Пазаруване от Amazon - тема №56

  • 109 955
  • 1 043
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 032
Запис и от мен. Първата седмица се отчетох с 3-4 неща, ще видим и втората какво ще направя. Ама много е готино пазаруването на празна карта:)

# 46
  • София
  • Мнения: 2 401
Някой да е поръчвал от Випа по обемисти и тежки неща. Гледам сега едни , да речем, бюро, тоалетка, табуретка, етажерка. От този тип мебели. Пак ли ще бъде нула евро доставка, при над 100 евро поръчка или не newsm78 newsm78 И то до БГ адрес, или до немския да ги пусна  newsm78 newsm78

А за кой ВИП ?

# 47
  • Мнения: 646
Някой да е поръчвал от Випа по обемисти и тежки неща. Гледам сега едни , да речем, бюро, тоалетка, табуретка, етажерка. От този тип мебели. Пак ли ще бъде нула евро доставка, при над 100 евро поръчка или не newsm78 newsm78 И то до БГ адрес, или до немския да ги пусна  newsm78 newsm78
Аз от всички ВИП-ове съм получавала обемни неща Peace нощни шкафчета, малка маса, големи куфари. Над 100 евро са били и не са ми начислявали доставка. Но се опитах преди време да поръчам колело и ми даваше (и от испанския, и от немския, и от италианския), че не може да се достави до БГ. Сложи желания артикул в кошницата и още щом си избереш адрес за доставка ще стане ясно дали доствят и колко струва или ще ти излезе съобщение, че трябва да смениш адреса.
Според мен няма смисъл да го пускаш до немски адрес, освен ако е нещо, което не се доставя до БГ, а се доставя до немски адрес. Иначе няма смисъл да плащаш по 3лв/кг на превозвача  Peace

# 48
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Хлебопекарна за която миналия ЧП чакаха доста по нощите за да я поръчат https://www.amazon.co.uk/Panasonic-SD-2511W-Multi-Function-Bread … ker/dp/B00WB95JNG. Само дето не помня за колко я взеха. Върти ми се нещо от сорта на 70£ ама не съм сигурна. Машината е страхотна.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Изгодни филтри Брита, 12 бр за 28.50 п. - https://www.amazon.co.uk/gp/product/B001T9N51M/ref=oh_aui_detail … ie=UTF8&psc=1
Излизат под 6 лв/бр. Аз поръчах две кутии.
Продавач е Амазон, от други вече не смея. Laughing

# 50
  • софия
  • Мнения: 1 305
Мaрия, случвало ли ти се е да получиш дефектни филтри Брита, аз преди 10 дни получих и течеше черна вода, понеже са с превозвач съм писала на него да видим какво ще стане.
 Дали филтрите Брита стават за кани Аквафор

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 1 454
не мога да продължа, за да финализирам поръчката си, защото ми излиза да потвърдя prime, а аз не искам, знаете ли дали е само за склада, защото продуктите са само от там

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Мaрия, случвало ли ти се е да получиш дефектни филтри Брита, аз преди 10 дни получих и течеше черна вода, понеже са с превозвач съм писала на него да видим какво ще стане.
 Дали филтрите Брита стават за кани Аквафор

Не съм получавала до сега дефектни. Много кофти.  Confused
Дано няма проблем, че са за колежка и приятелка, аз имам и за себе си не поръчах този път.
Пиши като имаш развитие по въпроса. Моите също са с превозвач.

# 53
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
Поръчах си сет от 3 куфара от склада, за без пари. Дано да нямат някакви дефекти. От кога си търся,но защото не са ми спешни и чаках добра оферта и я дочаках.  Peace

# 54
  • Мнения: 2 880
Поръчах си сет от 3 куфара от склада, за без пари. Дано да нямат някакви дефекти. От кога си търся,но защото не са ми спешни и чаках добра оферта и я дочаках.  Peace
И аз тъкмо за такива ровя  Mr. Green
може ли да споделиш кои и на какви цени, просто питам  Wink Hug

# 55
  • Мнения: 4 032
не мога да продължа, за да финализирам поръчката си, защото ми излиза да потвърдя prime, а аз не искам, знаете ли дали е само за склада, защото продуктите са само от там
Трябва да има и бутон No thanks, гледай хубаво

# 56
  • София
  • Мнения: 641
Поръчах си сет от 3 куфара от склада, за без пари. Дано да нямат някакви дефекти. От кога си търся,но защото не са ми спешни и чаках добра оферта и я дочаках.  Peace
И аз тъкмо за такива ровя  Mr. Green
може ли да споделиш кои и на какви цени, просто питам  Wink Hug
И аз със същата молба! Praynig

# 57
  • Мнения: 958
Някой търсеше изгодна ел.четка за зъби!

В момента има изгодна на Филипс, побързайте докато не са променили цената:
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B004M1BO3U

Имам същия модел (купен на същата цена) и смея да твърдя, че по-скъпите не я превъзхождат с нищо съществено!

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Едната ми кафемашина пътува с UPS и виждам движението, другата е с DHL според сайта и не се вижда такова, според мен ще дойде в пощата.

За машините, които пътуват с DHL , от ВИП-а любезно са ми обяснили, че тракинга не работи в момента, защото машината пътува с техен камион от склада им в Италия и ще бъде активен, когато предадат пратката на DHL ...

Мaрия, случвало ли ти се е да получиш дефектни филтри Брита, аз преди 10 дни получих и течеше черна вода, понеже са с превозвач съм писала на него да видим какво ще стане.
 Дали филтрите Брита стават за кани Аквафор

A превозвача какво общо има, за да му пишете на него за проблемна пратка? Ако продавача е различен от амазон, се пише на него, превозвача не знам как може да помогне.


Тигани KORF не съм чувала, но майка ми от няколко години си купува кремове за лице със същото име и е много доволна.

# 59

Общи условия

Активация на акаунт