Колики/газове нощем при бебе

  • 14 312
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Пфф тези колики са страшно нещо.. Само на кърма сме.. Ние сме на 4седмици но посред нощ към 02ч до към 05ч е някакъв ад.. Реве дере се пищи пъшка понякога само пръцка понякога и се изхожда.. Аз давам лефакс от тях не се запичаме на ден се изхожда около 6-7 пъти каде по малко каде повече.. Също давам и едни капки Колик стоп със масло от ким добре му действа за пръцкането може би около 40мин до 1 час след като съм му дал от тях хубаво пръцка.. Посред нощ си го гушвам пускам бял шум и заспива на гърдите ми спокойно... Че иначе става лудница като започне да реве и кака му (2г)  се събужда и тя започва да реве... 😨😨😨😂😂😘😘😘

# 16
  • София
  • Мнения: 30 142
Комбинираш Лефакс с Колик стоп, така ли?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Да веднъж лефакс на следващия път колик стоп после пак лефакс доста добре се отразява много пръцка и си ака редовно
😃

# 18
  • София
  • Мнения: 30 142
Да веднъж лефакс на следващия път колик стоп после пак лефакс доста добре се отразява много пръцка и си ака редовно
😃
Мерси за инфото. Peace Сега видях, че са на различна основа, затова позволяват комбинация.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Да аз като цяло съм много  доволна от продуктите на евитал. И стига да има това което ми трябва взимам от тях.. Дори и витамин Д им е супер със маслиново масло което също е много полезно..
А капките са на растителна основа и са подходящи за комбинация. Дано и на вас помогнат  
Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 30 142
Благодаря ти! Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Радвам се че помогнах
😘 Hug

# 22
  • Мнения: 315
Коликите се надрастват, няма спасение. Веднага свикват да спят в нашто легло, аз не съм против,  но после няма отказване. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 16
Ина е изцяло на кърма, но и при нас има подобна ситуация. Към 23 часа почва пъшкане е плач, за около час. Има газове по цял ден но само тогава и е трудна да ги изпуска. Аз наскоро започнах да я взимам в ръце, пускам си музика и танцуваме заедно, от движението ли от какво пръцка по лесно и после заспива спокойна. Чела съм че при хранене с АМ коликите са по силни, надявам се да съм от полза.
Късмет
   Hug

Общи условия

Активация на акаунт