви?

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Контейнерите само за детски дрехи ли са или за всякакви?
За всякакви.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Ей такова нещо откъде мога да купя? http://www.kk-bg.com/products/2/121/123/1109 Може и такава ( за предпочитане ) по индивидуален проект http://www.kk-bg.com/products/2/121/124/1405

Последна редакция: вт, 15 ное 2016, 19:15 от popy1979

# 36
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Контейнерите не са само за дрехи. Поне така беше рекламата в началото. Те са за всякакъв текстил и кожени чанти и колани. Идеята е да не се хвърлят в контейнерите с битови отпадъци. Здравите дрехи, завивки и т.н се дават на нуждаещи се, а тези, които не са годни за употреба се рециклират. Този на Кауфланда в Тракия веднъж беше така препълнен,че имаше и отвън торби. Преди седмица видях в двора на Аграрния Университет(ВСИ). Като се влезе през входа за коли, който е до стола веднага зад оградата е контейнера. Ние хвърляхме в тези на ул. Изток, но там вратата е отключена само в делнични дни в работно време Crazy

# 37
  • Мнения: 2 409
здравейте да ви попитам - знаете ли къде може да се направи ДНК тест за алергии в Пловдив или е само за София. Благодаря ви предварително

# 38
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
В Геника. Даже в момента имат намаление на някои тестове. Слагам го в скрит текст В Гранда им е приемната.  На етажа над Писанец. Мисля трети или четвърти се пада. Там където са лекарските кабинети. Кръвта си я пращат в София.  Peace

# 39
  • Мнения: 2 983
По какво се различават тези тестове от  тези , които се правят в Писанец за алергии?

# 40
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Здравейте, знае ли някой къде сменят/поставят тик-так копчета?

# 41
  • Мнения: 2 409
В Геника. Даже в момента имат намаление на някои тестове. Слагам го в скрит текст В Гранда им е приемната.  На етажа над Писанец. Мисля трети или четвърти се пада. Там където са лекарските кабинети. Кръвта си я пращат в София.  Peace


Благодаря


По какво се различават тези тестове от  тези , които се правят в Писанец за алергии?

не съм сигурна, за приятелка питах  hahaha

# 42
  • Мнения: 648
Освен в магазина на Робуста, къде  другаде продаваха рез. части за кафемашина Делонги newsm78

# 43
  • Мнения: 297
С кой автобус да отида до Метро? (от второто колело на панаира - "Веселото село")
 

# 44
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
С кой автобус да отида до Метро? (от второто колело на панаира - "Веселото село")
 
9 и 25

Общи условия

Активация на акаунт