Професия учител - 2

  • 110 945
  • 1 180
  •   1
Отговори
# 210
  • Майничка
  • Мнения: 12 646
Ние ще получим януарската заплата до 10.02., но конкретно за януари  имахме право да заявим аванс до 80% от заплатата.

# 211
  • Мнения: 110
Ние взимаме заплата на първо число на месеца за предходния месец. Декември ни изплатиха всичко и този месец не взимаме. Аванс не взимаме. Но на 1 .02. ще имаме заплата за януари  и пари за облекло.

# 212
  • Мнения: 341
Благодаря ви много, че откликнахте на въпросите ми  bouquet

# 213
  • Мнения: 116
Моля за малко помощ, за пръв път ми се налага да правя преструктуриране за повече от един ден. Вече изчерпах резерва и сега трябва да обединявам теми. За пример имам пропуснати 4 учебни часа в един клас, за да наваксам в преструктурирането трябва да обединя 8 теми, така ли? И друг въпрос, през обявената грипна ваканция трябваше да имам контролна работа. Мога ли да я отменя с няколко дни и трябва ли и за нея да имам някакво заявление, че е преместена за друга дата?

# 214
  • Мнения: 4 709
Аз също имам 4 пропуснати часа, но в краят на година имам проект, от който ще съкратя темите. Там където имам по 1-2 часа ще редуцирам часовете за упражнение. А за контролните, ние нямаме конкретни дати. Имам месец в който трябва да се направи, така че изобщо не ми проблем.

# 215
  • Мнения: 116
А за час по ЗИП трябва ли преструктуриране?

# 216
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
А за час по ЗИП трябва ли преструктуриране?
Естествено ✌

# 217
  • Мнения: 266
Здравейте! Вече официално съм една от вас, днес бях на интервю и съм одобрена за учител ПИГ в 4 ОУ "Джон Атанасов", гр.София.Ще бъда в занималнята на 1 г клас и много се вълнувам! Досега не съм работила като учител и ми е притеснено дали ще се справя.След няколко месеца се дипломирам - НУП магистратура.В четвъртък ме викат с готовите документи и започвам работа Simple Smile))

# 218
  • Майничка
  • Мнения: 12 646
Честито и късмет!

# 219
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Вчера имахме ПС. Съобщиха ни, че увеличението ни ще е 8% и за представително облекло ще ни дадат 480 лв. Определихме балообразуването за профилите след 7ми клас и се разпуснахме във ваканция до понеделник.

# 220
  • Мнения: 4 709
Вчера имахме ПС. Съобщиха ни, че увеличението ни ще е 8% и за представително облекло ще ни дадат 480 лв. Определихме балообразуването за профилите след 7ми клас и се разпуснахме във ваканция до понеделник.
Къде се разпуснахте? Ние от утре сме на училище с ученици даже, а в петък трябваше да имаме патронен празник, но не знам дали ще се състои при тези обстоятелства.

# 221
  • Пловдив
  • Мнения: 3 363
В Пловдив ваканцията я удължиха до края на седмицата. Ние съвет правихме в понеделник.

# 222
  • Мнения: 296
На нас ни дадоха по 360 лв. за облекло още в началото на декември.

# 223
  • Пловдив
  • Мнения: 14 105
Облеклото се дава за календарна година. Щом е декември е за миналата.

Нашето облекло го дадоха в понеделник.

Нашия шеф нещо го прихваща. Днес като се разбра, че ще се почиват още два дни рече и отсече - утре на работа - съвет и обсъждане за учебниците. Тази вечер е размислил и от 21:50 тръгва да звъни на всички по телефона, че утре който иска може да  ходи на работа, който иска може да почива.  ooooh!

# 224
  • Мнения: 3 161
"Учител по география и икономика" - а на мен не ми звучат като сходни материи Laughing

Общи условия

Активация на акаунт