Мога ли да осъдя съседите си

  • 14 142
  • 135
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 45
chiana2003- Аха, щом пречите на някой, значи нещо с него не е наред.  Laughing Laughing Laughing
Научете и мен да съм тъй съвършена.

# 106
  • София
  • Мнения: 4 192
Да се оплакват www.armenskipop.com
А мнението на форумните съседи не ми е особено меродавно  Mr. Green

# 107
  • Мнения: X
Да се оплакват www.armenskipop.com
А мнението на форумните съседи не ми е особено меродавно  Mr. Green
Ще бъде особено неприятно, ако съседи ти станат някои бабаити, които ползват "специфични методи" за налагане на мнението си. Неприятно ще бъде и ако съседи ти станат хора, чиито представи за нормално драстично се разминават с твоите. Нали знаеш, често палачинката се обръща. Добре поне, че тогава ще можеш да ползваш линка, който си дала.

# 108
  • София
  • Мнения: 4 192
Абсолютно съм съгласна. Затова приключваме живота в кооперации с течащи по тротоара климатици, незаконни навеси, образуващи огромни висулки и зимуване на комунистически мушката по стълбите  Hug

# 109
  • Мнения: X
Стига, бе! Мушкатата били комунистически! Ти ме уби!

# 110
  • Мнения: 45
То всичко се връща.

# 111
  • Мнения: X
Пускайте яко жалби  Laughing
Съседката под нас вече 3 пъти пуска, а синът ми не разбра, че като става за детска градина трябва да стъпва на пръсти за да не затормозява дъртата мома Mr. Green
Явно на неправилното място.
Много добре си знаете,
че статута на помещението, което обитавате е нежилищно.
Трябва да сте по-ниски от тревата и по-тихи от водата.
"Дъртата мома" си е закупила имот, където една от границите е Ателие, т.е. тишина!
ПП Синът Ви или Вие сте на "свободна профе Hugсия" ?
Добрите съседски взаимоотношения се крепят на морал, а не на разпоредби.
Споделяла съм, домоуправителя ни е човек с респект (с 0,00лв заплата).
Проблем - до три часа решен!  Hug
Абсолютно съм съгласна. Затова приключваме живота в кооперации с течащи по тротоара климатици, незаконни навеси, образуващи огромни висулки и зимуване на комунистически мушката по стълбите  Hug
И, когато мушкатото Ви пречи, то приключете начина си на живота-мУшкатаРУване.  Hug
/Извинявам се за пунктуационни (не само) грешки./

Последна редакция: пн, 21 ное 2016, 12:28 от Анонимен

# 112
  • Мнения: leet
Какво стана със съседите?

# 113
  • Мнения: leet
Ще бъде особено неприятно, ако съседи ти станат някои бабаити, които ползват "специфични методи" за налагане на мнението си.
Много ми е интересно, какво точно могат да направят тези "бабаити", затова че детето си играе в апартамента на родителите си? Ще ги набият ли, ще посегнат на детето ли, ще се скарат...? Айде стига с тези бабаити. Надали ще са големи бандюги ако живеят в панелен блок от соца. А, ако все пак някой такъв реши, че може да ми направи нещо.. ами просто след това ще му съсипя живота. Надали в блока ми ще се настани мафиот-милионер, който да ходи да се разправя със съседите си. Мина времето на бабаитите, но ако все пак някой има наглостта да дойде и да се разправя, че съм чистила или пък, че детето ми си играе, просто ще си го преместя от левия в десния крачол и ще го изпратя по живо и здраво. Пък ако продължи да нахалства, ще го съсипя от шум и в секундата, в който реши да ми се прави на "бабаит" ще заведа намсиколко дела срещу него, ще се абонирам в 112, ще го разбера къде бачка и там ще му тровя живота.

# 114
  • Мнения: X
Всякакви идиотщини могат да направят- и да посегнат, и да ти нарежат гумите на колата, и да ти счупят прозорците и какво ли още не.

# 115
  • Мнения: 9 052
да. селска му работа!

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 14 879
Да се оплакват www.armenskipop.com
А мнението на форумните съседи не ми е особено меродавно  Mr. Green
Ще бъде особено неприятно, ако съседи ти станат някои бабаити, които ползват "специфични методи" за налагане на мнението си. Неприятно ще бъде и ако съседи ти станат хора, чиито представи за нормално драстично се разминават с твоите. Нали знаеш, често палачинката се обръща. Добре поне, че тогава ще можеш да ползваш линка, който си дала.
+1. Заслужено би било.

Редакция, чета темата на порции. Заслужено би било по принцип от хора, които пращат другите да се оплакват на арменския поп. Не знам каква е конкретната съседка и какъв шум вдигат децата на потребителката, може наистина съседката да е някое капризно куку като тази, която живее под нас в родния ми апартамент (не се казва Донка, но другото е същото - като деца ни беше забранено да тропаме по пода, Sunglasses освен това ме е обвинявала, че съм плюла люспи от слънчоглед пред вратата и, това по време, когато аз изобщо не можех да беля слънчоглед и дъвчех семките цели и така ги гълтах), но хората с подобно отношение към оплакващите се най-често си заслужават обръщането на палачинката. Изключенията не са много.

Последна редакция: пн, 21 ное 2016, 12:49 от Магдена

# 117
  • Мнения: leet
Всякакви идиотщини могат да направят- и да посегнат, и да ти нарежат гумите на колата, и да ти счупят прозорците и какво ли още не.

Могат. Ще го направят веднъж, ще подам жалба, после още една, ще се оплаквам за психически тормоз и т.н.. После ще ги съсипя от шум. Както се казва, няма да си оставя магарето в калта. Такива селяндури ме влудяват. Но трябва да отбележа и друго. Обикновено т.нар. "бабаити" не се занимават със съседския шум. Говоря го от опит. Живеех в голям блок преди време. Част от съседите се мислеха за селски мутри - тип общ работник с ланец. Те по цяла вечер пиеха и въобще не им правеше впечатление. Досадните бяха бабите.

# 118
  • Мнения: X
Ще го направят веднъж, ще подам жалба, после още една, ще се оплаквам за психически тормоз и т.н.. После ще ги съсипя от шум. Както се казва, няма да си оставя магарето в калта.
Честно казано, ако се окажа в подобни взаимоотношения, това би ми изпилило нервите. Взаимното съобразяване дава някакво приемливо спокойствие и на двете страни.

# 119
  • Мнения: 4 215
Всякакви идиотщини могат да направят- и да посегнат, и да ти нарежат гумите на колата, и да ти счупят прозорците и какво ли още не.

Могат. Ще го направят веднъж, ще подам жалба, после още една, ще се оплаквам за психически тормоз и т.н.. После ще ги съсипя от шум. Както се казва, няма да си оставя магарето в калта. Такива селяндури ме влудяват. Но трябва да отбележа и друго. Обикновено т.нар. "бабаити" не се занимават със съседския шум. Говоря го от опит. Живеех в голям блок преди време. Част от съседите се мислеха за селски мутри - тип общ работник с ланец. Те по цяла вечер пиеха и въобще не им правеше впечатление. Досадните бяха бабите.
Проблемът е, че ако ти счупят стъклата, запалят входната врата, забият кирка в капака на колата или др. подобно ще видиш голям зор докато докажеш кой е извършителя. Дори да имате видеонаблюдение на входа и прилежащите площи ( в което се съмнявам, щом иде реч за панелка) пак в 90% извършителите остават неустановени.

Общи условия

Активация на акаунт