Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 240
  • Plovdiv, Bulgaria
С поръчка ли се вземат, или ги има по аптеките?
Аз в крайна сметка снощи поръчах от Амазон (английския) и сега виждам, че swetla99 е доволна. 🙏 Иначе ги има и зоя.бг

# 241
  • Edinburgh-UK
И аз да попитам дали някои е ползвал маслата на Puressentiel? Интересувам се и дали някои е ползеал на  Pranarôm Aromaderm Lotion Wart Bio 10ml ,че на щерката и излезе брадавица и не можем да я махнем вече 1 месец .Благодаря

# 242
и аз съм в лутане коя марка масла да поръчам. Бях чела за българските на Катеко ..... но още не съм поръчала.

# 243
Момичета и момчета, за марка не питам, а по-скоро за аромат. Вие какви масла използвате в дифузера? Отскоро имам и ми липсват добри идеи?

# 244
Аз имам депресия и основно ползвам иланг-иланг, пачули, лавандула и тамян. Но иначе имам много други масла.....Мъжът ми е фен на борчета и хвойни разни и чаено дърво....аз чаеното дърво го ползвам само като сме грипави....

# 245
Нещо по-...парфюмно? Имам масло от Ванилия(хм?!), но не е етерично и не мирише много-много.
Имам и Евкалипт на Puressentiel. Супер силно е, много мирише, но ми е като болница...
Та нещо парфюмно се опитвам да измисля... Имате ли идеи, моля?

# 246
Портокаловото масло мирише много свежо......Чак парфюмно не но....Също така и жасминовото.....

# 247
  • Бургас
+Магнолия, Гардения, Нероли, Роза.

Ето тези са:
https://apteka.framar.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0 … 5%D0%BB/bio-aroma

# 248
  • In the light side of the Moon!
Нещо по-...парфюмно? Имам масло от Ванилия(хм?!), но не е етерично и не мирише много-много.
Имам и Евкалипт на Puressentiel. Супер силно е, много мирише, но ми е като болница...
Та нещо парфюмно се опитвам да измисля... Имате ли идеи, моля?

Парфюмно за дифузер или за парфюм за през деня?

При мен комбинацията за дифуззер е основана върху емоционалните нужди, ако ми е необходимо отпускане и релакс след тежък работен ден, любимата ми комбинация е ветивър, пачули, иланг иланг, друга такава комбинация е черен смърч, пачули, бергамот, трета подобна комбинация е кедрово, бергамот, римска лайка..... или пък -
тамян, кедър, черен смърч, петигрейн.....
все са парфюмни Simple Smile
Аромата зависи не само от комбинацията масла, а и от самото блендване....като например, ветивър е много тежък, както и иланг иланг, капките от двете трябва да са много добре балансирани, за да не надделяват Simple Smile

Ако ми е нужна комбинация за освежаване и настроение, задължително използвам - лютива мента, сладка мента, цитруси, лимонен трева,  сибирска ела, дъгласка ела.....

Това са ми любимите, но има още много различни комбинации, които може да сътворите сами, само като експериментирате !
Успех и да споделите новото си откритие Simple Smile

# 249
Имате ли някакви впечатления от Ауриметрия. Там има масло от бяла сибирска ела по 14 лева.....Мъжът ми обича такива аромати от иглолистни дървета.

Общи условия

Активация на акаунт