Пластика на..?

  • 2 255
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
Аз съм в най-големия процент, не че не се харесвам де! #Silly newsm62

# 16
  • Мнения: 4 546
имам нужда липосукция, корекция на очите и зъбите. липосукция не бих си направила. ако имах възможност и не ем мързеше толкова, бих заложила на спорт и масажи  Peace
 очите и зъбите след много чудене бих ги коригирала. но ме е страх от последствията за очите. а зъбите май трябва да се правят наново след 10-15 години, така че само мога да си мечтая.

# 17
  • Мнения: 5 622
Лошото в случая е, че си дала възможност за максимум 2 опции. Аз лично бих си направила повече от две неща  Wink

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
В момента имам нужда от липосукция на бедра и корем. Но четох, че след това бързо се връщат старите мерки, дори отгоре, ако не се спазва стриктно хранителен режим, спорт и масажи Cry

Гласувах и с първа опция, евентуално след години може да имам нужда от корекця - повдигане на бюста. Thinking

# 19
  • Мнения: 2 956
Липосукция  Rolling Eyes д-то и бедрата имат крещяща нужда,колкото и да ми е мъчно  Sad

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Гласувах с първата опция.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Друго,- ушите, малко са щръкнали в горните краища.Мъжо казва, че много ги харесва, ама на мен са ми проблем от доста отдавна Close

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
хич не може да се каже, че съм красавица неземна, но пък почти нищо не бих пипала по себе си
носа ми е голям и неособено красив, но не бих го поправяла
ако леко ми повдигнат веждите (и горен клепач) би било по-красиво, но също не бих го направила
от липосукция не ме е страх (а може би трябва), но не ми е спешно и струва ми се сама мога да се справя с "проблема"
ушите не съм си ги оправила, май само от мързел - не би трябвало да е много скъпо, нали?
а гърдите .............ех, гърдите ........ искам да имам гърди, но не мога да си го позволя чисто фонансово
та като цяло живея в мир със себе си и се старая да се харесвам, както казва брат ми: "къде по-тежки случаи съм виждал" Laughing - разбирай от мен

# 23
  • Мнения: 4 733
С първа опция имам вече един доста неуспешен опит ( ама ще се явявам на поправка) , иначе всичко друго си го харесвам

# 24
  • Мнения: 817
Бих си намалила гърдите ,че са ми като на дойна крава Embarassed,иначе за другите неща има измислено много алтернативни методи далеч по-безболезнени и безопасни.
Например вместо лифтинг може да се пробва с ботокс или хиалуронова киселина ,вместо силикон в устните може пак хиалуронова к-на ,вместо липосукция има инжекционно разграждане на мазнини и тн...,да незабравяме добрия стар фитнес и хубавите диетки ,за съжаление с очите ,ушите и носа е по- сложно ,но пък има качествени гримове....... Wink

# 25
  • Мнения: 6 155
Искам хубави цици  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 2 936
Ако можеше циците да са ми с един номер по-големи Wink И липосукцийка бих си направила, хич не ме е страх Flutter
да и аз,само че циците с 2-3 номера Joy Joy,че след раждането....

# 27
  • Мнения: 903
Аз мисля сега след раждането да си увелича бюста, но само с един номер. Бих си моделирала и носът мъничко.Всичко друго си го харесвам така както е. Силно се надявам тялото ми да си остане както преди и след раждането.

# 28
  • София
  • Мнения: 39 765
Е т'ва е - цици и липосукция  Joy

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Нищо не бих подложила на тези манипулации, които питате. Манекенките определено не ми завиждат, но и аз на тях - също  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт