Домакини 58/ Снежни забавления и топли празници!

  • 56 932
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 39 238
Вече съм в отбора на болните.
Мони, благодаря за картичката- днес пристигна!
Плами, да ти имам самообладанието. Дано бързо вкараш бебето в правия път.

# 736
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
Отивай на лекар. Казаха, че при тези 2 щама на грипа, които върлуват в момента самолечение, хомеопатия и бабини деветини не вършат никаква работа, само протакат и усложняват положението. Точните лекарства са решението, макар при много хора да оставали остатъчни симптоми и след седмица, колкото е лечението. Самолечението е най-лошо в този случай. Дано бързо се възстановиш

# 737
  • Мнения: 1 826
Мария бързо да се оправяш.
Ма ко виж да я излекувате хремата и да стои  в къщи Шефа,че с тия тренировки да не го повтори.
Плами посмях се хубаво за твоя сметка ,ама така си го описала подробно ,че... Joy
Смърфи завид за топлото време.
Аз пък тия дни хубаво си починахме, ама  май   прекалихме с яденето.Хем не готвих кой знае колко,разходки си правехме . Времето уж дават топло,а днес такъв вятър духа.... Снощи и печката долния  нагревател май замина,ама ще я ровичкаме с мм след  нова година.Иначе днес намерих сервиз и идват на място и поне знаят точния нагревател.Дано успея с нея да си готвя по празниците.Ако ли не няма да има баници. hahaha  Котката пък от днес окото нещо е възпалено та сега компреси прави щерката. Та къде хубаво,къде проблеми -да не се отпущам и да почивам. Laughing

# 738
  • Мнения: 11 622
Добра вечер!
Мария не се давай - краката в гореща солена вода, лек масаж с "виетнамско чудо"/тигрова мас, много течности и в леглото!
Плами наистина сте били картинка  hahaha Добре си го решила - нашия стоеше на коленете ми докато беше малък и сега пак иска и не може да осъзнае защо не става  Joy
Смърфи завиждам ти за гледката към морето...
Вале  bouquet
Ма ко Шефа е голяма работа!
Писе за преяждане няма да говорим  hahaha Дано бързо оправят печката  Praynig
Аз понеже почнах да се поуморявам от пълната къща - мм ме изведе на пазар, че сега има намаления - купихме си кафе машина и получих подарък часовник - фръц!

# 739
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
С хубавото настроение да се пренесем в новогодишната тема.
Заповядайте
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=958206.new#new

Общи условия

Активация на акаунт